+ Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 23

Thread: Čuvati se za pravog/pravu

...
    kaj to znači "čuvati se"? čuvati jumf, osjećaje, želju da budeš s nekim tko ti je pri srcu?
    kako bi se moglo znati a priori jel netko pravi ili ne? ak fulaš? kaj onda? kaješ se cijeli život, posipaš pepelom, osjećaš prljavo...? kaj?

ljudi vole druge ljude na različite načine, različitim intenzitetom, zbog različitih razloga. jer se mijenjaju i oni sami, sazrijevaju, spoznaju što im je bitno, a što nebitno.

uostalom, za mene je onaj pravi onaj kojeg trenutno želim, u kojeg sam zaljubljena, kojeg volim. nitko ne zna sudbinu unaprijed. a život je samo jedan.

stoga, ako se ima imalo pameti, u toj emotivnoj zbrci ili spoznatoj situaciji,učini se onaj korak koji ti se čini prirodnim redoslijedom zbivanja. ponekad se prevariš, misliš da će rezultat biti prekrasan, ponekad fulaš pa skužiš da sve to skupa nije bilo bogznakaj.

važna je spoznaja (a to ti dojde kad malo odrasteš, jel) da te sve što učiniš nečemu nauči. makar i tomu da više ne napraviš istu glupost.

jer ponekad se zaljubiš i odljubiš. a ponekad zaista zavoliš i voliš do kraja.

do kraja veze, mislim. ne do kraja života. iako bih za svaku ljubav željela vjerovati da će trajati do kraja života.

uostalom, za mene je onaj pravi onaj kojeg trenutno želim, u kojeg sam zaljubljena, kojeg volim. nitko ne zna sudbinu unaprijed. a život je samo jedan.
    Ispravno.
    do kraja veze, mislim. ne do kraja života. iako bih za svaku ljubav željela vjerovati da će trajati do kraja života.
    Ispravno.

Quote Originally Posted by nana View Post
    kaj to znači "čuvati se"? čuvati jumf, osjećaje, želju da budeš s nekim tko ti je pri srcu?
    kako bi se moglo znati a priori jel netko pravi ili ne? ak fulaš? kaj onda? kaješ se cijeli život, posipaš pepelom, osjećaš prljavo...? kaj?

ljudi vole druge ljude na različite načine, različitim intenzitetom, zbog različitih razloga. jer se mijenjaju i oni sami, sazrijevaju, spoznaju što im je bitno, a što nebitno.

stoga, ako se ima imalo pameti, u toj emotivnoj zbrci ili spoznatoj situaciji,učini se onaj korak koji ti se čini prirodnim redoslijedom zbivanja. ponekad se prevariš, misliš da će rezultat biti prekrasan, ponekad fulaš pa skužiš da sve to skupa nije bilo bogznakaj.

važna je spoznaja (a to ti dojde kad malo odrasteš, jel) da te sve što učiniš nečemu nauči. makar i tomu da više ne napraviš istu glupost.

jer ponekad se zaljubiš i odljubiš. a ponekad zaista zavoliš i voliš do kraja.

Ženska glavo, ti mora da se mnogo plačeš u životu ili, ako ne, onda ti je samo do seksa. Ako ti je samo do seksa, što si onda došla na ovu temu?
    Vidi, ne bih mogao pričati u ime svih muškaraca, ali ono što ja radim (i što radi većina mojih frendova) je prodavanje lira. Vas žena ima kao salate i nije potreban neki specijalni trud za odvesti vas u krevet. Za jednu je dosta reći joj da je prelijepa, za drugu da je ful pametna, za treću kombiniraš prvo i drugo itd.
    Svaka te popuši. Svaka!
    I takvih uredno imam uvijek više na raspolaganju. Većina njih brije o nekakvoj vezi. Ja ih puštam da žive u toj iluziji, dok god ne krenu histerizirati. Što ti misliš da se meni da rješavati probleme svake male koju okrenem? A skoro svaka baš to hoće i misli da ako je dala, sad će miki za nju rintati. Ma daj.
    Kad jednom naletim na ženu, koju bih mogao i poštivati, nju ću oženiti, a dotlem ću tebi slične i dalje usput trošiti. Iskreno, nemam nikakve grižnje savjesti zbog takvog ponašanja, jer ove debilne priče "ponekad se zaljubiš i odljubiš, a ponekad zaista zavoliš i voliš do kraja veze" mogu doći samo iz usta one, koja misli da nakon seksa polaže i neka prava na muškaraca.
    Budeš jebena, a poslije plačeš što si odjebana. Stvarno jebeno.
    Zaljubljenost!
    Dođi k sebi. Ostati ćeš sama.

