Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 21

Thread: Natalne karte - 1 pitanje

vixen27's Avatar
    Quote Originally Posted by shakiri View Post
    nije sudski proces. radi se o dobivanju stalne vize u ovoj državi.
    dakle, nije još na sudu, ali ima mnogo zavrzlama. traje već nekoliko godina i ne miče se skoro niš
    Dakle, za sad pretpostavljam da sve po pitanju vize miruje, a tako će i ostati do najranije ljeta ove godine, gdje bi mogli iskrsnuti problemi po tom pitanju. Ali vrijeme koje svakako preporučam, i kad bi se isti problem mogao napokon i riješiti, period je do ljeta 2012. i to svakako iskoristi.

Jer sljedeći period koji bi ti mogao donijeti rješenje je puno kasnije. Naime, tek oko 2014. godine kada ti tranzitni saturn uđe u opoziciju na veneru koja je na vrhu 4.kuće, a jedno i vladar 9.kuće i gdje će biti "povuci potegni" da bi se dobilo riješenje.

Još jedan period koji bi ti istaknula, jest period pred kraj 2012. kada ti tranzitni saturn dolazi u natalanu opoziciju i aktivira ju ( me0ma 180 pl0sa u 10. polju). Uz jupiter koji ti konjuktira veneru na vrhu 4.kuće - "priznanje doma" neposredno pred ljeto 2012. svakako preporučam da se tada angažiraš maksimalno moguće po pitanju vize, pa sve i ako treba progurati do suda, tada su najizglednije šanse za uspjeh. Zapravo, period od kraja proljeća (travanj/svibanj/lipanj) pa do kraja 2012. svakako napravi sve što možeš, jer tad je i najizgledniji uspjeh.

shakiri's Avatar
    Quote Originally Posted by Ariana View Post
    Zapravo, period od kraja proljeća (travanj/svibanj/lipanj) pa do kraja 2012. svakako napravi sve što možeš, jer tad je i najizgledniji uspjeh.
    hvala ti
    sad te ostavljam malo drugima, a ako mi štogod lijepo iskrisne opet te priupitam

vixen27's Avatar
    Quote Originally Posted by shakiri View Post
    hvala ti
    sad te ostavljam malo drugima, a ako mi štogod lijepo iskrisne opet te priupitam
    Zato smo tu

I svakako javi rezultate

medeari's Avatar
    moj natal

Malo me zanima generalno posao.
    Imam puno raznoraznih projekata i ideja pa sam se malo 'raspršila'

Hvala
    Iznimna postignuća ostvarivali su samo oni, koji su se usudili vjerovati da u njima postoji nešto što je jače od okolnosti koje ih okružuju. Bruce Barton

NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

vixen27's Avatar
    Quote Originally Posted by medeari View Post
    moj natal

Malo me zanima generalno posao.
    Imam puno raznoraznih projekata i ideja pa sam se malo 'raspršila'

Hvala
    Kod tebe stvar ne može biti jasnija. Da ne duljim. Ovaj sad period ti je definitivno baš kako si rekla "raspršen" jer ti jupiter iz ovna oponira natalni pluton. Paralelno s tim saturnov tranzit kroz vagu ti donio malo depresivniji period, rutinu, zahlađenje, dakle govorim o psihološkom faktoru, al posao problema nema.

* ju180pl svakako pripazi da ne ulazi u konfrontacije sa autoritetima (npr šefovima), svakako gledaj da sve što radiš bude strikno po pravilima i zakonu ( ) jer takav tranzitić jupitera (na sreću ubrzo ti prolazi) zna postaviti pitanja legislative i probleme s istim;

* tranzitni saturn ti gradi trigon na veneru (vladar 10.k) čime ti je posao ipak stabilan, ali i zarada jer ti je venera u 2.kući (polju naše zarade)

Međutim, prave stvari mislim da te tek čekaju i to krajem 2012. i do ljeta 2013. godine (cca lipnja 2013. god) jer:

* tranzitni saturn dolazi u konjukciju na uran u 10.k (stutus, karijera) čime ti donosi priznanje i uspjeh u svom poslovnom okruženju. Dispozitor urana je venera u 2. polju što povlači i financijski napredak. Nadalje, saturn ti ulazi u trigon na natalni me0ju (merkur vladar 6.k čime opet neće biti turbulnacija u poslu; jupiter vladar 1.k - ascendenta čime tebi daje osjećaj sigurnost i stabilnosti - svakako jako dobar period).

* paralelno sa tranzitnim saturnom, pokapa se tranzitni jupiter, koji ti ulazi u 6.k i donosi nove prilike, nove poslovne kontakte, širenje posla. A sve što saturn donosi, jupiter ti još više širi, podržava, otvora dapače još i nove mogućnosti.

