Page 1 of 16 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 152

Thread: Mlađe ili starije?

Arwen's Avatar
    size="tall"

Mlađe ili starije?

Malo sam danas oftopičarila, pa reko', da napravim i od toga temu...

Večina žena koje poznajem preferira starije muškarce. Kažu, radi iskustva; stariji muškarci se navodno češće ponašaju kao gospoda, al' ja mislim da ih privlači i sređena financijska situacija. Neke vole i bitno starije muškarce, koji su po godištu bliže njihovim očevima nego njima.

Što mislite, radi li se o Elektrinom kompleksu ili je u pitanju prava ljubav?

Što je s onom 'mlađe je slađe'?
    Što mislite da žene privlači mlađim muškarcima?

Kako stoje stvari kod muškaraca? Starije je im je milije dok stječu iskustvo, jer je bez obaveze, a kasnije preferiraju mlađe i zategnutije? Varam li se?

Osobno nikad ne bih mogla biti s nekim puno starijim od sebe. Malo, ajde de, progledala bih kroz prste , mlađe malkice, ne previše, ali bitno starije ni u ludilu. Kažu da ljubav nema granica, ali ja bih jednu ipak tu postavila.

I, još me zanima, što vam na osobi suprotnog spola najviše smeta? Neke neobjašnjive sitnice koje vam život znače? Ajde, sjetite se, bit će nam svima zanimljivije...

Ja ne volim brkove.
    Jer sam uvjeren, da ni smrt, ni život, ni anđeli, ni poglavarstva, ni sadašnjost, ni budućnost, ni sila,
    Ni visina, ni dubina, ni drugo kakvo stvorenje ne može nas rastaviti od ljubavi Božje, koja je u Kristu Isusu, Gospodinu našemu.
    Rimljanima 8:38, 39
    NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

medeari's Avatar
    Quote Originally Posted by Miss Wiseass View Post
    Malo sam danas oftopičarila, pa reko', da napravim i od toga temu...

Večina žena koje poznajem preferira starije muškarce. Kažu, radi iskustva; stariji muškarci se navodno češće ponašaju kao gospoda, al' ja mislim da ih privlači i sređena financijska situacija. Neke vole i bitno starije muškarce, koji su po godištu bliže njihovim očevima nego njima.

Što mislite, radi li se o Elektrinom kompleksu ili je u pitanju prava ljubav?

Što je s onom 'mlađe je slađe'?
    Što mislite da žene privlači mlađim muškarcima?

Kako stoje stvari kod muškaraca? Starije je im je milije dok stječu iskustvo, jer je bez obaveze, a kasnije preferiraju mlađe i zategnutije? Varam li se?

Osobno nikad ne bih mogla biti s nekim puno starijim od sebe. Malo, ajde de, progledala bih kroz prste , mlađe malkice, ne previše, ali bitno starije ni u ludilu. Kažu da ljubav nema granica, ali ja bih jednu ipak tu postavila.

I, još me zanima, što vam na osobi suprotnog spola najviše smeta? Neke neobjašnjive sitnice koje vam život znače? Ajde, sjetite se, bit će nam svima zanimljivije...

Ja ne volim brkove.
    Sviđa mi se kada malo offtopičariš

Ja sam, nakon onih prvih mladenačkih ljubavi sa vršnjacima, uglavnom bila sa starijima.
    Nije baš da su mi mogli biti očevi. Cca 10-15 godina stariji od mene.

Kod mene je bio prisutan gotovo pa školski primjer traženja sigurnosti u starijem muškarcu nako jedne psihičke (i nažalost fizičke) traume od strane vršnjaka.
    Igrom slučaja uz mene se je našao stariji muškarac koji mi je i pomogao da vratim svoj mir i ne skrenem u mržnju.

Kroz vrijeme, kako sam u nekim stvarima puno više sazrila uz njega, nisam se više pronalazila sa vršnjacima.
    Djelovali su mi djetinjasti, nerealizirani, mušičasti...
    I tako se nastavilo moje druženje sa starijima.

Kod mene osobno nije se radilo o materijalnom statusu već o formiranosti i sposobnosti.
    Miru i razumu. Životnom iskustvu.

Sada, nakon što sam počela raditi na sebi, karakterne osobine više ne poistovjećujem sa godinama.
    Gledam isključivo čovjeka.
    Iznimna postignuća ostvarivali su samo oni, koji su se usudili vjerovati da u njima postoji nešto što je jače od okolnosti koje ih okružuju. Bruce Barton

Arwen's Avatar
    Dobro zboriš.

Ja sam uvijek imala neke kategoričke stavove o ovoj temi, ali jedno je u teoriji, drugo se obično pokaže u praksi. Npr. svi neki poznati muškarci koji mi se sviđaju, osim jednoga, stariji su od mene. A muž mi je mlađi, doduše samo dva mjeseca, ali kad smo se upoznali imali smo 19, pa da je bio dosta mlađi značilo bi da sam pedofilka.

Baš me zanima, malo ću ja opet u off, Enky nemoj zamjeriti , tko bi bio tvoj tip od poznatih? Da bar i drugi hoće sudjelovati, bilo bi zanimljivo... Ne moramo uvijek palamuditi samo o dubokim temama, jel' tako?

