+ Reply to Thread
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 53

Thread: Chat

član
    ae, nije mi se dalo i baš oću bit lin to mi odgovara i pomaže u zaličenju psorijaze
    i nemoš mi ti prigovarat za linost .. nisi mi čestitala rođendan nego je to napravio internetski program

i tebi svako dobro u životu, ali neću još BIŽAT ĆA
    Što je 'govor mržnje'?
    Govor mržnje je svaki govor, koji potiče na mržnju prema skupini ili osobi, zbog njene nacionalnosti, boje kože, spola, spolne orijentacije, vjere, političkog ili drugog uvjerenja, podrijetla, imovinskog statusa, naobrazbe, zdravstvenog statusa, dobi ili drugih osobina.

član
    ..
    Što je 'govor mržnje'?
    Govor mržnje je svaki govor, koji potiče na mržnju prema skupini ili osobi, zbog njene nacionalnosti, boje kože, spola, spolne orijentacije, vjere, političkog ili drugog uvjerenja, podrijetla, imovinskog statusa, naobrazbe, zdravstvenog statusa, dobi ili drugih osobina.

član
    enky di si mi pribacila upis sa filozofije .. ništa se ovde nije prominilo i to je očito dobro za tebe i tvoj način života .. samo naprid i drži se .. do iućeg mog rođendana lipi pozdrav
    Što je 'govor mržnje'?

Svjetlana Valentić enky's Avatar
    ah, ta kenjky. nikad s njom ne zelenu granu.
    i onda se čudim što me nitko neće ženit, osim za lovu, naravno.

i ovo ću sve obrisati, osim N'dugovog duhovitog upisa.

BIŽI ĆA, sorry, no tako ti je to tu, kod kenjky.
    lijep pozdrav i tebi!

N'dugu's Avatar
    Eto ima puno ljudi koji su koristoljubivi. Neki to shvate tek u kasnijim godinama, ti neki naivni. I to bi mogla biti zanimljiva tema, o koristoljubivosti. Jel netko ne vidi u drugom svoju korist i zato ne želi s tim nekim imati posla, a ima ljudi koji uopće tako ne razmišljaju i ne bude im jasno takvo razmišljanje.

Je, da, koristoljubivost - to bi baš bila interesantna tema.
    Ovaj chat ću izbrisati, tako, za dan - dva... da još malo uživam(o) u njemu.

N'dugu's Avatar
    JOš malo... javljaju mi da merkur ulazi danas u strijelca i dolazi do konjunkcije sa saturnom, što je dosta nezgodno glede raščišćavanja starih računa s raznim budalama. Ima tu nešto.

N'dugu's Avatar
    Vozio sam se tramvajem i preko puta mi je sjedila lijepa mlada djevojka s ogromnim dreadlocksima umotana u šarenu tkaninu nalik na indijansku prostirku, dekicu, nešto kao Pocahontas s Jamaice. Neobično je pogledavala prema meni i bio sam zbunjen, jer mi se učinilo kao da joj izgledam neobičnije od nje, a možda je osjetila začuđenost u mojem pogledu. Ili je mislila da što stara svinja kao ja ima nju gledati, kad ima puno podesnijih za to. Istovremeno sam osjetio kako mi odnekud iza leđa u naletima dopire intenzivan miris parfema. Mislim da je bio Opium, ali ne bih se mogao sto posto zakleti. Vjerojatno bi za tim mirisom išlo dvjesto mačaka, da su bile kojim slučajem u blizini. Okrenuo sam se za tim mirisom i uočio neobičnu čučeću spodobu sa šeširom od zečjeg krzna, koja je prekapala po slikama sebe same na smartfonu. Učinilo mi se da je na nekim slikama imala kompjuterski nacrtane brkove. Na sebi je imala neobične i fine crne kožne rukavice iz kojih su virili prsti sa zeleno nalakiranim dugim noktima, a oko tijela je bila omotana krznom kuna zlatica i opet nekom crnom kožnom galanterijom. Cijelo to čudo nije bilo više od 1,6 metara. Dok sam iznenađeno promatrao neobično stvorenje koje kao da je upravo došlo iz smartfon safarija i lova na šumske životinje što ih je negdje usput oderalo, krajičkom oka primijetih razočaranje kod Pocahontas. Shvatila je da se u blizini, u radijusu od svega metar, pojavilo neobičnije odjeveno stvorenje od nje. Vidjelo se da na sve moguće načine pokušava psihološkim mehanizmima zanijekati tu činjenicu, no moj je pogled bio sve više privučen neobičnim kožno-krznenim asortimanom artikala i tu više nije bilo pomoći. Nažalost, morao sam je razočarati i priznati poraz - neobično animalno stvorenje uspjelo je čudnovatim odijevanjem zaokupiti moju pažnju i odvratiti je od objektivno atraktivnije suparnice. Vizualni dvoboj odjevnim predmetima u tramvaju bio je završen.

Naravno učenje: radi očuvanja zdrave mašte, pri vožnji tramvajem, staviti škanicl na glavu.

+ Reply to Thread