+ Reply to Thread
Page 2 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 105

Thread: Zato neki forumai moraju vrijeđati svoje sugovornike?

Kako njima pomoć?
    .. ovo je u suprotnosti sa svom tvojom filozofijom .. izbriši a ja ću se praviti da nisam vidio ..

y's Avatar
    Quote Originally Posted by alim View Post
    .. ni sokrat ni isus nebi bili loše završili da su se znali ulagivati ..
    Upravo tako. Ulagivanje moćnima i zloupotreba moći nad podređenima - to je formula za 'uspjeh', takvog će tapšati po ramenu...

Ljigavost i nekonfliktnost pod svaku cijenu - 'idu ruku pod ruku'.

To, naravno, ne znači da je konflikt sam po sebi svrha, no čovjek koji se odrekne probitačne ljigavosti - ne može izbjeći konflikte s okruženjem koje funkcionira po ljigavo-dodvorničkom sistemu.

.. vidiš kako si ti pametan .. a čovjek bi za tebe pomislio .. kao iz knjige .. ni hladan ni vruć .. no mlak i nikakav .. .. ali .. da niste s mojom junicom orali ni zagonetke nebi pogodili ..

venerijanac's Avatar
    .. ovo je u suprotnosti sa svom tvojom filozofijom .. izbriši a ja ću se praviti da nisam vidio ..
    Ja sam samo pitao.

Ali, kako po svemu sudeći, njima nema pomoći, povlačim pitanje

Hej, moderatoru! Alim i ja se slažemo - izbriši moje pitanje
    Ne oslobađa pročitana, nego doivljena istina
    NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

.. koje .. ?

venerijanac's Avatar
    .. koje .. ?
    Ups, znam da je neko, ali zaboravio sam koje

.. oba .. ispravno je oba ..

venerijanac's Avatar
    .. oba .. ispravno je oba ..
    Vid stvarno. Bila su dva.
    Ništa - oba su pala

član
    Ovo je moj oprotaj od foruma, već na početku. Htio sam otvoriti novu temu no ova je idealna za to, jer ovdje se diskutira upravo o onom to je moj razlog - omalovaavanje koje konstantno traje, za koje Enky smatra da bih ga trebao trpiti, a ja smatram: ne ja, nego nitko ne treba da trpi stalno omalovaavanje. I tu se razilazimo u stavu.

Nastali problem je dotakao Servantes, kada je gore napisao:

Quote Originally Posted by servantes View Post
    ja ne vjerujem u demokraciju i dananji način razmiljanja da "svi mogu sve".
    Neki minimalni nivo (znanja) mora postojati ako elimo kvalitetnu i kulturnu diskusiju.

Ovo je tako dobro napisano, ali se u slučaju mog nezadovoljstva ne radi tek o "neznanju" sa kojim netko ulazi u diskusije, već o očitom otvorenom omalovaavanju.
    Servantes je ukazao na realni problem sa kojim će se enky u budućnosti susretati jako često. teta to je ignorirala gornju servantesovu misao: ne treba da svi mogu sve i mora postojati neka zatita od nepopravljivih, asocijalnih budala. Enky nije kadra obezbijediti minimum zdravog stanja na forumu i smatra da takve ne treba spriječiti od konstantnog omalovaavanja drugačije osim da ih se stalno briU teme i postovi i da im se dopusti da neprestano multipliciraju svoje klonove x puta. To je moda dobra atmosfera za takve, ali ne i za normalne ljude. Enky će to shvatiti kad počnu da joj idu sa foruma dobri članovi.

Moj profil nemoj obrisati, enky, da neko ne zloupotrebi nick pod kojim me svi znaju. Hvala.

Lijep pozdrav za sve koji ostaju.
    Shady

venerijanac's Avatar
    Quote Originally Posted by Shady View Post
    Ovo je moj oproštaj od foruma, već na početku. Htio sam otvoriti novu temu no ova je idealna za to, jer ovdje se diskutira upravo o onom što je moj razlog - omalovažavanje koje konstantno traje, za koje Enky smatra da bih ga trebao trpiti, a ja smatram: ne ja, nego nitko ne treba da trpi stalno omalovažavanje. I tu se razilazimo u stavu.

Nastali problem je dotakao Servantes, kada je gore napisao:

Ovo je tako dobro napisano, ali se u slučaju mog nezadovoljstva ne radi tek o "neznanju" sa kojim netko ulazi u diskusije, već o očitom otvorenom omalovažavanju.
    Servantes je ukazao na realni problem sa kojim će se enky u budućnosti susretati jako često. Šteta što je ignorirala gornju servantesovu misao: ne treba da svi mogu sve i mora postojati neka zaštita od nepopravljivih, asocijalnih budala. Enky nije kadra obezbijediti minimum zdravog stanja na forumu i smatra da takve ne treba spriječiti od konstantnog omalovažavanja drugačije osim da ih se stalno brišU teme i postovi i da im se dopusti da neprestano multipliciraju svoje klonove x puta. To je možda dobra atmosfera za takve, ali ne i za normalne ljude. Enky će to shvatiti kad počnu da joj idu sa foruma dobri članovi.

Moj profil nemoj obrisati, enky, da neko ne zloupotrebi nick pod kojim me svi znaju. Hvala.

Lijep pozdrav za sve koji ostaju.
    Shady
    Nadam se da ćeš ovo pročitati.

Ne jednom, razmišljao sam slično kao ti. Radio sam i pauze po nekoliko dana.
    Danas mi je drago da sam izdržao - da nisam otišao.
    Mnogo sam naučio o ljudima, ali i o sebi.
    Naučio sam da nitko ne može sa svima, a da onaj tko ne može ni s kim, sigurno ima problema sa sobom.
    Sa nekim ljudima, sa kojima sam se u startu mimoilazio, danas razmjenjujem i ugodne pp-ove.

Osobno bih više volio da odu neki drugi, a ne ti, ali odluka je na tebi.

+ Reply to Thread