Evo mog ljubimca br. 1. -Roy Dupuis. Zaljubila se u njega sa 17 i još me drži. Ne, nisam gledala Nikitu, ta je serija bila tako glupava da je ni zbog njega nisam mogla pratiti, ali i dalje sam tinejdžerski zatreskana.

On ove godine navršava 48.

A favorit koji čvrsto drži drugo mjesto zadnjih 10-ak godina mi je Travis Fimmel

Ova je fotka inače morala biti uklonjena s jednog njujorškog plakata, jer je zbog nje bilo previše sudara na raskrsnici.

On je od mene mlađi 5 godina, ilitiga, taman.
    Last edited by Arwen; 12-02-11 at 19:46.
    Jer sam uvjeren, da ni smrt, ni život, ni anđeli, ni poglavarstva, ni sadašnjost, ni budućnost, ni sila,
    Ni visina, ni dubina, ni drugo kakvo stvorenje ne može nas rastaviti od ljubavi Božje, koja je u Kristu Isusu, Gospodinu našemu.

Miss W, pa ti to ovdje imas barem 3 teme ... puno tebe toga zanima, te zensko-muski, pa musko-zenski, a onda jos i brkovi

evo, npr ljubav zivota moje bake, moj djed, je bio 13 godina stariji od nje
    a ja sam svejedno cijeli zivot uvjerena da erotski ne bih mogla uspostaviti nikakav kon-takt (niti duhovni, niti tjelesni) s muskarcem +/- 6 godina od mene
    ispod te linije bi mi bili braca, a iznad mudri ocevi

sto me smeta? nista pod kapom nebeskom
    ah da ... hrkanje: ne volim kad prasca moram rolnuti na stranu

btw da li ti je Toto iz OZA, There's no place like home, ili ti je to ljubav zivota?

Arwen's Avatar

Ja uvijek offam, jadna ne bila, potjerat će me Enky samo zbog toga. Takva sam i u životu, uvijek s teme na temu... Bolje to nego, ne znam... s cvijeta na cvijet.

Ajde, šta se sramiš, stavi fotku nekog tvog idealnog, što bi se samo ja tu blamirala?

To mi je Dorothy, ona je onako uvijek malo zbuki, kad kaže tu legendarnu u Oz-u meni je uvijek smiješno, jer bi i lud vidio da više nije doma. Tako i ja isto, sve zadnja saznam, sva u svom svijetu (uopće ne pratim vijesti ni dnevnu politiku), pa se moji prijatelji tome rado nasmiju... I zato ta Dorothina poznata u mom potpisu...

Ja uvijek offam, jadna ne bila, potjerat će me Enky samo zbog toga. Takva sam i u životu, uvijek s teme na temu... Bolje to nego, ne znam... s cvijeta na cvijet.

Ajde, šta se sramiš, stavi fotku nekog tvog idealnog, što bi se samo ja tu blamirala?
    hmm .. s cvijeta na cvijet, ali ti nisi pcelica . moze ti udariti u glavicu od tolikog slada

bas ti i je onaj mali spadigaca narcis
    onaj gore bijeli je seksi skroz-naskroz .. cak bih i ja zbog te slike dala napraviti budalu od sebe

sto se tice moga idealnoga, nemam sada pri ruci slikice iz crtanoga filma, joj

y's Avatar
    Pa to se zove vjernost. Vjernost istim godinama. A ti se zalažeš za vjernost, zar ne?

(Ja neću imati s kim ostati mlad, ako svi vi ostarite... i ta će mi mladost teško pasti... rekao bi Arsen Dedić...)

Arwen's Avatar
    Quote Originally Posted by y View Post
    Pa to se zove vjernost. Vjernost istim godinama. A ti se zalažeš za vjernost, zar ne?

(Ja neću imati s kim ostati mlad, ako svi vi ostarite... i ta će mi mladost teško pasti... rekao bi Arsen Dedić...)
    A molim lijepo, gdje sam ja tu nevjerna? Jer sam postala dva glumca koja mi se sviđaju?
    Sve se bojim da su mome mužu njih dvojica opaka konkurencija, baš kao i ja njegovoj Patriciji Arquette.

I mi kršćani imamo ukusa, znaš?

Arwen's Avatar
    Nego, radije ti, Y, postaj da vidimo koga ti rado gledaš na velikom ekranu.

y's Avatar
    A molim lijepo, gdje sam ja tu nevjerna? Jer sam postala dva glumca koja mi se sviđaju?
    No, pa zar sam ja spominjao onu dvojicu? Dva x nono =

To se odnosilo striktno na dio koji sam citirao.

Nego, radije ti, Y, postaj da vidimo koga ti rado gledaš na velikom ekranu.
    Joj, ja baš nikad nisam bio opičen (ili se kaže opčinjen ) nekom 'slavnom' personom.

Uvijek mi je bila draža neka koja izgovara svoje, a ne scenaristove rečenice, a sviđa mi se i 'opipljivost' - više od filmske plošnosti...
    Last edited by y; 12-02-11 at 19:47.

Tags for this Thread