Tako da sve u svemu, strpiti se još malo, i posao svakako dolazi na svoje.

Još jednu stvar bi napomenula, a to tranzitni uran koji će ti također sve podržavati i čak dapače, dopridonijeti tvojoj većoj samostalnosti. Ma stvarno sjajan period za posao.

buba22's Avatar
    vixen27!!! lijep pozdrav DDD

et, mene zanima posao...nezaposlena sam vec 2mj...radila sam prije toga, al isto samo 2 mj i to na određeno
    kakve su mogucnosti zaposlenja u predstojecim mjesecima??
    skroz sam obeshrabena, s obzirom na trenutnu situaciju...
    tako da me et zanima ima li šta, kada, kako, koliko ću bit zadovoljna? Ili ću ostat nezadovoljna.

Unaprijed zahvljivam na odgovoru i lijepi pozdrav )

http://tinypic.com/view.php?pic=2z7q2af&s=7

vixen27's Avatar
    Quote Originally Posted by buba22 View Post
    vixen27!!! lijep pozdrav DDD

et, mene zanima posao...nezaposlena sam vec 2mj...radila sam prije toga, al isto samo 2 mj i to na određeno
    kakve su mogucnosti zaposlenja u predstojecim mjesecima??
    skroz sam obeshrabena, s obzirom na trenutnu situaciju...
    tako da me et zanima ima li šta, kada, kako, koliko ću bit zadovoljna? Ili ću ostat nezadovoljna.

Unaprijed zahvljivam na odgovoru i lijepi pozdrav )

http://tinypic.com/view.php?pic=2z7q2af&s=7
    Prvi period, iako bi naglasila da sad ne govorim o zaposlenju na stalno već doslovno o prvoj prilici, ti je cca cijelo proljeće do početka ljeta ove godine. Naime, tranzitni jupiter ti aktivira natalni kvadrat ju90me (merkur vladar 6.polja - posla), ali istodobno gradi i trigon na oba vladara tvoje 2.kuće (zarade) kao i na dispozitora tvog maerkura (mjesec). Obzirom da ti je tranzitni jupiter u 4.polju, svakako bi se isplatilo pokušati naći posao preko familije/bliskih poznanika, ali obzirom da ti ubrzo nakon toga tranzitni jupiter ulazi u opoziciju na pluton, to bi čak mogao i biti posao "na crno" ili opet nepogodna pogodba za tebe. Nadalje, u isto vrijeme ulazi ti i u kvadrat na "lava" čime bi čak mogla i imati problema sa isplatom.

Rekla bi ta to je ovo vrijeme dosta nepogodno za posao. I trebat ćeš se još malo strpiti za stalan posao, a njega možeš očekivati u sljedećoj godini.
    Last edited by vixen27; 07-03-11 at 23:14.

buba22's Avatar
    hvala...
    naravno da bi voljela nest stalno., mada bilo kakav posao da je na odredeno il neodredeno, bitno mi nekako samo da si ostvarim neki prihod....

morala sam zapocet radit u jednoj firmi sad u 2mj., preko poznanika., al se nije dobro izaslo.....jos sam na ''cekanju''
    mozda se to odnosilo na ovo??
    hm....

Quote Originally Posted by vixen27 View Post
    Obzirom da ti je tranzitni jupiter u 4.polju, svakako bi se isplatilo pokušati naći posao preko familije/bliskih poznanika, ...
    al nevjerujem da ce ista od tog posla bit....

vixen27's Avatar
    Quote Originally Posted by buba22 View Post
    hvala...
    naravno da bi voljela nest stalno., mada bilo kakav posao da je na odredeno il neodredeno, bitno mi nekako samo da si ostvarim neki prihod....

morala sam zapocet radit u jednoj firmi u sad u 2mj., preko poznanika., al se nije dobro izaslo.....jos sam na ''cekanju''
    mozda se to odnosilo na ovo??
    hm....
    Moguće, iako ako se radi o tome, onda ćeš još oko mjesec dana čekati odgovor. Te poslove, uključujući i ovaj zadnji, si pokrenula pod trigonom jupitera na vladara polja posla-6.polje i merkur. Uskoro ti jupiter ulazi u orbis kvadrata na taj isti merkur čime će ti opet aktivirati pitanje posla, po meni, moguće i dobitak istog, ali opet ne na način da bi bila potpuno zadovoljna.

buba22's Avatar
    ahaaa....
    pali su dogovori u 1mj ove godine.... a sad razmisljam samo na nacin = da mi je radit (zadovoljna/nezadovoljna)
    a kasnije, dok se mozda stabilizira situacija kakva je u hrvatskoj., nadam se poslu u struci i dabudem zadovoljna....
    a sad,,,samo da je posla i prihoda ( kakvih takvih)
    hvala vixen27

Tags for this Thread