Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 31

Thread: Big Brother 2011.-đubrite :eek:

colibri's Avatar
    Nemam nasu televiziju i ne pratim ali sam vidjela na pojedinim stranicama i procitala sam svega i svasta .

Smijala sam se kao luda kada sam procitala koji dojam je taj super zgodni decko ostavio na pojedince .

Ona odbojkasica je zbilja medena i zbilja bi njih dvoje bili genijalan par .Nadam se da ce uspijeti .

Samo sta na onom drugom mjestu svi pederi su napaljeni na njega i pretendiraju da je peder .

Tatum's Avatar
    Znači li to da nam bacaju kosti i ostatke a da bismo mi sami reciklirali i taj šou doživljavali samo onako kako nam se sviđa? Taj reality u nazivu je samo mamac a zapravo je pomno osmišljen kako bi zadovoljio sve ukuse.

Arwen's Avatar
    Quote Originally Posted by colibri View Post
    Nemam nasu televiziju i ne pratim ali sam vidjela na pojedinim stranicama i procitala sam svega i svasta .

Smijala sam se kao luda kada sam procitala koji dojam je taj super zgodni decko ostavio na pojedince .

Ona odbojkasica je zbilja medena i zbilja bi njih dvoje bili genijalan par .Nadam se da ce uspijeti .

Samo sta na onom drugom mjestu svi pederi su napaljeni na njega i pretendiraju da je peder .
    Misliš da je Nemeš 'super zgodan'? Ima seljačku frizuru, a ja nikad i nisam voljela frajere. Meni se sviđao ovaj mali iz Makedonije, dok se nije napio, pa krenuo raditi striptease.
    Jer sam uvjeren, da ni smrt, ni ivot, ni anđeli, ni poglavarstva, ni sadanjost, ni budućnost, ni sila,
    Ni visina, ni dubina, ni drugo kakvo stvorenje ne moe nas rastaviti od ljubavi Boje, koja je u Kristu Isusu, Gospodinu naemu.
    Rimljanima 8:38, 39
    NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

saruh's Avatar
    Quote Originally Posted by Arwen View Post
    Fuj, Marijanu u đubrite, s kojeg povratka nema. Buuu.
    Odlučila je da povratka nema i da ide do kraja...

Marijana i Neme maenje ispod jorgana posle urke video

...

Arwen's Avatar
    Quote Originally Posted by saruh View Post
    Odlučila je da povratka nema i da ide do kraja...

Marijana i Nemeš – maženje ispod jorgana posle žurke – video

...
    Jadan taj muž, a još jadnije njihovo dijete... Na kraju će najjadnija ipak biti Marijana, jer će joj ti seksovi u kući biti ujedno i najskuplji u životu... Ček' samo da izađe...
    Jer sam uvjeren, da ni smrt, ni ivot, ni anđeli, ni poglavarstva, ni sadanjost, ni budućnost, ni sila,
    Ni visina, ni dubina, ni drugo kakvo stvorenje ne moe nas rastaviti od ljubavi Boje, koja je u Kristu Isusu, Gospodinu naemu.

Tatum's Avatar
    Imam blagi osjećaj da je sve namješteno i u dogovoru s mužem. Čini se da je kultura prosječnog gledatelja na vrlo niskim granama kad produkcija prepoznaje "krv u areni" i potrebe za tim....

Arwen's Avatar
    Ne bih rekla, Tatum... Mi nemamo tako dobrih glumaca ni među profesionalcima, kamoli anonimcima.

Tko bi ti pristao da mu netko seksa ženu javno i zašto? Mislim da tako lud nije ni Ante Gotovac, koji bi valjda i vlastitu majku prodao za 5 rečenica u žutom tisku.

Tebi je to samo nevjerovatno za pojmiti, ali to me ne čudi. Nitko normalan ne može pojmiti takvo ponašanje i takav 'moral'.

colibri's Avatar
    Procitala sam sve sta ste napisale. Meni je jako tesko komentirati nesta sta ne pratim.

Nikada nisam voljela te reality show . Reci cu samo da sam sve vise svjesna da novac moze da bude velika motivacija za sve ljude kojima morala nije vertikala .

Svi su oni klinnex maramice . Bit ce iskoristeni ,iscjedjeni kao limuni ,i poslije emisije pasti u zaborava kao mnogi .

Vezano uz tu udatu zenu ,nista me ne cudi ,pojedini muzevi bi prvi prostituirali njihove zene ,pod uvjetom da im to donese love i socijalnog priznanja .

saruh's Avatar
    Quote Originally Posted by colibri View Post
    Vezano uz tu udatu zenu ,nista me ne cudi ,pojedini muzevi bi prvi prostituirali njihove zene ,pod uvjetom da im to donese love i socijalnog priznanja .
    I rogove...i rogove, ali izgleda da taj ukras, kako ti reče, ne smeta vie mukarcima.

Mislim da je Severina svojim kućnim uradkom pomjerila granice normalnog na Balkanu mada bi to bio skandal i na Zapadu pa me sve ovo dalje ne čudi. Pojavljuju se novi slični filmići iz kreveta jet setera i nikome nisu vie zanimljivi jer je granica već pomjerena. Ovi anonimusi moda pokuavaju po sličnom receptu na to bri i laki način ući u medije pa onda to unovčiti. Oni moda i imaju neku korist ali im je teta sigurno veća, ali najgore prolaze konzumenti...

Moda je ovo i dobro jer kada čovjek padne tako nisko preostaje mu samo pokuaj da ponovo ustane.

Tatum's Avatar
    Nismo li pomalo dvolični ? Oduvijek su bile igre i ljudi su uživali u krvi, od prije Rima, pogubljenja, vješanja, razapinjanja na križeve, lavovi u arenama, gladijatori, borbe s bikovima, formula jedan...nisu li to sve opasne igre koje proizvode adrenalin i izazivaju najniže u nama? U čemu se razlikuju ovi danas? Samo u pristupačnosti jer su nam ušli u kuće, ne moramo plaćati skupe ulaznice za uživanje...

Tags for this Thread