...
    čuj, tonček, mislim da ti treba još puno fine dorade. da isprobaš sve što ti se nudi, a onda odabereš "pravu". :

vjeruj mi, nemam problema ni sa seksanjem, ni s partnerom. neke sam imala samo u sportsko-rekreativne svrhe, jer je to bila obostrana namjera.

znaš, neka iskustva pokazuju da itekako možeš skužit jel te komad treba za potrošit, ili misli ozbiljno. ne nužno vjenčanje, crkvena zvona, kućicu u cvijeću, čopor sitne nejačadi i cucka u dvorišču.

mislim da misliš da su žene zaostale u nekakvim romantičarskim vodama, pa sanjare o svom don kihotu. znaš, don kihot je ipak samo don kihot!

. Vess's Avatar
    Quote Originally Posted by Apemant View Post
    Biti znatiželjan nema baš nikakve veze s biti egzibicionist.

Toga se sjećam doslovno od 5. godine - ništa zanimljivije nego vidjeti hmmm anatomske razlike između mene i tih bića koje smo onda znali kao 'curice'... ali da one vide mene? No.fucking.way.

BTW, ni za sekundu ti nisam povjerovao da se doslovno 'ne sjećaš' - taman da je zaista prošlo 50 godina.
    Ma blage veze nemam, 50 godina je prošlo, Alzheimer nastupio u međuvremenu. Pojma nemam. Ali zašto je važno?

. Vess's Avatar
    Quote Originally Posted by Toni View Post
    Ženska glavo, ti mora da se mnogo plačeš u životu ili, ako ne, onda ti je samo do seksa. Ako ti je samo do seksa, što si onda došla na ovu temu?
    Vidi, ne bih mogao pričati u ime svih muškaraca, ali ono što ja radim (i što radi većina mojih frendova) je prodavanje lira. Vas žena ima kao salate i nije potreban neki specijalni trud za odvesti vas u krevet. Za jednu je dosta reći joj da je prelijepa, za drugu da je ful pametna, za treću kombiniraš prvo i drugo itd.
    Svaka te popuši. Svaka!

A je li glup odgovor
    I takvih uredno imam uvijek više na raspolaganju. Većina njih brije o nekakvoj vezi. Ja ih puštam da žive u toj iluziji, dok god ne krenu histerizirati. Što ti misliš da se meni da rješavati probleme svake male koju okrenem? A skoro svaka baš to hoće i misli da ako je dala, sad će miki za nju rintati. Ma daj.
    Kad jednom naletim na ženu, koju bih mogao i poštivati, nju ću oženiti, a dotlem ću tebi slične i dalje usput trošiti. Iskreno, nemam nikakve grižnje savjesti zbog takvog ponašanja, jer ove debilne priče "ponekad se zaljubiš i odljubiš, a ponekad zaista zavoliš i voliš do kraja veze" mogu doći samo iz usta one, koja misli da nakon seksa polaže i neka prava na muškaraca.
    Budeš jebena, a poslije plačeš što si odjebana. Stvarno jebeno.
    Zaljubljenost!
    Dođi k sebi. Ostati ćeš sama.
    Čestitam na najglupljem odgovoru u povijesti. Zato vas valjda vrtimo oko malog prsta
    Last edited by Vess; 21-09-10 at 21:59. Reason: dopuna

Quote Originally Posted by Vess View Post
    Ma blage veze nemam, 50 godina je prošlo, Alzheimer nastupio u međuvremenu. Pojma nemam. Ali zašto je važno?
    Kako misliš, 50 godina? Pa ti ziher ni nemaš još 50 godina. Ni blizu.

Zašto je važno? Nemam pojma, možda i nije važno. No sama činjenica da se 'ne sjećaš' - prilično je jaka indicija da bi MOGLO biti važno. Ali ako ti je bed napisati - samo napiši 'bed mi je napisati'. Samo mi nemoj muljati da se 'ne sjećaš'. To shvaćam kao omalovažavanje svoje inteligencije, LOL.

. Vess's Avatar
    Hm zanimljivo. Subjektivan osjećaj je da imam jedno 170 godina. Ali valjda si ti u pravu. Kronološke godine su tako relativne. Pitanje je dobro za psihoterapeuta, vjerojatno se i s tim moram pozabaviti. Nije mi bed napisati da sam bila mrtva pijana pa se ne sjećam, a i nemam himena prirodno, a i svaki idiot ima k.
    Dakle, jebeš cijelu tu stvar. Ili ne?

P.S. Tema je čuvanje za nekakvog "pravog". To ne postoji.

febo
    Guest
    Quote Originally Posted by Vess View Post
    Hm zanimljivo. Subjektivan osjećaj je da imam jedno 170 godina. Ali valjda si ti u pravu. Kronološke godine su tako relativne. Pitanje je dobro za psihoterapeuta, vjerojatno se i s tim moram pozabaviti. Nije mi bed napisati da sam bila mrtva pijana pa se ne sjećam, a i nemam himena prirodno, a i svaki idiot ima k.
    Dakle, jebeš cijelu tu stvar. Ili ne?

P.S. Tema je čuvanje za nekakvog "pravog". To ne postoji.
    pa naravno, ti si žensko u muškom tjelu
    jelda?

. Vess's Avatar
    As you wish. Osobno se nisam nikad tako osjećala.

+ Reply to Thread

Tags for this Thread