+ Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 33

Thread: NWO - New World Order

. Vess's Avatar
    Quote Originally Posted by Spectator View Post
    Ne bih rekao baš da dijelite moje mišljenje...
    Ovo sve što pišete baš potvrđuje očitu konspiraciju! Pa zar hoćemo da postoje ljudi koji koji upravljaju i koji su upravljani (gospodari i robovi)!? Da sve je to točno i baš to se sprema - međutim - ja sam protiv toga! Ne vidim zašto se ljudi ne bi trebali protiviti tome? Smanjenje populacije na jednu trećinu!? Vi to ozbiljno? Zašto to uspoređivati s ljevičarima koji su se protivili kapitalizmu? Ovo je totalna kontrola, manipulacija i ropstvo! Ja nisam nikakav romatičar, nego realist! Ovakav "napredak" vodi čovječanstvo u propast ili u ropstvo...

Osobito je strašno što se samoprozvana "elita" sastoji od notornih debila tipa Bush, pokvarenjaka bez premca, psihopata i sociopata...

Cijeli ršum je nastao procesom kolonizacije koja je bila katastrofalnih učinaka. I sad će isti ti popravljati stvari uvodeći NWO, reducirajući stanovništvo Zemlje na trećinu ne birajući metode.

Eh, stari Orwell, bijaše to genije bez premca.

Inače, upravo sam odgledala (po n-ti put) genijalan film Terry Gilliama, Brazil, koji prikazuje NWO u punom sjaju, kad se plan ostvari i učvrsti do kraja.

član
    Sve je to zgodno, samo pitam sve: što ako je NWO, ili davno započeta GLOBALIZACIJA imperativ evolucijskog procesa čovjeka i čovječnasntva? Što ako jet očno interpretiranje i predviđanje da se čovječanstvo polako ali sigurno pretvra u gigantski autonomni makro organizam. U tom slučaju sve priče o strašnom NWO i globalizaciji padaju u vodu. Kako će izgledati svijet za 50, 100,200 ili 500 godina? N sigurno onako kako si to u našim glavicama zamišljamo, već će izgledati onako kako će to odrediti TEHNOLOGIJA i milijuni kretaivnih radnika koji svkodnevno u tvornicma diljem svijeta mijenjaju svijet, a ne političari. Pokušajte malo krenuti tim putom i pogledati što će se događati nakon poistovječivanja strojnog i ljudskog mozga, što nam je na pragu budućnosti?

član
    Radnici diljem svijeta gube posao, političari su korumpirani, a tehnologija i stvarna vlast je u rukama elite - tako ja to vidim...

član
    Quote Originally Posted by Blinky View Post
    Kad zbrojim sve gore pročitano - sve se radi za dobrobit i slobodu naroda, a na kraju isti taj narod robuje i nadrapa. Može se reći i da smo si samo krivi za to jer smo samo statisti u ovom filmu. Razni izrazi, nazivi, teorije i zavjere....činjenice. Da, svijet se mijenja. Da, promjene su neizbježne. Promjene koje ja želim ovom svijetu su promjene svijesti. Nikakva tehnologija, biologija, niti raznorazne vjere neće pokrenuti svijet prema boljem ako ne promijenimo stanje svijesti. Ova tema je mene osobno samo zastrašila. To je vjerojatno njena svrha. Prestravljenu masu koja ne vidi riješenja je lako manipulirati i servirati joj "jedino moguće riješenje". Preostaje mi jedino da budem dovoljno mudra, da razvijem svoju svijest-savijest do tog nivoa da od dva zla izaberem ono koje je za mene bolje. Što ako ne želim izabrati, što ako imam neko svoje riješenje? Hoću li biti eliminirana? Izbrisana? Preodgojena? Što ako nam svemir uzvrati udarac i razguzi nas po svekolikom prostranstvu. Kako to eš lipo zna kasti a budaleeeeeeeee
    Kada se poslažem sve od početka do danas dolazi se do spoznaje da je energetski potencijal niže razine uvijek uzrokom agresije i zla. Onaj koji nema uvijek napada, uzima i pljačka onoga tko ima. Tako je i sa našim lijepim i dobrim narodom. Nije to samo u sociologiji tako. Tako je i u prirodi, u fizici, kemiji, psihologiji, politici .....Malo ljudi zna da smjer električne isklre ne ide od pozitivnog pola, već od negativnog. Ciklona s nižim tlakom donosi halabuku i nevrijeme dok anticikolna s višim tlakom donosi lijepo vrijeme. Hladni zrak je zlo - BURA dok je topli zrak UGODA. Slabići prave nemir i zlo, a ne jaki ljudi. Sve je zapravo tako..... jadan narod u konačnici uvijek dobije po " glavi ", naravno ako se buni i primjeni silu.

