+ Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 38 of 38

Thread: Prevara

to je moje vlastito iskustvo, to nisam pročitala nigdje ni u jednoj knjizi, šteta možda bi mi mladost bila lakša i ljepša.:
    čovjekova sposobnost za pravdu čini demokraciju mogućom.

čovjekova sklonost nepravdi čini demokraciju neophodnom! reinhold nieburh
    kad netko iskreno voli nema potrebu varati niti biti prevaren. velika pusica.
    da li svojim postojanjem da bude jednostavno prisutan. moja prisutnost ponekad je nekome smetnja no ja ne mogu protiv sebe ali niti protiv vas. u najboljoj namjeri da shvatim sebe vodim ratove koji mi više nisu potrebni jer ja sam pobjedila sebe i to je moja pobjeda
    Ove misli posiram ponovo, jer zaista zasluzuju postovanje.

silver fox's Avatar
    pa sad ovak : ak se pri vjenčanju zaklinješ da buš vjeran i još ono u dobru i zlu - a čuj zaklel si se - gotovo

nakon toga ak pogaziš svoju riječ prvo si iznevjeril sebe a okolina si može mislit oće il neće imat posla s tobom .

s takvom osobom sam uvjek na oprezu,jer ak nije održal riječ onom kog voli - kak bu ak meni nekaj obeča?

...
    Quote Originally Posted by silver fox View Post
    s takvom osobom sam uvjek na oprezu,jer ak nije održal riječ onom kog voli - kak bu ak meni nekaj obeča?
    mislim da ne voli, ili više ne voli onoga kojem je obećal. pa pogazil. kad nekog voliš zbiljam, ne pada ti na pamet da ga varaš. nemaš potrebe to raditi. promijene se okolnosti, prestane voljeti, no pitanje je li se time promijenilo i zadato obećanje. očito jest.ad2:

silver fox's Avatar
    kak sad to : malo volim pa ne volim?

u svakom slučaju to su face za izbjegavanje

Tko danas koga ne vara-bajke:
    Bože čuvaj me prijatelja,neprijatelja se ne bojim
    NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

Mozda da. Ali bas i ne mora, ne? Znak da se razmimoilaze oni koji bi trebali biti zajedno, zato je varanje. Mozda jednom ne bude.

ema007's Avatar
    Kakva je to ljubav ako nema poštovanja i povjerenja, ti osjećaji su usko povezani.
    Ako se partneri dogovore za otvoreni brak tada je to njihov izbor i okolina to treba prihvatiti, nekakvo poštovanje između dvoje takvih ipak postoji.
    Ali ako se osjećamo izdani kad naš prijatelj oda neku našu tajnu koju smo mu povjerili zašto se ne bi jednako osjećali izdanima kad partner izda naše povjerenje, samo je pitanje vremena kada će saznati a već samim time što riskiramo mogućnost da partner sazna ili se pak trudimo to mu sakriti (lažemo, skrivamo) pokazujemo nepoštivanje prema njemu a tu onda nema govora o ljubavi.

+ Reply to Thread

Tags for this Thread