+ Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 12 of 12

Thread: Chris Isaak

2006 - Best of Chris Isaak

Na ovoj kompilaciji Chris je objavio 3 nove stvari- "King Without a Castle", "Let's Have a Party" i "I Want You to Want Me" koja je obrada od Cheap Tricka. Ovdje mogu prije ocjeniti način na koji su iskompilane njegove navodno najbolje stvari, negoli same pjesme. Od novih stvari, jedino "King Without a Castle" je donekle materijal za nekakvu "best of" kompilaciju. Ostale dvije stvari su malo pregenerične za kompilaciju hitova, iako stvar od Cheap Tricka definitivno isto nije za baciti i veoma je catchy. Što se pjesama tiče, sa svih albuma su donekle ravnomjerno raspoređene, no opet dolazimo do onoga da su tu stavljene neke mediokritetne pjesme na štetu nekih odličnih pjesama. Još bih donekle mogao prijeći preko toga što nema puno odličnih stvari tu kao "Back on Your Side", "Gone Ridin", "Livin' For Your Lover", "Funeral In The Rain", "Nothing's Changed", "One Day", "Nothing To Say", te gomile pjesama s odličnog "Forever Blue" albuma koji je samostalno bolji od bilo koje kompilacije, ali neoprostivo je da na ovome albumu nema stvari "Heart Full of Soul", "Lie to Me" i "Graduation Day" koje su bez imalo muke mogle zamijeniti mediokritetne "Please", "Can't Do a Thing (To Stop Me)", te novu "Let's Have a Party". Za mase neupoznate s Isaakovim albumima, ovo će vjerojatno biti sasvim zadovoljavajući album. Nije čak niti stavljeno toliko težište na službeno najveće hitove, već na slobodan odabir "najboljih" stvari. Na kompilaciji je naravno i "Wicked Game" što će mnogima biti sasvim dovoljan razlog da si nabave album. Solidna kompilacija, ali da je moglo bolje, moglo je.
    Ocjena ***1/2

King Without a Castle

I Want You to Want Me

2009 - Mr. Lucky

Zadnji studijski album od Isaaka je okej album ispunjen razno raznim pop-rock-country pjesmicama, a najbolje stvari su prve dvije na albumu "Cheater's Town" i "We Let Her Down". S bonus pjesmama ovaj album ima čak 20 pjesama, no unatoč količini, album me ne oduševljava preveć. Chris čak donekle najmanje zvuči kao Chris na ovome albumu, a nije niti otkrio baš ništa novoga ili posebno zanimljivoga. Uglavnom ljubavne pjesme od kojih neke u duetima s ženskim izvođačicama. Pristojan album kojemu ništa ne fali, ali koji baš niti ne obara ničime s nogu.
    Ocjena ***

Cheaters Town

We Let Her Down

You Don't Cry Like I Do

Breaking Apart

Mr. Lonely Man

I Lose My Heart

We Lost Our Way

Take My Heart

+ Reply to Thread

Tags for this Thread