+ Reply to Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 38

Thread: Prevara

članica Nemesis's Avatar
    ma sve ja kužim... ...ali se svejedno ne slažem... netko koga danas prihvaćaš takvim kakav je, sutra takav možda neće biti - to je moj statement... ali to su samo razlike u mišljenju... bilo bi lijepo znati što i ostali misle...
    ...when life offers you a dream so far beyond any of your expectations, it's not reasonable to grieve when it comes to an end...

Koniciva111
    Guest
    Vi ženske ne kapirati kak je drugčije sa nama muškarcima nego sa vama.
    Da pojasnim malkec..Ja mogu voljeti svoju ženu i mogu je "varati" ponekad, kad mi dođe. Kuiš razliku? "Varati" nije isto kao i varati. Nekad mojoj micici nije do seksa a meni gusto jel i kaj sad...nju gnjavit ili lepo prošarati, obaviti svoje i mirna Hrvatska.

Ccccc ta nije sve u seksu. :

članica Nemesis's Avatar
    ...hmmm... nije u seksu, ali je u poštovanju i povjerenju... eh, sad, ako tvoja žena zna za šaranje i to odobrava, to je onda između vas dvoje (iako to, osobno, ne podržavam), ALI ako ne zna... to je onda drugi par cipela...
    ...when life offers you a dream so far beyond any of your expectations, it's not reasonable to grieve when it comes to an end...

Love Bird Rose's Avatar
    Quote Originally Posted by Nemesis View Post
    ma sve ja kužim... ...ali se svejedno ne slažem... netko koga danas prihvaćaš takvim kakav je, sutra takav možda neće biti - to je moj statement... ali to su samo razlike u mišljenju... bilo bi lijepo znati što i ostali misle...
    Pa ne pišem da se složiš samnom, ženooo vidiš, svašta smo trkeljale, ali o ovome nismo nikada, pa reko baš fino

Prihvaćanje nije prevrtljiva kategorija... zato i jest skoro pa sinonim za ljubav
    "Mislite lijepo, govorite i radite lijepo, jer sve što vas u životu bude zadesilo su misli, riječi i djela, samo što su se obukli u odijela koja ste im vi sami sašili..." DPS 2
    kapi
    NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

Love Bird Rose's Avatar
    ...hmmm... nije u seksu, ali je u poštovanju i povjerenju... eh, sad, ako tvoja žena zna za šaranje i to odobrava, to je onda između vas dvoje (iako to, osobno, ne podržavam), ALI ako ne zna... to je onda drugi par cipela...
    ...ako zna, onda to nije prevara
    "Mislite lijepo, govorite i radite lijepo, jer sve što vas u životu bude zadesilo su misli, riječi i djela, samo što su se obukli u odijela koja ste im vi sami sašili..." DPS 2
    kapi

Koniciva111
    Guest
    Zašto bi morala znati? Te priče sa povjerenjem su bedastoće...Masu puta je bolje prešutiti nego osobe bespotrebno opterećivati. Kaj nije tak?

Koniciva111
    Guest
    Quote Originally Posted by Rose View Post
    Pa ne pišem da se složiš samnom, ženooo vidiš, svašta smo trkeljale, ali o ovome nismo nikada, pa reko baš fino

Prihvaćanje nije prevrtljiva kategorija... zato i jest skoro pa sinonim za ljubav
    Viš sad ovo? Ti bi prihvatila svog čoveka takav kakav je, ali kad bi te on "prevario" da ti to ne znaš da te ne povrijedi, jer njemu je to samo seks a ti posle to saznaš, onda kaj? Onda to više ne bi bila ljubav? Zašto ga ne bi prihvatila i bez da SVE o njemu znaš? Kaj ti nije dovoljno da te voli?

članica Nemesis's Avatar
    Quote Originally Posted by Koniciva111 View Post
    Zašto bi morala znati? Te priče sa povjerenjem su bedastoće...Masu puta je bolje prešutiti nego osobe bespotrebno opterećivati. Kaj nije tak?
    ...aha... ... a šta je sa onom izjavom kako nije sve u seksu?? mislim, ti bi iznevjerio tuđe povjerenje, povrijedio drugu osobu i, moguće, uništio bračnu zajednicu radi - seksa??... prava ljubav, nema šta... ali tko sam ja da sudim?...

Svjetlana Valentić enky's Avatar
    Viš sad ovo? Ti bi prihvatila svog čoveka takav kakav je, ali kad bi te on "prevario" da ti to ne znaš da te ne povrijedi, jer njemu je to samo seks a ti posle to saznaš, onda kaj? Onda to više ne bi bila ljubav? Zašto ga ne bi prihvatila i bez da SVE o njemu znaš? Kaj ti nije dovoljno da te voli?
    Ako sam dobro shvatila, ti se seksaš sa strane, jer voliš svoju ženu pa je ne želiš opterećivati sa (njoj) suvišnim seksom niti (njoj) suvišnim informacijama. Je li tako?

Love Bird Rose's Avatar
    Prevara i ljubav ne idu zajedno. Tako ja mislim.
    Uvodni post je označio pitanje jasno i glasno

Je li (pomisao na) čin 'prevare' možda dokaz kako je ljubav gotova ili je, pak, uopće nije niti bilo?
    i ja sam dala svoje mišljenje.

Tvoje je da drugačije razmišljaš, sto ljudi...
    kapi

+ Reply to Thread

Tags for this Thread