+ Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 33 of 33

Thread: NWO - New World Order

član
    ČItam dosta i znam o nwo-u. Strepnje i bojzni ljudi potpuno razumijem, ali ja ne govorim o subjektivnoj svijesti i subjetivnio stanju " globalne tiranije ", već govorim o imperativima razvitka, evoluicije, o imperativima svjetske integracije. Ovo je tranzicijsko doba koje sa svih strana donosi mnogo stvari i pojava nepoznatih tradicionalnom čovjeku. Sama brzina promjuena zbubnjuje mnoge, kao i naglo miješanje svjetskih kultura. To su sve činjenice koje se nalaze u paketu globalizacije koja je tu, koja nastaje i koja je proces. Kako god biološki organizmi imaju mozak, kako god čovjek ima MOZAK isto tako i čovječanstvo mora imati MOZAK, koji kontrolira i upravlja. Bez mozga je nered i anarhija. O tom mozgu sam već dosta pisao, kao i drugi, poznato kao

član
    nastavljam ...... GLOBALI MOZAK - SUPERMOZAK. To nije nikakva moja ili nečija izmišljotina, to je naprosto činjenica. Taj mozak tarži i NWO, isto kao što ljudski mozak traži novi poredak među svojim stanicama. Gledišta sam da bi rasprave o NWO trebale ići u tom smjeru.

ja sam dosta proučavao ta sektaška sranja i čini mi se da je konačni cilj gospodara iz sjene da svi postanemo male borg radilice bez vlastite svjesti i zdravog razuma koje djeluju unutar jedne savršene, ali bezbožne piramide. ja sam mišljenja da su skoro sve teorije zavjere točne osim one vezane za reptile, aliene i sl. također sam mišljenja da puno toga ostaje potpuno nerazjašnjeno jer su većina tih vodećih i eksponiranih teoretičara zavjere krajnje sumnjivi likovi. alex jones je jednom dobio priliku izraziti svojje misli na jednoj ozbiljnoj televiziji (BBC) i pred sam kraj je počeo lamatati rukama i govorio je nešto neartikulirano - to je za mene krajnje neozbiljno, i čak bih rekao neodgovorno s obzirom da on predstavlja ljude koji su zabrinuti za svoju egzistenciju i smjer u kojem sve to skupa ide. ista stvar je sa davidom ikeom i njegovi reptiliima - to je za mene krajnje neozbiljno - ja da sam na njegovom mjestu i da vjerujem u takve stvari - ja bi to prešutio i bavio bi se nekim konkretnijim stvarima da ne ispadnem ridikula. uostalom , knjige od davida ike-a možemo pronaći u svakom selu, u svakoj vukojebini - nude nam se u izlozima. pa zar vi stvarno mislite da bi "oni" to dopustili. ako pretpostavimo da "oni" kontroliraju i vlast i opoziciju i medije i alternativne medije, i da su vlasnici svega što postojji - mislite da bi to dopusttili. pa nije li to naivno. a stvar je u tome da ako pogledamo ostale teoretičare zavjere to se u biti svodi na probavljanje spomenutih teoretičara i još nekih koji su ekposonirani, i onda ti alternativni teoretičari samo nastavljaju i razrađuju jedno te iste teorije. mislim da ne znamo niti pola cijele priče. ja mislim da bi se trebali vratiti nekim desničarskimm vrijednsotima, kao na pprimejr zatvaranje granica da ne ulaze teroristi i ljudi koji se ne mogu integrirati u jednoj civiliziranoj kršćanskoj zajednici. ono što znam je da masoni prije svega djelujju antikršćanski - kroz usmenu ppredaju, priče (kralj artur), knjige, medije (soroš i prijatelji), filmove, zabavne sadržaje (disney) i tako uspješno indoktriniraju mase sa čistim sotonizmom. znam jednog intelektualca i ljevičara, ostvarenog slikara koji se nalazi u svim našim knigama, i on mi je rekao da su mu oca ili djeda (ne sjećam se više) ubili parttizani, ali da smatra kako je on kriv zato jer je progovorio protiv sustava - za mene je to novi svjetski (sotonski) poredak. imamo sad i new age papu, i kojekakve progresivce koji zagovaraju unisex wc i roza haljine za male dečke, a te vrijednsoti nisu normalne - ako je to napredak i ako zahvaljuć tome mogu tu kakati po bespućima interneta, onda je kažem : ne hvala - previsoka je cijena. ja bi rađe da se mi vratimo na neke stare vrijednosti. ako je nekome ovo normalno onda se treba dobro pogledati u ogledalo. nije nitko savršen - ja sigurno nisam. ali neke stvari su otišle k vragu, a puno ljudi se tomu veseli, dok ljudi koji su protiv ispadaju zaostalo - zato nam pedofil jokić piše kurikulum po naputku koji je dobio u engleskoj, što se ponavlja već par stoljeća - ljubav između srba i engleza)

+ Reply to Thread

Tags for this Thread