+ Post New Thread
Threads 1 to 7 of 7

Forum: Mali literarni kutić

1. Sticky Thread Sticky: stihoklepanja

jedna glupa kokoš, šetkala se često kroz svoj kokošinjac dužom i širinom, pa mislila 'vako: " Ovo sramno mesto ne pristaje mome karakteru finom. ...

Started by sanja, 19-09-10 16:36
    6 Pages
    1 2 3 ... 6
    pjesme, pjesmice, poezija, stihoklepanje, stihovi
    • Replies: 57
    • Views: 11,639
    14-01-13 09:55 Go to last post
  1. N-Key Poetry

Obzirom je moj bruiku izazvao neočekivano interesantne reakcije, odlučila sam vas počastiti novim valom poezije, u kojem bi, vjerujem, specifično...

Started by enky, 20-02-13 18:33
    filozofične pjesme, filozofska poezija, filozofske pjesme, idiotska poezija, idiotske pjesme, n-key poetry, n-key poezija, novi val, novi val pjesništva, novi val poezije, poetry, poezija, sarkastična poezija, sarkastične pjesme
    • Replies: 2
    • Views: 2,090
    19-03-13 00:10 Go to last post
  2. O forumskim nickovima kroz poeziju i prozu

forget-me-not Ti, savršen si forumaš. Nisi znao? Sada znaš! Tvoji postovi, tvoje teme, Svakako su, bez dileme, Bez premca - Bez početka, ...

Started by enky, 14-02-11 23:07
    2 Pages
    1 2
    enky, forget-me-not, forumaš, forumski nick, forumski nik, nick, nik, sanja, tatum, vertigo
    • Replies: 12
    • Views: 5,774
    23-01-13 13:44 Go to last post
  3. Brutal

Predstavljam vam, dragi moji, novu vrstu umjetničkog izražavanja pjesničkog stila, inspiriranu metal muzikom. Ne, ne radi se o sarkazmu kroz...

Started by enky, 03-06-11 21:31
    2 Pages
    1 2
    brutal, brutalna, brutalne, brutalni, brutalno, horror bishke, masovna sarana
    • Replies: 16
    • Views: 4,795
    25-10-12 07:48 Go to last post
  4. Ješua Galilejac

Evo mene, dragi moji, da vas obradujem prvim činom svojeg novog djelca- Ješua Galilejac. Zamislio sam kako bi bilo lijepo imati barem jednog...

Started by Matija, 04-10-12 12:21
    isus, isus iz nazareta, isus krist, ješua galilejac, nazarećanin
    • Replies: 1
    • Views: 2,362
    17-10-12 11:47 Go to last post
  5. Bljesak

Nije mi bilo ni toplo ni hladno jednostavno je došao red na mene da umrem. Uskoro će ponoć: -Stavite mi zlatnike na oči.- Prebaci me preko...

Started by Matija, 31-08-12 23:13
    šapat spoznaje, bljesak
    • Views: 1,148
    31-08-12 23:29 Go to last post
  6. Ab ovo

(iz Knjige obreda) Tko je bio taj Adam, odakle se pojavio? Taj u kojemu se smirenost postojanja združila s hirovitošću života… Taj temelj svijeta...

Started by Matija, 04-08-12 20:26
    ab ovo, knjiga obreda, matija perković, od jajeta, od početka, pjesma o stvaranju, tko je bio adam
    • Views: 1,430
    04-08-12 21:47 Go to last post
  7. mali prilog "anti brutal" izrazavanju

. . . . zivjeti znaci voljeti za zivota zive oni koji imaju proslost, sadasnjost i buducnost. oni koji stvaraju svoj svijet ne remeteci...

Started by lunoprof, 11-06-11 00:30
    3 Pages
    1 2 3
    što je mržnja, što je opsesija, što je to opesija, što su viša značenja, što znači živjeti, živjeti znači voljeti, biti sposoban osjetiti ljubav, brutalnost slobode, definicija mržnje, definicija opsesije, društveno prihvatljive reakcije, duša sposobna osjetiti, duša sposobna osjetiti ljubav, kako se boriti za sebe, kako se izboriti za sebe, kako zaključivati o ljudima, kakva može biti sloboda, kakva sve može biti sloboda, koliko su važne sitnice, kome trebaju viša značenja, male i velike stvari, može li sloboda biti brutalna, najbolja definicija mržnje, sitnice, sloboda bez trauma, sposobna duša, treba li se boriti za sebe, važnost sitnica
    • Replies: 29
    • Views: 10,146
    12-07-11 16:08 Go to last post

+ Post New Thread

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Contains unread posts
Contains unread posts
Contains no unread posts
Contains no unread posts
More than 100 replies or 1000 views
Hot thread with unread posts
More than 100 replies or 1000 views
Hot thread with no unread posts
Closed Thread
Thread is closed
Thread Contains a Message Written By You