Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 40

Thread: Prosvjedi: Markov trg 22.02.11.

.. čekaj .. prije da razjasnimo .. hoćeš da govorim ili da izbrišeš i to što sam rekao .. ?

Tatum's Avatar
    Quote Originally Posted by alim View Post
    .. čekaj .. prije da razjasnimo .. hoćeš da govorim ili da izbrišeš i to što sam rekao .. ?

Kako to misliš i to što sam rekao

ko da sam već izbrisala nešto što nisi , pa ću sad što jesi...

Reci što imaš, ali da je on t i da ima veze s praktičnim smislom prosvjeda: od ideje, poruke, pa do izvođenja a konačno i rezultata...

.. kako to govoriš .. ? .. provaj vidjeti još jedanput .. pa ispravi ..

Tatum's Avatar
    Neću ispravljat . Rekao si kako vidiš.
    Nego, bojim se da mi je klub prazan..aj ga malo pogurni, učini živahnijim, nek se dogodi i komin, vatrica, pa da nam svima konjak, kava i cigara nekako bolje sjednu...

Vidi, odasvud , iz stanova, s ulice, iz trgova, radnih mjesta, kafića dolazi neka vibra o prosvjedima, o događanju naroda kako bi rekli braća Srbi, o trenutku za promjene a svi ponaosob imaju drugačiju postavku o osnovi i značenju te posebno o razlozima prosvjeda. Većina se bavi samo svojim osobnim interesima što je dobro ali i nekorisno u ovom trenutku kad nam zemlja vapi za spasom. Neće ju spasit vanzemaljci, ako mi nećemo , ne znam ko će...A ovim načim, hm, nekako nisam sigurna da se ide pravim kolosjekom..smjer je točan , ali skretišta su malo zapetljana...

y's Avatar
    I prosvjedi i izbori su bez svrhe, ako ne postoji suštinski drugačija alternativa. Igrokaz, dakle. Što će mi odlazak štetočina iz ekipe A, ako nakon toga slijedi dolazak štetočina iz ekipe B?

Tatum's Avatar
    Quote Originally Posted by y View Post
    I prosvjedi i izbori su bez svrhe, ako ne postoji suštinski drugačija alternativa. Igrokaz, dakle. Što će mi odlazak štetočina iz ekipe A, ako nakon toga slijedi dolazak štetočina iz ekipe B?
    Tako i ja vidim

I baš sam se tim riječima danas koristila kad sam rekla da ne bi išla prosvjedovati jer ne vidim alternativu, ne znam koga bi trebalo postaviti, imamo li ikoga uope...
    E, pa mi rekoše bolje sve osim nje...
    A ne znam...meni se čini da je ovaj red kakv je jadan bolji od nereda koje bi izazvali samo našom neslogom jer bi se svi sjetili da mogu bit u vladi...

ema007's Avatar
    Također ne vidim nikakve svrhe u prosvjedu.
    Meni se svi čine jednakim štetočinama, zašto bi neki drugi bili bolji od ovih, ionako im je svima jedini cilj napuniti vlastite džepove.

član
    Prosvjedomanija je u svakom slučaju " MODA ", a neki očekuju da je to revolucija - velika promjena. Zanimljivo je kako određena skupina ljudi u Hrvatskoj stalno napumpava atmosferu kako je oko nas bijeda, da su ljudi sirotinja, da nemaju od čega živjeti i t.d. Zasigurno ima i takvih, samo je pitanje koliko ih je i tko su ? Na primjer, oko mene su sve dobro stoječi ljudi među kojima je i dosta pravih bogataša. Sirotinji nigdje ni traga. Doduše ima ih koji imaju mirovinu od 1800 kuna, ali zato imaju kuću koja vrijedi milijun Eura. Što st takvima? Koliko je takvih i takve bogate sirotinje?

Tatum's Avatar
    Ima sirotinje .

Ali ima i bogatih
    Ima i neradnika.
    Ima i bolesnika.
    Neki od njih su u sabornici.
    Većina je na Markovu trgu.

y's Avatar
    Quote Originally Posted by geza View Post
    Prosvjedomanija je u svakom slučaju " MODA ", a neki očekuju da je to revolucija - velika promjena. Zanimljivo je kako određena skupina ljudi u Hrvatskoj stalno napumpava atmosferu kako je oko nas bijeda, da su ljudi sirotinja, da nemaju od čega živjeti i t.d. Zasigurno ima i takvih, samo je pitanje koliko ih je i tko su ? Na primjer, oko mene su sve dobro stoječi ljudi među kojima je i dosta pravih bogataša. Sirotinji nigdje ni traga. Doduše ima ih koji imaju mirovinu od 1800 kuna, ali zato imaju kuću koja vrijedi milijun Eura. Što st takvima? Koliko je takvih i takve bogate sirotinje?
    Ima i puno bogataša muljatora, skorojevića - primitivaca, a znam umirovljenu profesoricu koja kod takvih čisti WC i ostalo... jer ne može drugačije spojiti kraj s krajem. Izvuci glavu iz pijeska, ne znam što drugo bih ti mogao reći.

Tags for this Thread