...

The Ruler hex's Avatar
    sto se tice NWO , sve se svodi otprilike na moj potpis

Vampire Skull (klik)
    We are the Borg. Resistance is futile.

Quote Originally Posted by nobie View Post
    Globalizacija je jedno a NWO nesto sasvim drugo....

Na primjer... ako pitate danas ljude dali imaju sto protiv globalizacije velika ce vecina reci ne... a ako pitate dali imaju nesto protiv NWO-a i objasnite im sto NWO podrazumjeva.... a to je ukidanje nacionalnih drzava... ukidanje svih nacionalnih valuta i unistavanje ekonomije (sto je btw upravo sada na djelu sa ovom "ekonomskom krizom") te uvodenje jedne svjetske valute... te nakon toga i cipiranje ljudi... pa jedna svijetska vlada... jedna vojska... unistavanje religija u prvom redu krscanstva pa potom islam itd. itd. velika vecina ljudi ce biti protiv toga...

Mogao bih se donekle sloziti da je NWO ustvari "globalizacija" ali ljudi ne smatraju pod globalizacijom sve ovo sto sam ja naveo pod NWO...

To sve što si nabrojao da se čini, ja sam čvrsto ZA. Sve to i treba učiniti. Ne vidim nikakav problem.

Keyboard Samurai™ /dev/null's Avatar
    Postoji svjetska zavjera. Zavjera ljudkse gluposti i lijenosti. Postoji tajno društvo nemoćnih ljudi, njih tisuće i tisuće, koji upravo u ovom trenutku ne čine ništa da poboljšaju kvalitetu svog života. Sve je predodređeno. Velike, tajne sile upravljaju svijetom. Vojskama. Ekonomijom. Nafta. Droga. Ratovi. Kissinger. Makinacije. Tko sam ja da se tome suprotstavljam? Moja guzica će biti u mojoj stolici, odakle ću širiti svijest o Novom Svetskom Poretku, koristeći simboliku koju ne razumijem nego samo prepisujem i koristeći fraze poput New World Ordera, čije podrijetlo ne shvaćam. Ne mogu im se suprotstaviti pa ću širiti svijest o njima. On isu već pobijedili. Kako znam? Jer mi je guzica u fotelji i ništa ne čini. New World order. Novi Svjetski Poredak. Novus Ordo Saeclorum. Piramida. Oko. Slobodni Zidari. Illuminati. Slijepi ste za istinu, ja ju znam. Sve je razotkriveno. Mi smo bespomoćni pred njima. Zato ću lijepo sjesti i okrivljavati zle urotničke sile za svaki kurac u svijetu. Hanlonova oštrica. "Ne pripisuj zlobi ono što se adekvatno može objasniti nesposobnošću.". Prekomplicirano. Ne razumijem to. Netko mora biti kriv što meni nije bolje nego njima. Svi su krivi. Ja sam bespomoćan. Ni u snu neću priznati da bih na položaju gdje imam moć bio jednaka svinja. Moć kvari. Nitko nije iznad toga.

Digni guzicu. Želiš vidjeti novi poredak? Evo ga pred tobom. Ja sam dijete novog poretka. Ništa mi nije teško. Kopat ću njivu, vršiti analize tržišta, popravljati aute, pisati C++ dok mi oči ne oteknu. Sve za novac, priznanje, položaj, naprijed, ad astra per aspera. Želiš svoje mjesto u novom poretku? Bori se za njega. Ambicija. Trud. Možeš to. Što su veći, to glasnije udare kad padnu. Aleksandar Veliki. Cezar. Atila. Genghis Khan. Napoleon. Hitler. Staljin. Prah i pepeo, i još smo tu. Nijedan poredak nikada ne preživi smrt svojih orkestratora. Prestani gledati gluposti, digni guzicu, radi na svom dijelu novog svijeta. Ti to možeš.

