Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: Rue, kraljice cvijeća!

. Vess's Avatar
    Obožavam ruže, mirisne i nemririsne. Ima tako lijepog cvijeća, ali njih najviše volim. Ne volim kad ih se reže, ali to je navodno potrebno da cijeli grmić napreduje. Tako volim majske ruže, kao voćke u cvatu. Ali ružice se održe puuuno dulje od cvjetića voćki.

Pokušavala sam uzgajati mali ružićnjak na balkonu. Nije mi uspjelo - napale su ih uši. Nakon toga sam pokušavala s drugim cvijećem, u jednom trenutku je sve ošlo kvragu. Mislim zbog lisnatih ušiju. Više ne pokušavam ništa.

članica pingy321's Avatar
    Quote Originally Posted by Vess View Post
    Oboavam rue, mirisne i nemririsne. Ima tako lijepog cvijeća, ali njih najvie volim. Ne volim kad ih se ree, ali to je navodno potrebno da cijeli grmić napreduje. Tako volim majske rue, kao voćke u cvatu. Ali ruice se odre puuuno dulje od cvjetića voćki.

Pokuavala sam uzgajati mali ruićnjak na balkonu. Nije mi uspjelo - napale su ih ui. Nakon toga sam pokuavala s drugim cvijećem, u jednom trenutku je sve olo kvragu. Mislim zbog lisnatih uiju. Vie ne pokuavam nita.
    Ma dajjj,kajne,normalno da bude jo pokuavala...mini rue su idealne za tebe!
    Evo probaj sada u jesen jednu,dvije kupiti..stavi u veću posudu novinski papir,jutu,stiropor..pa posudu sa presađenom ruom unutra!
    To je idealna zatita od zime i mraza, a jo sve do snijega i nakon njega će biti koji cvijet,a u proleće rasko ...veruj!

Ui..:namoći jednu cigaretu u 0.5 vode preko noći,procjedi,stavi u pricu i pricaj svoje ljepotice u poćetku svaki tjedan jednom a onda po potrebi!Super sredstvo,nikotin!
    Ako ne pui,to se nadam,uzmi od nekoga jednu cigaretu,kutiju cjelu
    [URL="http://youtu.be/mV86T60fzIU"]

Love Bird Rose's Avatar
    Quote Originally Posted by Vess View Post
    Obožavam ruže, mirisne i nemririsne. Ima tako lijepog cvijeća, ali njih najviše volim. Ne volim kad ih se reže, ali to je navodno potrebno da cijeli grmić napreduje. Tako volim majske ruže, kao voćke u cvatu. Ali ružice se održe puuuno dulje od cvjetića voćki.

Pokušavala sam uzgajati mali ružićnjak na balkonu. Nije mi uspjelo - napale su ih uši. Nakon toga sam pokušavala s drugim cvijećem, u jednom trenutku je sve ošlo kvragu. Mislim zbog lisnatih ušiju. Više ne pokušavam ništa.
    Imaš raznih BIO sredstava protiv svih vrsta nametnika i zaista su učinkoviti... šteta da ti ruže ne čine ukras balkonu.
    "Mislite lijepo, govorite i radite lijepo, jer sve to vas u ivotu bude zadesilo su misli, riječi i djela, samo to su se obukli u odijela koja ste im vi sami saili..." DPS 2
    kapi
    NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

Love Bird Rose's Avatar
    Quote Originally Posted by pingy321 View Post
    Ma dajjj,kajne,normalno da bude jo pokuavala...mini rue su idealne za tebe!
    Evo probaj sada u jesen jednu,dvije kupiti..stavi u veću posudu novinski papir,jutu,stiropor..pa posudu sa presađenom ruom unutra!
    To je idealna zatita od zime i mraza, a jo sve do snijega i nakon njega će biti koji cvijet,a u proleće rasko ...veruj!

Ui..:namoći jednu cigaretu u 0.5 vode preko noći,procjedi,stavi u pricu i pricaj svoje ljepotice u poćetku svaki tjedan jednom a onda po potrebi!Super sredstvo,nikotin!
    Ako ne pui,to se nadam,uzmi od nekoga jednu cigaretu,kutiju cjelu
    Evo ,Vess, ja ću ti donirati viak nikotina ak nema.

Pingy, ovo nisam znala za nikotin i rue, hvala, znači ipak neke koristi od cigareta
    "Mislite lijepo, govorite i radite lijepo, jer sve to vas u ivotu bude zadesilo su misli, riječi i djela, samo to su se obukli u odijela koja ste im vi sami saili..." DPS 2
    kapi

Love Bird Rose's Avatar
    Quote Originally Posted by View Post
    ovu ubrah sebi u svoj vrt- hvala pingy. RuŽici buket bijelih Šaljem svojom zrakom svjetla.
    Ako je to meni, hvala , ako i nije, opet
    kapi

Boe čuvaj me prijatelja,neprijatelja se ne bojim

Predivna je..

Crna rua,ja sam mislio da ne postoji
    Boe čuvaj me prijatelja,neprijatelja se ne bojim

Quote Originally Posted by scorpio57 View Post

Crna rua,ja sam mislio da ne postoji
    ..pa i ne postoji ovo je umjetno napravljeno..dodaje se boja u zemlju ili u vodu..na alost!

nisam za "igru" sa prirodnim,cepljenjem ok ali drugo..ne.

Ljepa je ali nekako zastrauje, a rue bi nas trebale razveseljavati!

Quote Originally Posted by e View Post

neki dan si ubrah narandastu. jakoooooooo je lijepaaaaaaaaaaa.
    ..neto ovakvo moda...daaa i ta je mojaaa,he,he..

..he,he..

Tags for this Thread