+ Reply to Thread
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 53

Thread: Chat

...
    size="tall"

Chat

Quote Originally Posted by BIŽI ĆA View Post
    Lipi pozdrav enky, lipo je čut da si pobjedila bolest koja te pokušala uništit, želinti puno snage i discipline da nastaviš tako dalje i da učiniš ovozemaljski život šta duljin i ugodnijin. Također se nadan da uspiješ odvojit bar malo vrimena i za uživanje u tom životu.
    I ja san se "dogovorio" sa PSORIJAZOM ( neizlječiva bolest ) pružila mi je drugu priliku i evo već 8 godina taj dogovor traje, a znala mi je zahvatit 80 posto tila ( crvenilo- upalni proces, ljuskice i ragade - otvorene rane ).
    Lipo bi bilo kad bi bar jedoj osobi pomoglo tvoje ili moje iskustvo, ali nažalost svjesni smo da je to izuzetno mala vjerovatnost .

BIŽI ĆA, evo, ja sam zamislila da se ti i ja s povećom i simpatičnom ekipom upravo jako dobro zabavljamo u nekom starom podrumu, gdje svira živa glazba i servira se ludilo od hrane.
    I sad se polako spremamo kući ......... pa još jedna za kraj

(voila, upravo sam odvojila malo vremena za uživanje u životu )

Lijep pozdrav

član
    Heej, hvala šta si me povela na zabavu, hvala šta si izabrala baš mene da ti ulipšan te rijetke trenutke za zadovoljstvo u inače velikoj borbi za život bez boli i patnje.

Nadan se da će bit još prilika da se ugodno družimo bez bilo kakvih pritisaka, daleko od onog rasporeda po kojem živiš svaki dan, jer inače sva ta borba u jedno dogledno vrime pomalo bi gubila smisao .. pomalo bi postajala teret sličan onom koji si imala zbog bolesti koju ličiš.

lipi pozdrav
    Što je 'govor mržnje'?
    Govor mržnje je svaki govor, koji potiče na mržnju prema skupini ili osobi, zbog njene nacionalnosti, boje kože, spola, spolne orijentacije, vjere, političkog ili drugog uvjerenja, podrijetla, imovinskog statusa, naobrazbe, zdravstvenog statusa, dobi ili drugih osobina.

N'dugu's Avatar
    Ma ča je ovo, biži ča, koja je ovo ura, grem i ja spat. U smokve suve!

...

N'dugu stvarno zna oraspoložiti čovjeka (a i ženu ).

Nego, BIŽI ĆA, a što si ti to učinio da nemaš više problema s psorijazom?
    Koje je tvoje iskustvo, i možeš li ga, brate mili, opisati ovdje? Možda netko pročita pa mu pomogne?!

član
    enky, imaš li ti kakvu povratnu informaciju nakon svoji upisa kako pobjedit multiplu ? je li se ko javio da je posluša tvoje savjete i da ima poziztivni pomaka na bolje ?

ma ko danas sluša koga, znaš koga bolesni slušaju .. one šta ih oderu za lovu a prodaju im maglu ..
    Što je 'govor mržnje'?
    Govor mržnje je svaki govor, koji potiče na mržnju prema skupini ili osobi, zbog njene nacionalnosti, boje kože, spola, spolne orijentacije, vjere, političkog ili drugog uvjerenja, podrijetla, imovinskog statusa, naobrazbe, zdravstvenog statusa, dobi ili drugih osobina.

...
    Bilo me par ljudi kontaktiralo, skroz uzhićene (sve hanume ), zvale na telefon, pričale sa mnom dugo, od sat do (s jednom) preko dva sata. Uglavnom, niti jedna nije bila spremna učiniti toliko promjena u svom životu. Ukratko: one već sve znaju.
    Zašto su me zvale, ne znam. Valjda trenutak "slabosti".
    Žao mi je, ali nema veze. Jednom će, možda, ovo pomoći.

Doduše, nisam završila izlaganje, a nisam jer upravo čekam bar jedan pozitivan feed-back. Mada, poznavajući sebe, najvjerojatnije ću opet sjest par dana i napisati sve do kraja.
    U međuvremenu sam došla i do nekih novih spoznaja o kojima bi isto valjalo raspraviti, no prvo ću, opet, na sebi isprobati stvari pa, onda, s time u javnost.

Mislim, to što kažeš stvarno drži vodu - ljudi ne slušaju. Ipak, uvijek postoji i onaj *ali* pa valja nam se ravnati po njemu, jer ako bar jednom čovjeku pomogne tvoje ili moje iskustvo - pa, brate mili, vrijedilo je, zar ne?

član
    da enky, uspjeh bi bio i da jednoj osobi pomože naše iskustvo, ako mi se neko javi rado ću popričat .. neznan ima li smisla ovde pisat .. kolko vidin ovde se misecima niko ne pojavljuje, a ako ko i poviri to si ti i još onaj N......

ali evo .. Naftalan - Ivanić Grad, to bi bio prvi korak
    Što je 'govor mržnje'?

...
    Čuj, tebi se nije dalo napisati o svom iskustvu na temi o psorijazi (ono što si napisao ću, najvjerojatnije, izbrisati); kao neda ti se "pisati u prazno", što - ili mene čini debilom ili tebe pametnjakovićem (ma šalim se - nema ili - bar ne kod mene. ja znam da sam u debilani ).

Poanta je - nisam o svom iskustvu i saznanjima pisala zato da dođe neki xy (a bilo ih je ovdje puno, jako puno, ako se sjećaš) pa da s njime pretačem iz šupljeg u prazno ili "demonstriram" kako je moj kuki ipak veći , a kako se, je l' te, razgovara na forumima, nego sam pisala zato da pomognem nekome, tko po netu traži rješenje za svoj problem, a nije dovoljno vrstan da bi se mogao snalaziti na engleskom.

Drugim riječima, fala dragom Bogu da je ovaj forum prazan te da na njemu, napokon, ne vlada jedna negativna energija pa da isti može imati i neku svrhu.

(mislim, ta svrha vrlo lako može "opet" biti moje glancanje vlastitog ega , znam, no, što ćeš, kad je moj forum, onda je i moje veselje )

....................

Shodno rečenom - Tebi se N'dugu obratio s veseljem i poštovanjem, dočim ti pišeš:"onaj N". Razumiješ o čemu ti pričam?
    To ti je to.
    Svako dobro BIŽI ĆA i neka si bez psorijaze do kraja života!

član
    nisan ima nikakvu lošu namjeru u vezi N dugu .. nikakvo omalovažavanje dotičnog .. jednostavno nije mi se dalo tražit točan nadimak .. ispričavan se ako je povrijeđen ..

inače jedan od vrlooooo bitnih detalja u zalječenju psorijaze je to da psorijatičar nesmi upotrebljavat riječ MORAM .. ta rič ga drži pod pritiskom šta nikako nije dobro za psorijatične promjene .. evo na, kroz ćakulu dođosmo i do drugog koraka u zalječenju psorijaze ..

p.s. zašto si me se sitila i ponovo uvukla na ove stranice ..
    Što je 'govor mržnje'?

...
    Nije ti se dalo? MORAŠ prestati biti lijen.
    Mada, eto, glavno da je veselja.

Čestitka za sretan rođendan svakom registriranom korisniku eForuma (koji je dao svoje podatke vezano za rođenje) dolazi automatski. Tako sam namjestila program.

Pozdrav, BIŽI ĆA, i svako dobro ti želim.

+ Reply to Thread