Samo mrtva riba pliva niz struju.
    Asato ma sadgamaya
    Tamaso ma jyotirgamaya
    Mrtyorma amrtam gamaya

Om shanti shanti shanti...

NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

Ace Of Spades Gogo's Avatar
    Quote Originally Posted by /dev/null View Post
    Postoji svjetska zavjera. Zavjera ljudkse gluposti i lijenosti. Postoji tajno društvo nemoćnih ljudi, njih tisuće i tisuće, koji upravo u ovom trenutku ne čine ništa da poboljšaju kvalitetu svog života. Sve je predodređeno. Velike, tajne sile upravljaju svijetom. Vojskama. Ekonomijom. Nafta. Droga. Ratovi. Kissinger. Makinacije. Tko sam ja da se tome suprotstavljam? Moja guzica će biti u mojoj stolici, odakle ću širiti svijest o Novom Svetskom Poretku, koristeći simboliku koju ne razumijem nego samo prepisujem i koristeći fraze poput New World Ordera, čije podrijetlo ne shvaćam. Ne mogu im se suprotstaviti pa ću širiti svijest o njima. On isu već pobijedili. Kako znam? Jer mi je guzica u fotelji i ništa ne čini. New World order. Novi Svjetski Poredak. Novus Ordo Saeclorum. Piramida. Oko. Slobodni Zidari. Illuminati. Slijepi ste za istinu, ja ju znam. Sve je razotkriveno. Mi smo bespomoćni pred njima. Zato ću lijepo sjesti i okrivljavati zle urotničke sile za svaki kurac u svijetu. Hanlonova oštrica. "Ne pripisuj zlobi ono što se adekvatno može objasniti nesposobnošću.". Prekomplicirano. Ne razumijem to. Netko mora biti kriv što meni nije bolje nego njima. Svi su krivi. Ja sam bespomoćan. Ni u snu neću priznati da bih na položaju gdje imam moć bio jednaka svinja. Moć kvari. Nitko nije iznad toga.

Digni guzicu. Želiš vidjeti novi poredak? Evo ga pred tobom. Ja sam dijete novog poretka. Ništa mi nije teško. Kopat ću njivu, vršiti analize tržišta, popravljati aute, pisati C++ dok mi oči ne oteknu. Sve za novac, priznanje, položaj, naprijed, ad astra per aspera. Želiš svoje mjesto u novom poretku? Bori se za njega. Ambicija. Trud. Možeš to. Što su veći, to glasnije udare kad padnu. Aleksandar Veliki. Cezar. Atila. Genghis Khan. Napoleon. Hitler. Staljin. Prah i pepeo, i još smo tu. Nijedan poredak nikada ne preživi smrt svojih orkestratora. Prestani gledati gluposti, digni guzicu, radi na svom dijelu novog svijeta. Ti to možeš.

Samo mrtva riba pliva niz struju.
    Ovo je jedan od najutjecajnih postova koje sam pročitao duže vrijeme. U kratkim crtama, realno, štoviše brutalno istinito, šalje jasnu poruku. Čak se ne osjećam dostojan da se nadovežem. Zaključak ti je odličan i motivatorski djeluje vjerojatno na svakoga tko pročita. Imaš standing ovation od mene.
    Kakva je razlika između frajera u zatvoru i prosječnog čovjeka s ulice? - Frajer u ćorki je gubitnik, ali je pokušao.
    NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

lunoprof's Avatar
    size="tall"

Drzave i narodi izgubljene suverenosti

koncept novog drustva je "sky diving". lebdece individue koje egzistiraju samo kad su sposobne letjeti
    samostalno ili udruzujuci se u razne oblike, po potrebi trenutka. Kad let prestane, nalaze novu snagu,
    energiju koja ih dize u nebesa gdje kao slobodni mogu dalje kreirati svoj svijet, prstenast.

.
    "Sku diving" vidim kao jedinu mogucnost prezivljavanja NWO. Stvaranje nekog novog svijeta, prstenastog.
    Samoorganizirajuceg, neovisnog o sustavu.

+ Reply to Thread

Tags for this Thread