+ Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: E-gratis usluga?

član
    size="tall"

Thumbs up E-gratis usluga?

Enky, šta ima?

Je li i meni ban stigao putem eGratis usluge, kao musi? Ja htio da se uključim u sticky temu o Kur'anu, pošto je napokon prestala Harunova tirada, kad ono... ban!

Vidim tamo na religiji zamrlo. A Harun je, kao što sam od starta znao da će se desiti, uspio sluditi tu temu svojim blesavim klipovima sa YouTuba i ubiti svaki duh u njoj. A kad je pomislio da za tu temu nema više zainteresovanih, povukao se u tišini. U vrijeme njegova pojavljivanja na forumu ja sam ti govorio šta će biti; i da dječurliju treba uputiti u kakav vrtić jer nisu za svakog klinca teme poput religije.

btv, nadam se da si dobro. Ako sam baniran nema veze, samo sam se javio da te pozdravim. Budi mi zdravo. I veliki pozdrav za mamu.

(p.s. i pohvali u moje ime onog momka što pravi građevine od šibica.
    Stvarno je super ono šta radi, prava umjetnost i prije svega ljubav, svaka mu čast! )

Svjetlana Valentić enky's Avatar
    Shady,

Tebi i još nekima sam, danas, skinula ban u nadi da, ukoliko ćete ikad ponovno doći pisati na eforum, to činite s namjerom širenja pozitivne energije, obraćajući pažnju i na onog drugog (koji piše i/li čita) te, tako, dijeleći znanje i ulažući trud, svojom virtualnom pojavom demonstrirate kako su vam pravila i svrha ovog mjesta - bliska.

Topli pozdrav

Ps:
    Meni, osobno, je čast što Harun piše na ovom forumu.

+ Reply to Thread