+ Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 19 of 19

Thread: Da li je ovo toleriranje ili poticanje zločina od strane hrvatske "Vlasti"!?

lunoprof's Avatar
    size="tall"

Vojska za privatni interes

Stvar se razvija .. polako curi o cemu se radi..

nije tako komplicirano i tajanstveno kako se cini, izgleda kako su vojne vjezbe sluzile za krcenje zemljista koje su kupili "mocni". I nije nesto skupa investicija pocistiti sikaru, ako je drustvo komplementarno i koristi sve resurse, zar ne?

U toj se fazi, utvrđeno je tijekom provedene istrage, u čitavu priču, dakle bez ikakve zapovijedi, uključuje Kruljac te na teren šalje vojsku kako bi iskrčila i poravnala zemljište. Utvrđeno je također da je za tu "uslugu" bio nagrađen određenom provizijom. Ne treba spominjati da je svu mehanizaciju, gorivo, hranu i dnevnice vojnicima koje je Kruljac angažirao na tim poslovima plaćao MORH, odnosno država.
    zgodno, vi i ja smo platili njima/njemu vojsku da se mogu lakse obogatiti.

evo dalje, da ne bi stvar bila tako jednostavna, jedan je kupil sikaru, pa je drzava raskrcila, pa su je drugi kupili jeftino, pa parcelirali.. pa .. covjece koliko ih ima u lancu?

Nakon toga, uređene zemljišne parcele Sočković i Batinić prodaju po povoljnoj cijeni Rimcu. Opisanim su radnjama, smatra tužiteljstvo, Rimcu pribavili protupravnu imovinsku korist od barem šest milijuna kuna.
    tri su nabrojena, no mene stvarno interesira koliko ih ima? zar je moguce da se izda vojna zapovjed, a da ne postoji evidencija u vojsci i neki redoslijed kako se to radi? koliko ih je moralo odobriti "rekreaciju" ciscenja sikare?
    A zna se i da je zemlja krcena i prije negoli su je stvarni vlasnici prodali.. Jel moguce da su bas svi bili suglasni sa cijenom, ili je krcenje usput bilo i pokazivanje moci kupca i uvjeta kupnje?

Do kud ovo seze? Budu li se opet samo krakovi servirali, i to donji dio ili idemo do tijela, konacno?

http://www.vecernji.hr/vijesti/krulj...-clanak-308671

Keyboard Samurai /dev/null's Avatar
    A to reći na ovo? Dobrodoli u Hrvatsku. Ali sve se opet svodi na to da se uhićuju i prezentiraju javnosti oni koji su nepotrebni HDZ-u. Oni koji su im sve to omogućili i dalje sjede u svojim foteljama. Uopće ne krivim Kruljca za nita, on je barem iskrena sirovina i lopov, ne skriva to. Moemo se samo nadati da će se izlajati o jo barem deset njih pa da pustimo vodu za jo malo dreka.
    Asato ma sadgamaya
    Tamaso ma jyotirgamaya
    Mrtyorma amrtam gamaya

Om shanti shanti shanti...

NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

lunoprof's Avatar
    size="tall"

Postalo je dinamicno

Pad Mesićeva klana: Uhićenjem Kruljca započeo ozbiljan obračun sa korupcijom! kazu u portalu oko..

Dobro, svima je jasno da je Mesic upoznat sa djelovanjem Kruljca. Pa za njegova mandata je covjek najvise napredovao, zar ne?

U clanku ne pise nista novog, no naslov je poprilicno intrigantan, zar ne? Makar mrzim naslove s kojima tekst nema bas neke veze.. ili tekstove... Uglavnom to mi je bez veze, ali je vazno jer se Mesica prvi put ovih dana direktno povezuje sa nekim iz privremenog przuna

http://www.portaloko.hr/clanak/pad-mesiceva-klana-uhicenjem-kruljca-zapoceo-ozbiljan-obracun-sa-korupcijom/0/15753/

Hm... Portal "Oko" mi se već zamjerio prije i o njima i njihovoj utoj tampi radije ne bih. Nema ovo nikakve veze sa Mesićem i njegovim "klanom", ovo je samo prvi u nizu dokaza da je MORH korumpiran. A ako to ikoga iznenađuje, onda je valjda iz dijaspore.
    Asato ma sadgamaya
    Tamaso ma jyotirgamaya
    Mrtyorma amrtam gamaya

Priča se dodatno zahuktava: LINK
    Asato ma sadgamaya
    Tamaso ma jyotirgamaya
    Mrtyorma amrtam gamaya

lunoprof's Avatar
    ups.. bas napredak..

za sada su dva manje u saboru, cehok i sanader..

bas me zanima da li ce prije izbori ili cemo prije ostati bez kvoruma u saboru? ili mozda bez generalstaba? .. mrtva trka, cini mi se .. )

implosive's Avatar
    Quote Originally Posted by lunoprof View Post
    ups.. bas napredak..

za sada su dva manje u saboru, cehok i sanader..

bas me zanima da li ce prije izbori ili cemo prije ostati bez kvoruma u saboru? ili mozda bez generalstaba? .. mrtva trka, cini mi se .. )
    Btw. ta je sa Čehokom? Ne pratim njegovu sadanju situaciju al mi se barem on činio ok. .....prije...

Quote Originally Posted by implosive View Post
    Btw. šta je sa Čehokom? Ne pratim njegovu sadašnju situaciju al mi se barem on činio ok. .....prije...
    Produljen mu pritvor na još 2 mjeseca dok ne pripreme slučaj.
    Asato ma sadgamaya
    Tamaso ma jyotirgamaya
    Mrtyorma amrtam gamaya

lunoprof's Avatar
    kak mi se cini prosiruju mu optuznicu.. tak je nekaj pisalo pred par dana, ali se ne sjecam bas tocno za sto..

stvarno je previse toga da bi covek mogel sve zapamtiti

+ Reply to Thread

Tags for this Thread