+ Reply to Thread
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 53

Thread: Chat

N'dugu's Avatar
    Zvijezde su padale nauznak, osjećao sam kako se pretvaram u zlatnog retrievera... Zbog previše luka s čvarcima počelo mi se uzrigivati. Hladno maksimirsko predvečerje zateklo me kao Mamića nakon pobjede Dinama. Sumračnim su ulicama promicale svakojake spodobe. Uđoh u pekaru da kupim kolač od maka, a pekarica mi spremno ponudi škarnicl, za svaki slučaj. Na sreću ovaj put nije bilo napasti koje bi odvlačile pogled s pravog puta. Naišla je žena od kojih 130 kg, pričajući o svojim dogodovštinama, životu u predgrađu blizu Dugog Sela i kako bi rado pojela dobar sendvič. Zašto su žene od 100 kg i više uvijek tako pričljive i otvorene, a one manekenskog izgleda obično šutljive i distancirane? Kažu da je dobar ključ onaj koji otvara svaku bravu, a brava koju otvara svaki ključ je pokvarena. Ne bih se s time složio. Ima brava koje nijedan ključ ne bi poželio otvoriti, a i onih koje se uopće ne daju otvoriti. S druge strane, brava koju otvara svaki ključ ne mora biti obavezno pokvarena. Možda je zagorjela. A ona koja se ne da otvoriti osim zlatnim ključem, ta tek može biti stvarno pokvarena.

N'dugu's Avatar
    Razmišjlam o tome je li jedan pas križanac labradora i retrivera ili nečeg drugog i labradora. Ima uvrnuti čupavi rep, to još nikad nisam vidio kod labradora, a ne sjećam se ni inače. Osim toga, labrador je također podvrsta retrivera i križanac labradora i retrivera je zapravo križanac retrivera i retrivera, prema tome i opet retriver, a čupasti rep ne može narasti iz retrivera.

Ima li ovde živih?

...
    O, zdravo Nomen Nescio! Drago mi je da si navratio.

.. ko si ti ndugu .. ? .. pišeš negdje .. više nego tu .. ?

N'dugu's Avatar
    Mea culpa.
    Sad je neka moda da ti ljudi kažu da moraš pisati pod svojim imenom i prezimenom, inače nisi kao vjerodostojan.
    Kao da i inače ne znaju tko sam.

Quote Originally Posted by N'dugu View Post
    Mea culpa.
    Sad je neka moda da ti ljudi kažu da moraš pisati pod svojim imenom i prezimenom, inače nisi kao vjerodostojan.
    Kao da i inače ne znaju tko sam.
    .. ko si .. ?

.. ja isto vjerujem da treba znati ime .. .. ali nije baš važno ..
    .. vjerodostojnost .. .. to znači .. postojanje .. ? .. moraš postojati .. .. ne možeš se rastakati .. ko genijalci na forumu hr .. ili govna na pljusku ..
    .. jebiga ..

N'dugu's Avatar
    Ja sam 90.137.176.12 i tu sam: https://db-ip.com/90.137.176.12 tako kaže google, a on sve zna.

N'dugu's Avatar
    Meni se čini da u nekim razdobljima života nisam postojao ili se barem toga ne sjećam. A nekako sam dogurao dovde, i nije baš malo. Nekad davno sam mislio da su takvi zreli za odstrel. Ima onaj jedan SF strip i film gdje ljudima istekne životni sat pa ih ubiju, neki Logan i Džesika bježe iz grada kupole i nalete na robota koji zamrzava ribe, ne znam sad točno. I ono prije sam bio ja i sad isto, a opet ništa nije više isto.

+ Reply to Thread