+ Reply to Thread
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 65

Thread: vanzemaljci - da li su među nama!?

Quote Originally Posted by enky View Post
    Ja i dalje mislim da su rusi snimili vanzemaljca.

sve je moguće

The Ruler hex's Avatar
    Vjerujem da definitivno nismo sami u svemiru,jer to bi se kosilo sa mojim vidjenjem univerzuma koji bi malo smisla imao da smo mi ovdje jedina vrsta zivih bica.
    Ipak, kad se radi o ideji da nas vanzemaljci posjecuju (ili cak zive medju nama i sl.) , tu se vraca ona stara skepticna JA!
    Ne znam fakat. Morala bih se malo vise pozabaviti s tom temom a ne samo putem x files (koje vec znam napamet by the way ), pa bih onda mozda bila u stanju formirati neko cvrsce misljenje.

Ah da ,sto se tce ovog aliena u rusiji:
    Prvo nisam bila sigurna sta da mislim . Sad kad se tako lako preslo preko svjedocanstava ljudi o nekom padu "NLO", pa "alien" proglasen lutkom,pa expresno uhvatili klince koji su to napravili i jos ih nisu prijavili .... e SAD tek vise vjerujem da bi to stvarno mogao i biti jedan pravi .
    Vampire Skull (klik)
    We are the Borg. Resistance is futile.

Quote Originally Posted by hex View Post
    Vjerujem da definitivno nismo sami u svemiru,jer to bi se kosilo sa mojim vidjenjem univerzuma koji bi malo smisla imao da smo mi ovdje jedina vrsta zivih bica.
    Ipak, kad se radi o ideji da nas vanzemaljci posjecuju (ili cak zive medju nama i sl.) , tu se vraca ona stara skepticna JA!
    Ne znam fakat. Morala bih se malo vise pozabaviti s tom temom a ne samo putem x files (koje vec znam napamet by the way ), pa bih onda mozda bila u stanju formirati neko cvrsce misljenje.

Ah da ,sto se tce ovog aliena u rusiji:
    Prvo nisam bila sigurna sta da mislim . Sad kad se tako lako preslo preko svjedocanstava ljudi o nekom padu "NLO", pa "alien" proglasen lutkom,pa expresno uhvatili klince koji su to napravili i jos ih nisu prijavili .... e SAD tek vise vjerujem da bi to stvarno mogao i biti jedan pravi .

Pogledaj si malo one novinarske presice u po 11-12 dijelova na youtubeu održane 2001. i 2007. mislim koje sam stavio na početku teme. Imaš sve dijelove na youtubeu, pa reci šta misliš o tome.
    Ima raznih priča tamo.... od onih banalnijih kako su lovili neka NLO svijetla, preko građevina na mjesecu do pravog kontakta s vanzemaljcima bilo živim ili mrtvima.

Ma znaš šta pajdo, sve ti je to jedna velika zajebancija. Kad bi ti vanzemaljci fakat bili svugdje oko nas, pa valjda bi već koristili neke naše resurse. Tko bi ih tako napredne mogao spriječiti?
    Ili da vjerujemo da dolaze turistički? Intergalaktički turizam. Nije loše. Valja se među prvima u biznis baciti.

Budem pogledao i videe kasnije navečer, ali ne vjerujem da ću promijeniti mišljenje.

implosive's Avatar
    Quote Originally Posted by forget-me-not View Post
    Kad uniste sve teroriste, Al Kaide i ostalo, e onda ide napad iz svemira.
    Zanimljivo...ovog se nisam sjetio a zvuči vrlo realno.

implosive's Avatar
    Ja mislim da mi ne možemo ni zamisliti kakvom sve tehnologijom raspolaže US vojska. Već odavno.

Teško je zamislit da se nitko nije pobrinuo za razvoj Teslinih ideja.

Vjerujem da je glavnina priča o UFO djelo ljudskih ruku (američke vojske). Ostatak otpada na prirodne pojave, praznovjerja i namještaljke.

