Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 40

Thread: Prosvjedi: Markov trg 22.02.11.

Tatum's Avatar
    Quote Originally Posted by oliver2 View Post
    Analiziramo, ko oni silni komlumnisti. Ajde onda odustajem.

Ajde, nemoj odustat..kad već pišemo, pišimo

Kako ti kao desničar doživljavaš prosvjede ? Vidiš li to kao napredak demokracije ili je to sumrak?
    Govorim o ovim našim, ne o prosvjedima općenito koji se provode svijetom ...
    Ja nekako ne vjerujem u ove naše...Previše smo mi nesložni i podijeljeni..

oliver2's Avatar
    Quote Originally Posted by Tatum View Post
    Kako ti kao desničar doživljavaš prosvjede ? Vidiš li to kao napredak demokracije ili je to sumrak?
    Ja mislim da prosvjeda treba biti uvijek, jer to je jedini garant demokracije - makar malih. A što se tiče promjena vlasti, isto mislim da nebi trebali više od 10 godina biti jedno te isti na vlasti, to mi je nekako opasno. Tako da mislim na sljedećim izborima poništiti listić ili glasat za neke egzotične desničare iako vjerujem dobre kao oni iz HRASTA.

Govorim o ovim našim, ne o prosvjedima općenito koji se provode svijetom ...
    Ja nekako ne vjerujem u ove naše...Previše smo mi nesložni i podijeljeni..
    Nemaju mi općenito kod nas smisla, jer oni koji ih provode su jeftini, malo se razgovara s nekoliko osoba i to je to. Nema nikakvih problema ugasit prosvjede. Nisu prosvjedi puno duša, nego nekoliko ljudi koji su naživcirani pa dignu masu. Slično ko jučer u Gruntovčanima.

Tatum's Avatar
    Ovaj se topik trebao zvati Prosvjedi
    1. Markov trg

, ali u naslovu glupo izgleda kao Prvi Markov trg
    Dakle, vjerujem da će biti još prosvjeda i da je ovo prvi o kojem ćemo ovdje nešto mislit..
    Da pričekamo još koji dan ili još kojeg gosta? Naime,samii smo ovdje pa se i ja osjećam ko okupljena s tobom

oliver2's Avatar
    Ovaj se topik trebao zvati Prosvjedi
    1. Markov trg

, ali u naslovu glupo izgleda kao Prvi Markov trg
    Dakle, vjerujem da će biti još prosvjeda i da je ovo prvi o kojem ćemo ovdje nešto mislit..
    Da pričekamo još koji dan ili još kojeg gosta? Naime,samii smo ovdje pa se i ja osjećam ko okupljena s tobom
    Uredu, valjda će se netko pojaviti. Treba se nadati da će "tamo" nekoga banirati a nije mu do šutnje.

Tatum's Avatar
    Uredu, valjda će se netko pojaviti. Treba se nadati da će "tamo" nekoga banirati a nije mu do šutnje.
    Imaš pravo...

A izdržat ću nekako...

oliver2's Avatar
    Imaš pravo...

A izdržat ću nekako...
    Ak' mogu pitat zaš' shocked

Tatum's Avatar
    Ak' mogu pitat zaš' shocked
    Ma kad samo pomislim na raznorazne usijane glave kad zapjene na politici tamo, kako ti veliš

Nadam se da se ovdje neće riječi vaditi iz konteksta i da se neće razbacivati uvredama na neistomišljenike, znaš kako to obično biva...

oliver2's Avatar
    Ma kad samo pomislim na raznorazne usijane glave kad zapjene na politici tamo, kako ti veliš

Nadam se da se ovdje neće riječi vaditi iz konteksta i da se neće razbacivati uvredama na neistomišljenike, znaš kako to obično biva...
    A i tu ih možeš sama brisat

.. a šta ako je baš to .. ono .. šta ako su svi budući prosvjedi takvi ..

a .. prosvjedi gdje neko .. šalje jasnu poruku .. izgledaju izrazito glupi ..
    .. ne samo kod nas .. u belgiji studenti .. šalju jasnu poruku političarima jer nisu oformili vladu .. jasnu poruku krumpirićima .. izrazito idiotski ..
    .. jasna je poruka .. izgorjeti pet najvećih palača .. starih bar 500 godina ..

b .. ako se radnici ne mogu skupiti .. u obranu kruha svoje djece .. onda važi na cesti su luzeri .. u prosvjede ne .. 700 000 tisuća potpisa su hrvati skupili .. za šta .. ? .. za ništa ..

c .. ljudi na vlasti više nisu ljudi .. njihov je mentalitet mentalitet zvijeri .. ali to nije strašno .. i mentalitet ljudi je takav .. e a to je već strašnije ..

d .. nema vođa .. kao kod arapa .. nema vođa .. neko je krenuo i neko će padati ..
    .. onaj koji je krenuo nema ime .. nije individualac .. on je .. duh .. duh vremena .. i umrijeti može ..
    .. oni koji će padati imaju ime .. jučerašnje .. zvali su se ben ali mubarak ili gadafi .. do jučer .. danas više ne .. i oko njih i nije bio niko .. umiru .. nema ih .. pet milijardi eura .. moglo se mnogo bubrega i srca kupiti .. za život do u vječnost .. i nije se uspjelo .. možda je malo falilo .. a možda cjela vječnost ..

e .. jaca kaže braniteljima .. dala sam vam mirovine .. što znači .. bez mene ste govna .. oni kažu jaci .. ukrala si stan .. znači .. ti si govno ..

f .. a govno neće biti otac djece .. koji će biti spreman umrijeti .. na markovom placu .. bez obzira hoće li mu i djeca nakon toga umrijeti od gladi ..

g .. samo treba počekati .. vrijeme je uvjek u rukama boga .. niko ne zna vrijeme .. ni sin .. samo otac ..

Tatum's Avatar
    Bravo, alime
    donese upljuvak na topik koji ja oću odnjegovat u jednoj čistoj i ugodnoj, salonskoj atmosferi..pa , stvarno, nije da nam treba govana s ulice, a bome ni iz dvora jer govna su govna ma koliko mi šutjeli o tome No, i dalje gajim urednu i čistu sobu, radi energije koja me puni a ne da me prazni..
    Nego, ajde ko da pušiš cigaru, onako ležerno, reci jel nam nemiri na ulicama trebaju da nam skrenu pažnju da je nešto trulo u vladi?

: stiže cognac i cigara:

Tags for this Thread