Page 2 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 11 to 20 of 152

Thread: Mlađe ili starije?

Arwen's Avatar
    Ama, ovaj prvi se vidi do vrata, a onaj drugi, je brižan, reklamirao donje rublje nekad, pa mu se na slici vidi rub gaćica i op!- odmah sam bludnica.
    Jer sam uvjeren, da ni smrt, ni život, ni anđeli, ni poglavarstva, ni sadašnjost, ni budućnost, ni sila,
    Ni visina, ni dubina, ni drugo kakvo stvorenje ne može nas rastaviti od ljubavi Božje, koja je u Kristu Isusu, Gospodinu našemu.
    Rimljanima 8:38, 39
    NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

Arwen's Avatar
    Quote Originally Posted by y View Post
    No, pa zar sam ja spominjao onu dvojicu? Dva x nono =

To se odnosilo striktno na dio koji sam citirao.

Joj, ja baš nikad nisam bio opičen (ili se kaže opčinjen ) nekom 'slavnom' personom.

Uvijek mi je bila draža neka koja izgovara svoje, a ne scenaristove rečenice, a sviđa mi se i 'opipljivost' - više od filmske plošnosti...
    Šta fali da si malo opičen? Bolje opičen nego ukočen.
    Nisu to idoli, bez brige, Y. Nema tu neke dublje filozofije, ne pravim im oltare, ne palim svijeće... to su lijepe slike i ništa više. Malo zafrkancije, bre.
    Jer sam uvjeren, da ni smrt, ni život, ni anđeli, ni poglavarstva, ni sadašnjost, ni budućnost, ni sila,
    Ni visina, ni dubina, ni drugo kakvo stvorenje ne može nas rastaviti od ljubavi Božje, koja je u Kristu Isusu, Gospodinu našemu.

y's Avatar
    No, pa ovdje vlada zbrka.
    Ja se uopće nisam referirao na upis s onom dvojicom, zato sam i stavio dva nono-a.

Moj se odgovor odnosio na tvoj prethodni upis i 'vjernost (uvijek istim) godinama'.

A ti pomislila da sam ja imputirao bludništvo.

Arwen's Avatar
    Quote Originally Posted by y View Post
    No, pa ovdje vlada zbrka.
    Ja se uopće nisam referirao na upis s onom dvojicom, zato sam i stavio dva nono-a.

Moj se odgovor odnosio na tvoj prethodni upis i 'vjernost (uvijek istim) godinama'.

A ti pomislila da sam ja imputirao bludništvo.

Ma ne bi ti nikad, Y, znam, ti si našeg foruma...

y's Avatar
    A vidim da čvrsto vjeruješ u to... zato je valjda onaj plavi gore...

medeari's Avatar
    Ja sam i u ovome dosljedna.

Sean Connery
    Iznimna postignuća ostvarivali su samo oni, koji su se usudili vjerovati da u njima postoji nešto što je jače od okolnosti koje ih okružuju. Bruce Barton

Arwen's Avatar
    Prebacila nas Enky s ljubavnog pdf-a na brbljanje o ženskim temama, hvala joj. Sad mogu lakše offat, a treba mi to kad mi je dijete pod temperaturom, pa mozak radi na rezervi...

Dakle, Medeari, ti voliš staru školu, gentlemane? Mr. Connery ima jako lijepu boju glasa, ostalo je ipak premacho za mene. Više mi je kao father figure, prestar za moj ukus.

Moj tip je (bio) tih, samozatajan, tip intelektualca s dobrim smislom za humor... nikako macho. Frajeri nisu dolazili u obzir, njih nisam ni registrirala...

Arwen's Avatar
    A još sam se sjetila... nisam napisala da sam svog ljubimca br. 1. sa slike spazila u kanadskoj seriji 'Les Filles de Caleb' (Kalebove kćeri). Jel' koja od vas gledala možda? To mi je najdraža filmska ljubavna priča ikad. Rađena je po stvarnoj priči, pa možda i zato...

Ona je bila seoska učiteljica, on njen đak. (2 godine mlađi od nje, da ne bi bilo perverznih ideja )...

Evo malog klipića ako ikoga uopće interesira... To mi je jedna od najdražih scena...

medeari's Avatar
    Quote Originally Posted by Miss Wiseass View Post
    Prebacila nas Enky s ljubavnog pdf-a na brbljanje o ženskim temama, hvala joj. Sad mogu lakše offat, a treba mi to kad mi je dijete pod temperaturom, pa mozak radi na rezervi...

Dakle, Medeari, ti voliš staru školu, gentlemane? Mr. Connery ima jako lijepu boju glasa, ostalo je ipak premacho za mene. Više mi je kao father figure, prestar za moj ukus.

Moj tip je (bio) tih, samozatajan, tip intelektualca s dobrim smislom za humor... nikako macho. Frajeri nisu dolazili u obzir, njih nisam ni registrirala...
    Volim kad je muškarac-muškarac.
    Pritom naravno ne mislim na onaj sirovi tip.
    Daje mi nekako osjećaj zaštite, zamišljam da utonem u njegov zagrljaj i osjećam se dobro. Kao žena.
    Pomalo se umorim od svakodnevnih bitki i garda jake žene pa dobijem potrebu pobjeći u toplu sexy luku

Vjerujem da presudnu ulogu tu ima inače moj pogled na muško-ženske odnose.
    Mislim, radim na sebi samoj da bi bila što samostalnija, što neovisnija, da mogu biti sretna i sposobna i kad sam sama.
    Međutim, uz nekoga, ne vidim razloga da budem baš u svemu takva.
    Uživam u kavalirštini, u osjećaju da me maze i paze. I osjećaj krhkosti ponekad mi je prekrasan.
    Ne zato jer to uistinu jesam već zato što znam da si mogu 'dozvoliti' takve trenutke.

Otud valjda sviđanje prema određenom tipu iako je i više nego očito da su psihičke karakteristike te koje cijenim a ne fizičke
    Iznimna postignuća ostvarivali su samo oni, koji su se usudili vjerovati da u njima postoji nešto što je jače od okolnosti koje ih okružuju. Bruce Barton

colibri's Avatar
    Quote Originally Posted by Miss Wiseass View Post
    A još sam se sjetila... nisam napisala da sam svog ljubimca br. 1. sa slike spazila u kanadskoj seriji 'Les Filles de Caleb' (Kalebove kćeri). Jel' koja od vas gledala možda? To mi je najdraža filmska ljubavna priča ikad. Rađena je po stvarnoj priči, pa možda i zato...

Ona je bila seoska učiteljica, on njen đak. (2 godine mlađi od nje, da ne bi bilo perverznih ideja )...

Evo malog klipića ako ikoga uopće interesira... To mi je jedna od najdražih scena...

Ne sjecam se serije ,glumac mi je jako poznat ,scena je prelijepa . Kada uporedim ovo sa danasnjim serijama ,tipa Gossip ,na koju mi se kosa dize na glavi .

Vezano uz temu nemam nesta pametno za reci . Pa cu ostaviti vama drugima da nam pricate ?

Tags for this Thread