U svakom slučaju za sada još nisam čuo niti od ijednog SAD državnika, pa niti iz ovih samita, niti od skoro ikoga da su ti vanzemaljci ikakva prijetnja ljudima, tako da ako ih žele prikazati kao prijetnju nama, baš se i ne trude.
    Postoji opće uvriježeno mišljenje koje je i najvjerojatnije, a to je da ako su vanzemaljci htjeli nas uništiti, da su imali priliku učiniti to već kroz zadnjih tisuća, pa možda i milijune godina. Uostalom, vrijeme je prilično relativan pojam, te mislim da je naivno vjerovati da bi se mi u "određenom VREMENU" mogli pravilno naoružati protiv nekoga tko nas je recimo mogao istrijebiti već u srednjem vijeku ili u doba kad su još neandertalci šetali Europom, a mi u Africi crtali po kamenju.

Neki navodni znanstvenici smatraju vanzemaljce prijetnjom zbog navodnih otmica i pokusa koji se rade na ljudima, ali niti te otmice nisu baš potpuno dokazane, a ako se i dešavaju, mislim da se dešavaju u daleko manjem postotku nego si ljudi briju da im se dešavaju. Začudo, otimaju samo pametne amerikance i nikoga drugoga... moš mislit.

Old Death Walter's Avatar
    Englezima se prikazuju duhovi, Amerikance otimaju mali zeleni, u Hrvatskoj love vještice.... ma mislim!
    Kolektivne halucinacije su zanimljiva stvar, osobito kad su potaknute izvjesnim katalizatorima (masovna histerija, whiskey i slično). Začudno, iste stvari se gotovo uopće ne pojavljuju (ili im se barem ne pridaje pažnja, koja ničim nije niti zaslužena) kod npr. Rusa, Kineza, Japanaca... Baš zanimljivo.
    S druge strane, malim zelenima je zemaljska atmosfera ekstremno OTROVNA (da, kisik! svatko tko mi ne vjeruje, neka ga proba udisati u koncentraciji od recimo 30%. Sigurno više neće napisati niti jedan post.... ). Naša organska kemija im je također vrlo strana, tako da se ne moramo bojati da će nas otimati u svrhu prehrane, razmnožavanja, križanja i inih debilnih kombinacija koje se nude kod "ozbiljnih" UFOloga (oksimoron sam po sebi!).
    U svakom slučaju, koliko god to možda nelogično zvučalo, jednako je naivno vjerovati stručnjacima tipa Adamsky, Chomsky, Sitchine, Icke, Velikovsky, von Daeniken... ili papi u njegovu priču o pogubnosti sekularizacije.
    Strah od istine i kataklizmička zazivanja valjda djeluju na naš kolektivni ego (najnovija glupa pričica jest da nas čeka neizbježna kataklizma od "galaktičkog energetskog oblaka" koji će razbuditi Sunčevu aktivnost, koja će nas pak spržiti - ok, deja vu, svakome tko je pročitao Oluju sa Sunca od Clarkea i Baxtera; preporučam pročitati cijelu Vremensku odiseju - ali NASA "pregovara" s dobrohotnim vanzemaljcima koji će nas, ili makar veći dio nas, spasiti od kataklizme evakuacijom - kuda??? - čim se utvrdi kritični datum za početak evakuacije!???), pa smatramo da smo nekome izvana važni!
    Ljudi, pa mi NISMO NIŠTA POSEBNO. Nismo ni prvi ni zadnji u svemiru, naš položaj nije poseban, naš planet nije poseban, naš solarni sustav nije poseban, naša galaktika nije posebna, naše vrijeme nije posebno, nastali smo kad je 99,9% povijesti svemira već bilo okončano, nismo pred Zjenicom Božjeg Oka... Nalazimo se na maloj plavoj kugli uz žutog patuljka na periferiji jedne zabačene galaktike... U mraku svemira. Znam da mnogi vape za Roditeljem koji bi se pobrinuo za nas, i zabrinuto kmeče zato što Roditelj ne dolazi... ali NEMA TKO DOĆI! U svakom smo praktičnom smislu SAMI. Bolno i realno... ali ljepša je realnost od kolektivnih fantazija...

