+ Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14

Thread: Krianci i mjeanci

Ovo "Đubre Pseće Opet Si Raskopao Cvijeće" me podsjeća na pesa moje djevojke. Pas je STRAVA, hiperaktiva totalna, mješanac između njemačkog ovčara i (kako veterinar kaže) jazavčara... (ko je tu koga, uopće ne želim znati...) U prijevodu; mini-vučjak sa naznakama prerijskog kojota. Uglavnom, pas je izgledao kroz svoju povijest (nema još ni jednu godinu) ovak:

Kan kao štene:

Kan danas:

Kan i ja: (da dobijete dojam veličine psa)

Dobio je ime "Kan" po Džingis Kanu, jer je fakat takav, survivor totalni. Prije no što ga je pronašao susjed, živio je kraj autoceste prvih mjesec-dva dana svog života. Borac do zadnjeg. S njim bi i Cezar Milan imao problema pri ukroćivanju, veoma dominantan, i ako mu se čovjek ne nametne, radi po svom. Vrlo inteligentan, otkad je krenuo na dresuru, sve naredbe brzo shvaća, ali je koncentriran na jednu radnju ravno 3 sekunde. I da. Ako postoji teoretska šansa da negdje gurne njušku u blato ili cvijeće, to će i učiniti.
    Nema takvog bogatstva kao to je znanje, niti takvog siromatva kao to je neznanje. - Abi Talib

NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

Quote Originally Posted by enky View Post
    Ijoj kak sam slatki peso...
    Nema takvog bogatstva kao to je znanje, niti takvog siromatva kao to je neznanje. - Abi Talib

lunoprof's Avatar
    size="tall"

slatkis da ne mre biti sladi

Je, bil sam tak maji maji slatki, a onda sam izrastao u disproporcionalni čušpajz sa ogromnom glavom i šapama, kao da ću još narasti ali niš od toga...

No zbog svoje srčanosti koja graniči sa fanatizmom, osvojio je cijelo susjedstvo, pa i mene. I da, to što je mali divljak, ne znači da nije i maza... ako netko sjedi na stolici, ovaj mu se pokušava uvaliti u krilo na sve načine, a kad ga čovjek gladi, izvali se na sve četiri i maltene samo što ne prede kao mačka...

+ Reply to Thread

Tags for this Thread