+ Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 12 of 12

Thread: Jak i slab karakter

y's Avatar
    Quote Originally Posted by enky View Post
    Pojam 'ispravnije' koristi samo onaj, kome nije jasno da taj pojam ništa ne znači pa kad me takav krene ispravljati ne bi li mi ukazao što je ispravno, sasvim je moguće vjerovati u to da se njegov karakter neće moći promijeniti niti kad napokon shvati što znači pojam 'ispravno', ali kad bih ja, koja znam što znači pojam 'ispravno' (isto kao što znam da pojam 'ispravnije' ne znači ništa) takvo što vjerovala, onda bi se ispostavilo kako ja znam što znači pojam 'ispravno' na isti način kao što zna onaj, koji koristi pojam 'ispravnije' ne bi li išao ispravljati onog, koji navodno ne zna što je ispravno.

Ne, i taj tebi sporan pojam u ljudskoj komunikaciji nešto znači. Sad, koliko znači tebi, pridaješ li mu isti opseg i značenje, kako ga koristiš kontekstualno, to je drugo pitanje...

(Što se tiče 'podbadačkog' dijela tvojeg upisa - opet ti je to tek buberang. )

lunoprof's Avatar
    size="tall"

Ogranicavanje drugih

.
    Ogranicavanje drugih ljudi u njihovom odabiru, zivotu, stvaranju, zeljama ... posljedica je samo i jedino nase vlastite ogranicenosti i nemoci u pronalazenju vlastite svrhe.
    .
    lunoprof

+ Reply to Thread

Tags for this Thread