Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31

Thread: Big Brother 2011.-đubrite :eek:

Tatum's Avatar
    size="tall"

Big Brother 2011.-đubrite :eek:

Dragi moji forumai, znam da ste vi ekipa koja voli znanost, filozofiju, duhovnost , znam da ste finih manira i dobrog ukusa, ali mislim da ovaj reality zasluuje svoje mojesto pod suncem eforuma.
    Zato?
    Jer je oesebujan po svaskoj svojoj ovogodinjoj karakteristici, a mene je posebno zabavila ideja da se ove godine uvede i "đubrite"- tajno mjesto za tajne stanare.
    Budući ste vi ekipa takva kakva jeste , vjerujem da ćete i od ove teme na pdf radio i televizija usspjeti napraviti jedan zabavan topik na kojem ćemo se usuditi priznati da smo maleni ispod zvijezda ia da stremljenje ka zvijezdama nosi poslsjedice...

Komentiranje je doputeno svojim riječima, ali u skladu s pravilima: bez vrijeđanja forumaa po ijednoj osnovi...a i ostala pravila znate....

Kako doivljavate ulaz dvoje osoba niskog rasta?
    Kako vam se čini ulaz osoba sredovječne dobi?
    E, da
    , ne manje vano...
    Vi koji prezirete BB, vi koji ga ne gledate , imate pravo sudjeovati u rastu ove teme.

Mislim da se ovdje svi moemo jako dobro zabavljati. (Skoro ko na kauču kod rinka, ali ne onom mom, nego pravom: zagledajte se malo u sebe )

Arwen's Avatar
    Nisam gledala, zaboravila sam na BB potpuno... Nekoć sam rado pratila, bilo mi je zanimljivo promatrati kako se pojedinci ponašaju u izolaciji i strogo kontroliranoj okolini. Onda mi je nakon par sezona dosadio, pa nisam u toku. Hajde, molim te, za nas reality neznalice napiši što je sve novo ove sezone.
    Jer sam uvjeren, da ni smrt, ni ivot, ni anđeli, ni poglavarstva, ni sadanjost, ni budućnost, ni sila,
    Ni visina, ni dubina, ni drugo kakvo stvorenje ne moe nas rastaviti od ljubavi Boje, koja je u Kristu Isusu, Gospodinu naemu.
    Rimljanima 8:38, 39
    NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

Tatum's Avatar
    Ako nisam rekla, ponovit ću, ja sam gledala samo zadnjih petnaestak minuta dok sam čekala CSI, pa sam vidjela vrlo malo, ali za mene dovoljno intrigantno.
    Ne znam koja su ovogodišnja pravila, čemu to smetlište, zašto su zastupljeni stanari iz raznih država bivše nam Juge ( kako reče jedna voditeljica )

Ne znam ni hoće li nam prikazivati dnevne epizode ili samo nedjeljom.

Bilo kako bilo, imat ću mišljenje jer iako nisam ljubiteljica ove vrste zabave, vjerujem da se može bacit oko i prokomentirat čisto s nekog sociološkog stanovišta ili psiholoških viđenja razloga ulaska u kuću , ponašanja stanara a posebno publike.

Što je novo? Koliko vidim može se reći da je novo pravilo ulazak starijih ljudi, ima dosta oženjenih, udatih, majki, očeva, dijaspore, ljudi s različitim seksualnim opredjeljenjima, obrazovanih i tako..:ČIni se da se vodilo računa o različitosti i to očitoj.

ema007's Avatar
    Gotovo nikada nisam gledala BB, osim naravno malo uvoda zbog čiste znatiželje i katkada dok čekam neku "svoju" seriju, jednostavno mi ne paše tolika količina histeriziranja, rasprava, suza i drame.
    Ako sam toga željna pogledam neku španjolsku sapunicu, bar upijam taj njihov prekrasan jezik.
    Što se tiče samih kandidata nisam na njih obračala posebnu pozornost ali vjerujem da su svi oni bez obzira na motiv prijave u BB kuću 8slava, novac, dosada, ambicija) itekako nakon tog iskustva imali veoma povišen prag tolerancije na ljudsku različitost.

Tatum's Avatar
    Ja ne ulazim u razloge koji su ljude motivirali da se kandidiraju i uđu u kuću. Mogi biti svakakvi: znatiželja, novac, zabava, instant slava...nebitno je...
    Mene više zanima koliko je nekome dostojanstvo roba koja se da prodati za ..koliko ono novca?

