+ Reply to Thread
Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 65

Thread: vanzemaljci - da li su među nama!?

Nesto se cudno dogadja... Tko bi normalan pomislio da je objava od strane FBI slucajna u ovo vrijeme?... Cini se da netko sprema teren za 2012. godinu i ozbiljne stvari...
    Upali svjetlo svoje duse, lakse ces putovati...
    NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

Da li je to sve globalna izmišljotina i velika urota da netko radi opet za svoje interese ili nas vanzemaljci zbilja posjećuju i žive među nama, ostaje nam samo čekati da vidimo ako ćemo imati prilike doživjeti nešto takvo.

Teško je iz sveg tog đumbusa doznati nešto, ali previše je toga nekako da nebi bilo bar nekih pokazatelja na postojanje vanzemaljskih posjetitelja.

Doduše, i moji starci su vidjeli NLO kad je stara bila u drugom stanju sa mnom kaže... bili su na vikendici na livadi i bio je u obliku srebrnog bumeranga kažu i lebdio je na mjestu kojih 500 metara zračne linije od njih i onda je naglo skrenuo i odletio na zapad.
    Kaže stara da je osjećaj bio prilično neugodan jer je osjećala da je to nešto "neprirodno".

Kaže stara da je baš ovako nekako izgledao

ok, ali to je bilo prije 30 godina, pa ne mora značiti da je bio identično takav

Ne zelim se sada zalijetati u nekakve teorije urote...ali zbilja stvari nisu nimalo normalne. Odvijanje dogadjaja po arapskom svijetu, toliko forsiranje 2012. godine, objava ovih dokumenata, objave Wikileaksa... A Olimpijske igre sljedece godine u Londonu...nesto mi govore da ce biti istinski zanimljive...

A NLO... Pa zar nije objava ovih FBI dokumenata potvrdila njihovo postojanje??
    Upali svjetlo svoje duse, lakse ces putovati...
    NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

Quote Originally Posted by forget-me-not View Post
    UFO Phenomena je posljednji dio plana za uspostavljanje New world Order.
    To je ujedno i najgrandiozniji dio plana. Za totalno isprane mozgove koji vjeruju u sve sto im se servira.
    Kad uniste sve teroriste, Al Kaide i ostalo, e onda ide napad iz svemira.

Mislim da je to pojednostavljenje cjelokupne situacije i samo jedna od teorija urote koja ne drži vodu.
    Svi samiti održani u vezi NLO-a nisu dali naslutiti da se radi o malignim vrstama. Svi intervjui održani s ljudima koji su bili na visokim pozicijama daje naznačiti u velikoj većini slučajeva da vanzemaljci ne samo da su puno inteligentniji od nas, već da su na naprednijem duhovnom nivou od nas.
    Isto tako, puno puta su i sami ljudi donijeli zaključke, da ako su vanzemaljci toliko maligni da su već imali stotine tisuća puta mogućnosti da od nas naprave pseću hranu s obzirom koliko već ima navodnih ukaza na to da nas posjećuju tisućama godina.
    Ima na svijetu previše ljudi koji i nisu toliko retardirani da bi im se lažima mogao mozak samo tako isprati.

Ako to sve i jest jedna urota, mislim da se tu radi o nečem sasvim drugom i sasvim desetim interesima.
    Ova FBI-eva objava ne spada pod urotu, već pod ono u što ljudi 65 godina vjeruju ili sumnjaju, a to je ovaj slučaj s Roswellom.
    Tisuće i tisuće drugih FBI spisa su uglavnom dokumentirane izjave očevidaca i ostaloga to se dešavalo u zadnjih 70 godina.

Previše je viđeno i snimljeno letećih objekata i od mase ljudi da se to zanemari.
    A i priča od mojih staraca koji su vidjeli to što su vidjeli mi je dokaz da nije sve masovni hoax kako neki očito žele vjerovati.

Naravno, pod NLO se ne isključuje mogućnost prirodnih pojava ili naprednih letjelica stvorenih od ljudskih ruku, ali opet.... mnoge stvari su preočite i upućuju preočito na nezemaljsku inteligenciju.

Quote Originally Posted by forget-me-not View Post
    Pa tisuce i tisuce ljudi tvrdi da su se osvjedochili da postoji Bog. Pa FBI to negira.
    Moj stari nije vidio NLO, on se fokusirao na problem da li ce Mulder odraditi agenticu Scully ...
    FBI je posljednja instanca na svijetu kojoj treba vjerovati.
    1500 biliona dolara za vojni dio americkog budzeta je ochito malo. Treba jos.
    A sko izmislis benigne aliene, oni zacas dobiju kancer.

To što će FBI dati dokaze da postoje vanzemaljci ne znači automatski da oni ne postoje.
    Danas ima više ljudi na svijetu koji ne vjeruju amerikancima, negoli onih koji vjeruju u vanzemaljce... haha, mislim, to je tako.
    Danas se sve svodi na zadrto "vjerovanje" i "ne vjerovanje".
    Ne možemo tvrditi da nečega nema ako to ne znamo, niti tvrditi da nečega ima ako to ne znamo.
    Samo tvrdim da se previše toga desilo, snimilo i previše stotina tisuća očevidaca je vidjelo stvari koje nitko ne može objasniti konvencionalnom izmišljotinom.

Uvijek je lako reći "je, to su glupi ljudi gledali u Veneru i mslili da je NLO".
    Nit je svaki NLO venera, niti moramo odbacivati olako mogućnost da ne samo da nas alieni posjećuju, već da su možda neki ljudi stupili i u kontakte s njima jer tek to bi značilo koliko smo glupi kad smo ovako fino uljuljkani u svoju "stvarnost" u kojoj ne postoji nitko osim našeg susjeda, "sotonske" vlade i krumpira koji nam raste u vrtu.

Šta mislite o ovome? Krepani rakun?

mali ljubičasti

...
    Postajem sve više uvjerena u to da su svugdje oko nas, tko zna koliko vrsta.
    Obzirom nas nitko ne napada, moglo bi biti i mnogo dobra od toga.

http://www.24sata.hr/misteriji/izvan...je-koze-218017

Osjećam se donekle prevareno, iako je dio mene od koji 80% htio vjerovati da je alien, u biti drugih 20% je bilo skeptično za svaki slučaj

Doduše, nije 100% identičan onome u snijegu... potkoljenica mu je kraća i ima još drugih detalja koji se baš ne podudaraju, ali sada, teško je o tome raspravljati.

Postoje dvije opcije. Ili je hoax što je najočitije, ili se netko silno trudio prikriti istinu.

...
    Ja i dalje mislim da su rusi snimili vanzemaljca.

+ Reply to Thread

Tags for this Thread