Page 3 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 21 to 30 of 152

Thread: Mlađe ili starije?

Arwen's Avatar
    Pa naravno, sigurno da ima puno muškaraca koji bolje izgledaju od Roya Dipuisa, ali ja sam sa 17 pala na tu njegovu ulogu i što je onakva mrcina, a tako zaljubljen i nesiguran kad je u Emilinoj blizini. Ahhhhhhh. Mogla bih ovaj klipić gledati 100 puta, uvijek me jednako pukne u srce.

Razumijem tu tvoju potrebu da se osjećaš zaštićenom, većina žena bi se s tobom složila. Ali ne znači da je muškarac manje zaštitnik ako je sramežljiv. Meni je to slatko, još se sjećam kako je to bilo s mojim mužem, ja u razgovoru samo priđem malko bliže, njemu odmah ubrza disanje.

I tako se mi gledamo... i ne znaš kome je napetije.

To mi je od svega bilo najbolje.

Naravno, to je kemija, nije razlog da nekoga odaberemo za životnog partnera. Pa ni meni, ma kako strastvena bila.
    Jer sam uvjeren, da ni smrt, ni život, ni anđeli, ni poglavarstva, ni sadašnjost, ni budućnost, ni sila,
    Ni visina, ni dubina, ni drugo kakvo stvorenje ne može nas rastaviti od ljubavi Božje, koja je u Kristu Isusu, Gospodinu našemu.
    Rimljanima 8:38, 39
    NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

colibri's Avatar
    Miss , necu nista reci vezano uz godine . Pojma nemam ,reagiram prema mojim osjecajima .Sada da li ce on biti mladji stariji ,nije mi mnogo bitno ,vec kako i na koji nacin ce me privuci .

Mislim da bih mogla voljeti istim ili slicnim intenzitetom jednoga mladog decka od dvadeset godina kao sta bi mogla voljeti jednoga starog gospodina .

Treba definirati o cemu pricamo .Da li o fizickoj privlacnosti ili o nekome ko ce imati jedan kompletan impakt na nas ?

Recimo mene ce privuci vise muskarac koji voli zene i koji to pokazuje nego neki ljepotan koji je hladan kao spricer .

Arwen's Avatar
    Pričamo o muškima, a i pokušavamo izmamiti od naših muških tu što oni vole. Međutim! , ti isti čitaju i čitaju, al' nikako da se uključe u raspravu, jer su jako dubokoumni, pa radije samo škicaju naše postove. Eto.

Što je bolje, kako treba i tako... sve pomalo je tema. Ja eto baš ne volim 'muškarca koji voli žene', samo onog koji voli isključivo mene.
    Jer sam uvjeren, da ni smrt, ni život, ni anđeli, ni poglavarstva, ni sadašnjost, ni budućnost, ni sila,
    Ni visina, ni dubina, ni drugo kakvo stvorenje ne može nas rastaviti od ljubavi Božje, koja je u Kristu Isusu, Gospodinu našemu.

colibri's Avatar
    Miss ,kasno sam se rodila .Da sam se rodila recimo u doba Simenona ,bila bi zenski Simenon .

Znas on se jednom povjerio Felliniju i rakao mu : Djabe je traziti humani kontakt i kada ga nadjemo , sta osjetimo , samo prazninu .

On je zelio upoznati sve zene iako ih nije zvao zene ,vec femelles . Razlika izmedju njega i mene je sta bih se ja zadovoljila njihovim rijecima i nicim drugim .

Arwen's Avatar
    Ah, ti koji vole žene kao apstraktan pojam i ne mogu osjetiti ništa sem praznine...

Vidi ,vidi, pa ti si veći patetik i od mene.

Ne volim zavodnike, oni nikad ne pripadaju samo jednoj ženi. A ja sam sebična u ljubavi.

ema007's Avatar
    Izgled mi nije previše bitan.

Volim osjećajne muškarce koji se ne srame pokazati svoju emotivnost, ali još više me privlači njihov zaštitnički instinkt.
    A ako je uz to još i komunikativan...

medeari's Avatar
    Quote Originally Posted by Miss Wiseass View Post
    Ah, ti koji vole žene kao apstraktan pojam i ne mogu osjetiti ništa sem praznine...

Ne volim zavodnike, oni nikad ne pripadaju samo jednoj ženi. A ja sam sebična u ljubavi.
    Ja baš volim kad vole žene. I u cijeloj toj gomili izabere mene
    Iznimna postignuća ostvarivali su samo oni, koji su se usudili vjerovati da u njima postoji nešto što je jače od okolnosti koje ih okružuju. Bruce Barton

y's Avatar
    Pa da... žena ima pravo izabrati biti ženstvena, i nitko joj ne bi smio nametati silom da bude tek 'ženski model' muškarca. (Sad, hoće li ovo biti shvaćeno kako sam zamislio kad sam i s onim gore počinio toliku zbrku... )

colibri's Avatar
    Quote Originally Posted by Miss Wiseass View Post

Tvoje pravo ,ali ja ne podnosim posesivne ljude .To nije ljubav to je bijes . Vidis ja obozavam zenskaros , i tako mi je ugodno u njihovome drustvu ,ne mozes si zamisliti .
    Zasto volim zenskarose ,zato sta sam kao oni . Ne volim pripadati nikome i ne zelim nikoga dovjeka uz sebe .

Da sam imala sadasnju pamet a imala sam ,samo sta nisam slusala moj insrinkt ,vec razum ,nikada ne bih bila uz jednoga muskarca . Niti bi mu posvetila zivot .

medeari's Avatar
    Quote Originally Posted by y View Post
    Pa da... žena ima pravo izabrati biti ženstvena, i nitko joj ne bi smio nametati silom da bude tek 'ženski model' muškarca. (Sad, hoće li ovo biti shvaćeno kako sam zamislio kad sam i s onim gore počinio toliku zbrku... )
    Zamisli, ja sam te shvatila i u potpunosti se slažem sa tobom.
    Žena sam zato što to jesam, to želim i tako se osjećam.
    Pritom nemam nikakve parametre jesam li dovoljno ili ne.
    Bitno mi je da sam žena u svojim očima.

I vezu sa nekim uopće ne doživljavam kao pripadanje u smislu svojine.
    Sa nekim sam zato jer to želim. I osjećam se 'njegovom' zato jer tako i osjećam a ne zato jer se to podrazumjeva.
    Ali ja sam ta koja to bira osjećati. To nema veze sa njim.
    Iznimna postignuća ostvarivali su samo oni, koji su se usudili vjerovati da u njima postoji nešto što je jače od okolnosti koje ih okružuju. Bruce Barton

Tags for this Thread