+ Reply to Thread
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10
Results 91 to 99 of 99

Thread: Severina kao društvena ikona

y's Avatar
    Quote Originally Posted by N'dugu View Post
    Da, pa nije to u redu... društvena ikona bi trebala biti, šta ja znam... Rada Borić

Eto...
    zato sam ja protov svake ikonizacije/idolizacije.

N'dugu's Avatar
    Postat ćeš ikona te borbe, a ovo X će biti glavni idol, simbol tvojih sljedbenika...

Tatum's Avatar
    Seve nacionale je održala koncert u Osijeku. Nije prodala očekivani broj karata. Zahvalila se publici što su kupili karte i poručila im da su mogli i uštedjeti novac.
    Elem, to daje jednu novu dimenziju pričama koje sve više dobijaju na potvrdi.
    Naime, Seve nije zvijezda i ne prodaje se toliko koliko se priča.
    Otud i objašnjenje "ljubavno/poslovne " veze s Milančetom. Zapravo, žena odrađuje unaprijed potrošene novce slabo posjećenih koncerata i gaža a cifre koje se spominju su samo reklamni trik. Po svoj prilici , naša Seve je dobro plaćena u poslu koji ju hrani a pjesma je tu , recimo to, za dušu
    I tako.. Sad se postavlja pitanje kad smo sve znali, ali zašto je dobro plaćena? Ima i ljepših i mlađih od nje? Ili je samo fora u tome što je poznata?
    Opet smo na početku , rekla bih...

Arwen's Avatar
    Mislim, što se tih neprodanih karata tiče, da to treba sagledati u svijetlu njene nove ljubavne avanture i imati na umu da se radilo o Osijeku...

Bilo bi mi drago da je motiv nagli porast ukusa u muzici, ali prije će biti nešto drugo.
    Jer sam uvjeren, da ni smrt, ni život, ni anđeli, ni poglavarstva, ni sadašnjost, ni budućnost, ni sila,
    Ni visina, ni dubina, ni drugo kakvo stvorenje ne može nas rastaviti od ljubavi Božje, koja je u Kristu Isusu, Gospodinu našemu.
    Rimljanima 8:38, 39
    NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

Quote Originally Posted by Tatum View Post
    Seve nacionale je održala koncert u Osijeku. Nije prodala očekivani broj karata. Zahvalila se publici što su kupili karte i poručila im da su mogli i uštedjeti novac.
    Hmm, je li to s njene strane bio nekakav sarkazam? Nije valjda autoironija?

y's Avatar
    Quote Originally Posted by Apemant View Post
    Možda gradi novi 'image'.

(Nego, Apemante, nisi potpisao obrazac L10)

Tatum's Avatar
    Quote Originally Posted by Apemant View Post

Zašto "nije valjda"...Zašto ne autoironija?

Ma meni ona nije na razini sandre dabo, ali bome nije ni svu pamet svijeta popila , pa ni omanju količinu. To je cura koja nije nikad završila srednju školu a ni osnovnu nije baš prošla kao vrhunski đak.
    Lako je moguće da joj je i humor spržen ko i mozak , da je malo puknuta.
    Mislim, nije njoj ni tako lako.
    Ako je gaža od nekoliko desetaka soma ojra plaćena , a ne prodana , treba ipak odraditi neki posao. Možda nije sve tako idealno u raju...
    NIje da se veselim, ali nije mi ni žao. samo mi je nekako šteta da se netko proda samo za reklamu a da zapravo i nema nekih para u igri...
    Nije da ću je sad počet sažalijevat...

N'dugu's Avatar
    Hmm... em su ljudi u Osijeku siromašniji, em su još uvijek glavaševski nabrijani na Srbe... u Splitu i okolici su se nakrali za vrijeme Sanadera, imaju turiste, ne plaćaju porez... pitanje je koliko bi ova druga skupila u Osijeku, zapravo nije ni probala a sama zna zašto. Ali Seve već odavno nije 'nacionale', nego 'regionale' ikona, a kad stisne glad bit će dobrodošao i srpski kapital u istočnoj Slavoniji ako će zapošljavati lokalno stanovništvo...

y's Avatar
    Quote Originally Posted by N'dugu View Post
    Hmm... em su ljudi u Osijeku siromašniji, em su još uvijek glavaševski nabrijani na Srbe... u Splitu i okolici su se nakrali za vrijeme Sanadera, imaju turiste, ne plaćaju porez... pitanje je koliko bi ova druga skupila u Osijeku, zapravo nije ni probala a sama zna zašto. Ali Seve već odavno nije 'nacionale', nego 'regionale' ikona, a kad stisne glad bit će dobrodošao i srpski kapital u istočnoj Slavoniji ako će zapošljavati lokalno stanovništvo...
    To se zove prekogranična ('glazbena') prostitucija. A i Bregović, na što je spao, kao da se 'Gas gasova' nadisao.

+ Reply to Thread

Tags for this Thread