I konje ubijaju, zar ne...

ema007's Avatar
    Quote Originally Posted by Tatum View Post
    Ja ne ulazim u razloge koji su ljude motivirali da se kandidiraju i uđu u kuću. Mogi biti svakakvi: znatiželja, novac, zabava, instant slava...nebitno je...
    Mene više zanima koliko je nekome dostojanstvo roba koja se da prodati za ..koliko ono novca?

I konje ubijaju, zar ne...
    Samo sam nabrojala razloge, ne moramo ulaziti u njih jer je ionako nebitno zašto netko tamo ulazi.
    Ali sad si spomenula dostojanstvo, što se toga tiče ti ljudi nisu niti fokusirani na vlastito dostojanstvo ni svoju nutrinu pa samim time ga i gaze u utrci za nekim svojim "prioritetima" i izvanjskim ciljevima.
    Vjerojatno dostojanstvo smatraju slabošću i običnom "preprekom" do njima željenog cilja

medeari's Avatar
    Pa nije li, po njihovoj logici, upravo uspjeh kroz popularnost u jednom realityu pitanje dostojanstva?
    Iznimna postignuća ostvarivali su samo oni, koji su se usudili vjerovati da u njima postoji neto to je jače od okolnosti koje ih okruuju. Bruce Barton

Tatum's Avatar
    Quote Originally Posted by medeari View Post
    Pa nije li, po njihovoj logici, upravo uspjeh kroz popularnost u jednom realityu pitanje dostojanstva?

Pa da, tako nekako...to je sve zbog iskrivljenih mjerila. Servirajju nam svakakvo smeće, zamotano u areni papir i to nam prodaju kao zabavu, zaradu i stil ivota.

Odraz naeg ivota iza fasade kredita, crvenog na računu, dugova i sličnih "niskih" problema malih ljudi ( pri čemu mislim na sve malodune, neproduhovljene i fejk a ne niske ljude)

medeari's Avatar
    Quote Originally Posted by Tatum View Post

Pa da, tako nekako...to je sve zbog iskrivljenih mjerila. Servirajju nam svakakvo smeće, zamotano u šareni papir i to nam prodaju kao zabavu, zaradu i stil života.

Odraz našeg života iza fasade kredita, crvenog na računu, dugova i sličnih "niskih" problema malih ljudi ( pri čemu mislim na sve malodušne, neproduhovljene i fejk a ne niske ljude)
    Svašta sa tobom

Jesu li nam reality igre za naše vlastito voajerstvo?
    Još bi ti i kruha (za mozak)
    Iznimna postignuća ostvarivali su samo oni, koji su se usudili vjerovati da u njima postoji neto to je jače od okolnosti koje ih okruuju. Bruce Barton

Tatum's Avatar
    Ne znam za druge, ali do sad nisam bila fascinirana nit kućom nit takvom vrtom zabave, a nisam sigurna da za sebe mogu reći da me zanimaju tuđi životi.. Zapravo, znam da me ne zanimaju ni zanimljivije face od anonimnih stanara. Međutim, ovogodišnji BB mi je intrigantan zbog sastava stanara tj namjere producenata : što učiniti s nekoliko pripadnika raznih nacionalnosti a među kojima ima i onih neopterećenih a i opterećenijih ( pri čemu mislim na ovih par starijih za koje tvrdim da su ih ubacili ne bi li se izazvali incidenti i malo burnije rasprave.
    Mlađe su podijelili po spolnosti : malo promiskuiteta, malo sponzi, cajki... Zapravo pravi cirkus, a moglo se nazrijeti cijela ozbiljnost ironije u scenografiji.
    Ne podsjeća li vas na kič lunaparkova, svjetala džuboka, stolnih nogometa, provizornih nastambi u naseljima jedne manjine osebujnog stila života?( neki "autobus", vreće sa smećem...) A da bi se dojam pojačao , ubacili i dvoje osoba niskog rasta ( skraćeno: onr ), ženu bez zuba ali s ogromnim sisama....
    Velim da nisam ljubitelj, ali me ova sezona mami vjerojatno iz poriva ko što je u ljudima koji odlaze u cirkus užasavati se bradatim ženama ili sijamskim blizancima...Je li to voajerizam ili neki drugi psihološki fenomen, ne znam..
    Čekam da mi neko objasni...

Tags for this Thread