+ Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 38

Thread: Prevara

Koniciva111
    Guest
    Quote Originally Posted by Nemesis View Post
    ...aha... ... a šta je sa onom izjavom kako nije sve u seksu?? mislim, ti bi iznevjerio tuđe povjerenje, povrijedio drugu osobu i, moguće, uništio bračnu zajednicu radi - seksa??... prava ljubav, nema šta... ali tko sam ja da sudim?...
    Ništa...izjava i dalje stoji. To vi ženske postalvjate kao da je sve u seksu. Da vi tak ne postavljate, mogao bi ja svojoj i reći da moram i sa strane ponekad. Ovako joj lepo prešutim i svi sretni.

članica Nemesis's Avatar
    Quote Originally Posted by Koniciva111 View Post
    Ništa...izjava i dalje stoji. To vi ženske postalvjate kao da je sve u seksu. Da vi tak ne postavljate, mogao bi ja svojoj i reći da moram i sa strane ponekad. Ovako joj lepo prešutim i svi sretni.
    ok... samo jedno pitanje - da li bi se složio i da tvoja supruga ponekad malo sa strane??... baš me zanima...
    ...when life offers you a dream so far beyond any of your expectations, it's not reasonable to grieve when it comes to an end...

Koniciva111
    Guest
    Quote Originally Posted by Rose View Post
    Prevara i ljubav ne idu zajedno. Tako ja mislim.
    Uvodni post je označio pitanje jasno i glasno
    Gle, nije prevara isto što i "prevara". Zamisli si one situacije gde imaš invalida za bračnog partnera i sad ti ga voliš a on nemre. Buš se žrtvovala i bila nesretna ili buš malo sa strane tako da on ne zna, da ga ne povrediš i budeš bila celi dan nasmijana.
    Ajd' pa nije svijet idealizacija nego realnost...treba odvagnuti kako da svi budu zadovoljni.

Koniciva111
    Guest
    Quote Originally Posted by Nemesis View Post
    ok... samo jedno pitanje - da li bi se složio i da tvoja supruga ponekad malo sa strane??... baš me zanima...
    Ak ja ne znam za to i ako da meni onda kada ja hoću i ako je to sve čini sretnom..zakaj ne. Razumiješ me sad?
    Neki put taj seks sa strane i pojača želju za suprugom a ljubav, ljubav je stalno tu. Ta kom se vraćam doma, s kime spavam, djelim brige i rešavam probleme...itd.

Koniciva111
    Guest
    Quote Originally Posted by enky View Post
    Ako sam dobro shvatila, ti se seksaš sa strane, jer voliš svoju ženu pa je ne želiš opterećivati sa (njoj) suvišnim seksom niti (njoj) suvišnim informacijama. Je li tako?
    Ne znam sad jel me zezaš ili si skužila o čem pričam, ali da tako je. :

članica pingy321's Avatar
    Ljubav se troši,prolazi,jaća ili slabi.Ljudi se menjaju definitivno.Ljubav je bila i ostaje ali se menja pa se onda sretne nova,drugaćija i opet se ne zaboravlja ili prestaje već samo prođe i pređe na drugu ljubav.
    [URL="http://youtu.be/mV86T60fzIU"]

Ma kakve veze ima ljubav i sex.!;) Zenu volis i sexas druge sexas i ne mrzis ih dapace drage su ti.! A zar zena mora sve da zna sto muz radi.! Nije joj dobro previse podataka da ima u glavi brzo dobije sijede vlasi pa svu lovu na farbanje potrosi.! ;))))

Quote Originally Posted by View Post
    prevara svake vrste ide isključivo na naš račun. nikada, nikada, nikada svojim djelima ne činimo loše drugoj osobi već sebi samima. seksualna, materijalna, emotivna, moralna i sl. prevara je plod naše mašte i naših gluposti ili neznanja. kad si u ljubavi sa sobom onda činiš drugima ono što znaš da ih neće povrjediti. sve dok si sa sobom neuravnotežen, posvađen, nezadovoljan činiš gluposti i u začaranom si krugu samopovrede i samoprevare. to je moje vlastito iskustvo, to nisam pročitala nigdje ni u jednoj knjizi, šteta možda bi mi mladost bila lakša i ljepša.:
    U potpunosti se slažem s ovim razmišljanjem; još bih dodao ovo: osoba koja je sklona da vara svoje partnere, ne može izbjeći otrov ljubomore; naime, ako ona u prevari nalazi užitak, ne može vjerovati da i njen partner nije sklon istom užitku.

Scrubs
    Guest
    prevara svake vrste ide isključivo na naš račun. nikada, nikada, nikada svojim djelima ne činimo loše drugoj osobi već sebi samima. seksualna, materijalna, emotivna, moralna i sl. prevara je plod naše mašte i naših gluposti ili neznanja. kad si u ljubavi sa sobom onda činiš drugima ono što znaš da ih neće povrjediti. sve dok si sa sobom neuravnotežen, posvađen, nezadovoljan činiš gluposti i u začaranom si krugu samopovrede i samoprevare. to je moje vlastito iskustvo, to nisam pročitala nigdje ni u jednoj knjizi, šteta možda bi mi mladost bila lakša i ljepša.
    Također čitam post od eš i jednostavno nemam što za dodati

Potpis.

Orlando
    Guest
    zar ponekad nismo svi prevareni nečijim nedjelom ili djelom. neznam šta je bolje ilti gore. najsretnija sam kad vidim da osoba daje sve od sebe da spasi stvar. da li svojom iskrenim nastojanjem da spasi nečiju nevolju, da li nastojanjem da pomogne unesrećenom, da li svojim postojanjem da bude jednostavno prisutan. moja prisutnost ponekad je nekome smetnja no ja ne mogu protiv sebe ali niti protiv vas. u najboljoj namjeri da shvatim sebe vodim ratove koji mi više nisu potrebni jer ja sam pobjedila sebe i to je moja pobjeda. s velikim poštovanjem zahvaljujem na gore navedenoj temi te je s razumjevanjem završavam. ugodan dan želim svim sveprisutnima.ja sam orlando

+ Reply to Thread

Tags for this Thread