Old Death Walter's Avatar
    size="tall"

Američki sateliti primili 29 izvanzemaljskih poruka

... kaže Slobodna Dalmacija, oslanjajući se na NSA kao izvor, pa navodi:

"Nakon otvaranja francuskih i britanskih arhiva s godinama prikupljanom dokumentacijom o nepoznatim letećim objektima, i američka sigurnosna agencija NSA popustila je interesu (i pritisku) javnosti i skinula oznaku tajnosti s vlastitih x-fileova. Na javnoj domeni http://www.nsa.gov/public_info/declass/ufo/index.shtml objavili su spise o NLO-ima, vanzemaljcima i porukama koje su stigle iz svemira.
    U njima su navedene činjenice koje nikad nisu bile objavljene u službenim medijima, a NSA priznaje da je vlada SAD-a presrela poruke iz dubokog svemira, od civilizacije izvan našeg sunčevog sustava. U spisima se spominje da su američki (ljudski) komunikacijski sateliti zaprimili 29 poruka izvanzemaljskog porijekla.

Jednadžbe matematike i fizike

Iz dostupnih kopija originalnih dokumenata skeniranih u pdf formatu, vidljivo je da je riječ o nepobitnoj potvrdi da, osim na Zemlji, još i “negdje vani” postoji inteligentan život. No, kako su datumi primitka kozmičkih telegrama i dalje cenzurirani, ne može se odrediti kada su pojedine poruke stigle, niti koliko je vremena prošlo od primitka signala iz svemira.

Ne zna se ni koliko je vremena proteklo prije nego je započelo dešifriranje materijala, no sigurno je kako je na dekodiranju primljenih poruka radio Howard H. Campaigne, jedan od najboljih svjetskih kriptografa koji je svoje mišljenje objavio člankom pod nazivom “Ključ za vanzemaljske poruke“ u časopisu NSA Technical Journal. U njemu spominje 29 poruka primljenih od nezemaljske inteligencije iz dubokog svemira, a u dodatku navodi slijedeće: Nedavno smo “čuli” seriju radio poruka koje su dolazile iz vanjskog svemira.

Prijenos nije bio kontinuiran, nego ispresijecan pauzama u dijelove koje smatramo cjelinama, jer su bile ponavljane stalno iznova. Pauze smo prikazali kao interpunkciju, a svaku poruku, osim prve, ovdje navodima samo jedanput. Različite kombinacije prikazane su slovima abeceda kako bi poruke mogle biti zapisane. Dijelovi poruka koji su uspješno dekodirani sadrže naš periodni sustav elemenata, nekoliko jednadžbi matematike i fizike, te nepoznate formule za koje znanstvenici tada nisu znali što opisuju.

Postojanje ‘malih zelenih’

- Radi se o konačnoj potvrdi izvanzemaljskog života. No, što god da su nam inteligentna bića iz svemira željela poručiti, nije bilo u potpunosti dekodirano do vremena kada su ovi dokumenti nastali - ističe Kevin W. Smith, koji je za “ufodigest.com“ analizirao sadržaj objavljenih spisa."

Mene osobno nisu uvjerili, iako je Slobodna Dalmacija prilično ozbiljna novina, a i izvor bi trebao biti relativno pouzdan.
    No, živo me zanima zašto to nije objavio Assange?? Naravno, moguće je guranje nove religije u ruke i glave masama koje naprosto vape za nadnaravnim... A možda sam u krivu. Zapravo, zaista bih želio da sam u krivu...

Keyboard Samurai™ /dev/null's Avatar
    Prolazim upravo kroz dokumente. Htio bih se sarkastično nasmijati, ali nekako mi ne ide. Ovo izgleda legitimno, ako zbog ničeg drugog onda zbog izvora podataka.
    Asato ma sadgamaya
    Tamaso ma jyotirgamaya
    Mrtyorma amrtam gamaya

Om shanti shanti shanti...

NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

+ Reply to Thread

Tags for this Thread