+ Reply to Thread
Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 66

Thread: TEKIJA na forumu.

size="tall"

TEKIJA na forumu.

Selam alejkum

Gospodaru moj Jedini, tako se prazno osjećam, tako sam neizmjerno tužan da su mi se suze sledile od hladnoće. Smiluj mi se Bože, podigni me za jedan stepen, barem da mogu ponovo plakati, zatim me podigni za stepen da se mogu smiriti, zatim za stepen da se mogu smijati, zatim za stepen gdje ću osjetiti sigurnost, zatim me digni da vidim i da osjetim a zatim me pogledaj pa da nestanem i zatim mi daj da se ponovo rodim...

Ako imate kakvih pitanja, molim vas ne pitajte mene, ja ništa neznam, imam samo želju, želju da osjetim i da vidim i da plačem i da se smijem i da se smirim kao biće sa osjećajem sigurnosti ispunjen ljubavlju...to želim, a vi?

Ja sam večeras najtužniji čovjek na svijetu, ne pitajte me zašto jer vam neću odgovoriti, digoh ovu temu i neka bude oda tuzi kao i nada da će se radost pojaviti a radost je već tu, eno je svijetli na horizontu, čak je i ja vidim...

Tatum's Avatar
    Odi vamo, za početak se ugrij i pusti suze ...Dobra ti ova pjesma..

...
    Ponekad se jako osokolim pa zaboravim na sram, a ponekad se jako sramim što se osokolim.
    I često se želim osvetiti, prije no što pomislim na oprost pa mi, kasnije, bude teže oprostiti samoj sebi, no onima, kojima se poželih osvetiti.
    Slaba sam (sama).

Od srca pozdravljam ovu Tekiju, njenog hizmećara (domaćina) i sve ljude, koji ju posjete, sa željom da zajedno, kao zasebne stanice srčanog mišića, (s)tvorimo srce što kuca za Ljubav, srce što je stvoreno u ime Ljubavi, srce što je Ljubav stvorila.

Divine Dance

Tatum's Avatar
    Quote Originally Posted by enky View Post
    Ponekad se jako osokolim pa zaboravim na sram, a ponekad se jako sramim što se osokolim.
    I često se želim osvetiti, prije no što pomislim na oprost pa mi, kasnije, bude teže oprostiti samoj sebi, no onima, kojima se poželih osvetiti.
    Slaba sam (sama).

Od srca pozdravljam ovu Tekiju, njenog hizmećara (domaćina) i sve ljude, koji ju posjete, sa željom da zajedno, kao zasebne stanice srčanog mišića, (s)tvorimo srce što kuca za Ljubav, srce što je stvoreno u ime Ljubavi, srce što je Ljubav stvorila.

Divine Dance

Kako lijepo rečeno.
    Ja ne mogu tako lijepo izreći, ali grijem u sebi tekiju za duše .

Slaba sam (sama).

Divine Dance
    Nisi slaba, nit' si sama... Jaka si cim sama sebe koris... S nekim si - a taj netko je taj dio tebe koji sam sebe kori...

"Postoji grad u kojem ćete pronaći sve što želite,
    lijepe ljude, bogatstvo i ukrase.
    Ipak, tu nećete naći mudrog čovjeka,
    pa kakva je onda korist od njega?
    Taj grad, znajte, ljudsko je biće,
    u njem je jalovo svako postignuće,
    Ako nema srca koje u ljubavi gori,
    bolje bi bilo u prah da se pretvori.."
    (Abdul Kadir Dzejlani)
    Upali svjetlo svoje duse, lakse ces putovati...
    NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

Arwen's Avatar
    Je li ovo neka vrst virtualnog ramena za plakanje ili sam ja nešto krivo shvatila?

Najprije da mi netko odgovori, a onda ako se ispostavi da sam pogodila...kad krenem... Neka me nitko ne zaustavlja.
    Jer sam uvjeren, da ni smrt, ni život, ni anđeli, ni poglavarstva, ni sadašnjost, ni budućnost, ni sila,
    Ni visina, ni dubina, ni drugo kakvo stvorenje ne može nas rastaviti od ljubavi Božje, koja je u Kristu Isusu, Gospodinu našemu.
    Rimljanima 8:38, 39
    NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

Quote Originally Posted by Tatum View Post
    Odi vamo, za početak se ugrij i pusti suze ...Dobra ti ova pjesma..
    Hvala ti, lijepo sto si tu i sto reagiras na vapaj duse.

Slaba sam (sama).

Divine Dance
    Srce prepoznaje ono što dolazi od srca, mogli bi reći da dva srca vode razgovor dok njihovi domaćini šute, ali o čemu li pričaju...

Quote Originally Posted by i-s-l-a-m-i-c View Post
    Nisi slaba, nit' si sama... Jaka si cim sama sebe koris... S nekim si - a taj netko je taj dio tebe koji sam sebe kori...

"Postoji grad u kojem ćete pronaći sve što želite,
    lijepe ljude, bogatstvo i ukrase.
    Ipak, tu nećete naći mudrog čovjeka,
    pa kakva je onda korist od njega?
    Taj grad, znajte, ljudsko je biće,
    u njem je jalovo svako postignuće,
    Ako nema srca koje u ljubavi gori,
    bolje bi bilo u prah da se pretvori.."
    (Abdul Kadir Dzejlani)
    Mašallah, lijepo

Quote Originally Posted by Arwen View Post
    Je li ovo neka vrst virtualnog ramena za plakanje ili sam ja nešto krivo shvatila?

Najprije da mi netko odgovori, a onda ako se ispostavi da sam pogodila...kad krenem... Neka me nitko ne zaustavlja.
    Lijep pozdrav.

Ovo je mjesto susreta tebe sa samom sobom. Premda ti vidiš kao da ovo piše netko nepoznat, znaj da On poznaje sve tvoje tajne. Svaki put kad navratiš ovdje ugledat ćeš jedan dio sebe, budeš li dovoljno dugo sa nama, mozaik tvog bića će se složiti i slika tvoja će osvanuti pred tvojim očima.

+ Reply to Thread

Tags for this Thread