Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 40 of 40

Thread: Prosvjedi: Markov trg 22.02.11.

Tatum's Avatar
    Hoće li danas biti kakav jači odaziv na prosvjede koji se sprema večeras?
    Što organizatori očekuju?
    Hoće li branitelji dobit potporu koju zaslužuju ili mislite da su izmanipulirani nekim drugim interesom izvan domoljubnih sfera i njihovog digniteta?

.. purgeraši .. će ufate vicio .. naviku .. trebaće .. brate .. dnevni red demoštracijuna .. da uvedu .. u 15 branitelji .. u 17 i trideset banda lopovska .. u 20 nula pet provladini projacini .. a prošeks u ponoć ..
    .. a još ni parole niste naučili .. a vođe vježbaju prvu večer .. pred ogledalom .. kao milić za dnevnik ..
    .. čekaj .. za parole .. treba da se rimuje .. malo .. evo par primjera .. da se znate ravnati ..
    .. viva duče viva noi .. .. ta se baš i ne rimuje .. ali rima nije obavezna ..
    .. viva duče viva re viva noštro ha de ze .. .. ta se rimuje ..
    .. fašišti golpišti per voi no že domani .. siamo soldati saremo partiđani ..
    .. le nostre .. bandiere .. ođi stano in luto .. pagerete karo .. pagerete tuto ..
    .. bandiera nera trionfera .. se no trionfa .. sara un macelo .. kon manganelo .. e bombe a man ..

.. prosvjeduju branitelji kontra branitelja .. i prosvjednici kontra prosvjednika .. i svi hoće .. da pošalju jasnu poruku ..
    .. ovdje je jedan govorio .. dio mio porko dio ..

.. ovaj svijet treba biti operen u vatri .. trebalo bi ti govornici da utihnu .. u vatri i krvi .. anarhija .. ali ljudi ne bi trebali na prosvjede ..
    .. trebalo bi oformiti stranku tihih .. ali ja sam star .. nisam više za ništa .. ostajem protiv muslimanaca krisčirčovaca i ljudi .. pa nek đavo nosi sve ..

.. reko sebi moj bože koliko demagogije ..
    .. a onu znate .. ? .. ej stari sjeti se .. i reci mi nešto o njoj .. ej stari plati gem .. prijatelj si moj ..

Tatum's Avatar
    Nemojte mi reć? Šminkeri svih zemalja , ujedinite se
    Ko je od vas bio na prosvjedu? Iko?

.. niko .. nisu ti prosvjedi za purgere .. to je za subkulturaše .. i buduće jastrebe .. i tuđmane ..
    .. nema ti ovdje taki ljudi .. ovdje ti prebiva .. mitleevuropa .. kvaliteta prvog posta .. i tako ..

.. nego 15 000 .. kog vraga radi 15 000 duša na demoštracijunima .. ? .. viče živijo .. ? .. viče hrvatska novčarka u hrvatskom đepu .. ? .. viče ne laji savka .. ?
    .. kog vraga rade tamo svi ti ljudi ..
    .. kad se murjaci ne mogu dirati .. da bar pretuku kojeg noviunarčića .. ali ništa .. sve jalovo ..
    .. sutra .. ako sam svatio .. u splitu .. .. a oćel sanader .. da divani .. ? .. da se pamti ko što se joso pamtio .. kao što je drug tito 45te rekao u splitu .. i sanader na rivi ..
    .. pazite malo .. vidite arape i sad mislite da možete i vi .. a ne znate koliko su oni prije mislili ..
    .. ovi se vaši bore i za radnike i seljake .. i za ribare .. ne samo za sebe ..

Tatum's Avatar
    Quote Originally Posted by alim View Post
    .. ovdje ti prebiva .. mitleevuropa .. kvaliteta prvog posta .. i tako ..

..
    ...

Tatum's Avatar
    Današnji prosvjed počeo je mokro : http://www.vecernji.hr/vijesti/prosv...-clanak-259641

Jeste li "ubrali" poantu ovih prosvjeda i ciljeve prosvjednika?

.. ja ne ..
    .. ciljevi prosvjednika su postati pernar ili lesar ..
    .. ali srž prosvjeda ne znam ..
    .. ja tražim crnu zastavu i đihad .. i ne znam ni kad će ni dali ću doživjeti ..
    (.. gledam vas kako se bojite .. pa možda i nije tako blizu ..)

Tatum's Avatar
    Quote Originally Posted by alim View Post
    .. ja ne ..
    .. ciljevi prosvjednika su postati pernar ili lesar ..
    .. ali srž prosvjeda ne znam ..
    .. ja tražim crnu zastavu i đihad .. i ne znam ni kad će ni dali ću doživjeti ..
    (.. gledam vas kako se bojite .. pa možda i nije tako blizu ..)

Ja se ne bojim, ali ove prosvjednike ne kužim
    Nemaju uopće formu, cilj, nisu mi jasni
    ali su zabavni
    ako je to početak revolucije, i nije nešto
    a možda je tek uvod u radnju

.. ni kod arapa .. ?

.. a gledaš ti dobro .. ? .. znaš da riječi nisu važne .. ?

.. važno je paliti zastave lijevo i desno .. važno je broj ljudi .. važna je žestina ..
    .. nije važan sadržaj ..
    .. važno je odrediti točku ključanja .. to je matematika revolucije .. prag prelaska .. nekakav palež ili ubistvo .. poslije čega je teško natrag .. stručno se to zove trenutak izđikljanja tuđmana .. a suštinski to znači .. trenutak kada zemlja izbaci tuđmana .. u vis ..

.. recimo .. to što opozicija ne preuzima vodstvo to i nije baš dobro .. bez obzira što vi koji se bojite mislite da je pernar dobar .. jer garantira da se neće desiti ništa ..
    .. matematički to izgleda tako .. to sada nije statično .. nego stalno pada .. ako sada to ne može neko uzeti i pokušati zaustaviti .. sutra može biti samo gore .. sve će teže riječi .. osvanjivati .. pa će ovi jadnici da govore .. o govoru mržnje .. pa će i djela da naiđu .. .. razumiješ .. ?

Tatum's Avatar
    Prosvjed ima smisla kao reakcija razočaranih ljudi, ali ne vidim neku zajedničku misao vodilju.
    Osobno sam za promjene odmah, i sve spremnija prosvjedovati ako treba na svaku vladu sve dok se ne iskristaliziraju političari od formata.
    Još nisam ni jednom izašla, ali živim u gradu gdje prosvjedi ostaju nezamjećeni ...Ovdje se ionako po cijeli dan sjedi na kavama i prosvjeduje

Tags for this Thread