+ Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Vicevi o policajcima

persona non gratis
    size="tall"

Vicevi o policajcima

Vidi pandur nekog čoveka kako stoji na ćošku i viče : "Deset za stooooo! deset za stooooo!".
    Priđe i pita ga šta to prodaje.
    kaže ovaj - prodajem semenke jabuke.
    - Semenke jabuke? Pa pošto su?
    - Jesam malopre lepo rekao - deset za sto dinara.
    - Majkumu, skupo.
    - Šta skupo, pa jel ti znaš da semenke jabuka povećavaju koncentraciju, pospešuju rad mozga i dovode do iznenadnih uvida u istinu?
    - Života ti? Daj deset!
    Uzme pandur deset semenki, da čiletu sto dinara, i krene dalje žvaćući one semenke.
    No, tek što je napravio par koraka, zastane, zamisli se, naglo se okrene pa se vrati do onog čoveka.
    - je li, bre, pa ti mene zajeba! Sto dinara sam ti dao za deset semenki - za to sam mogao da kupim tri i po kile jabuka s po pet semenki u svakoj!
    - Tačno tako. Jel vidiš kako semenke deluju!
    - U, bog te! Imaš pravo. Daj još deset!

Seta policajac u civilu i naidje na Cobanina , upiata policajac njega hey ajd da se kladimo ako pogodim šta si da ceš da mi daš jednu Ovcu , Kaze Coban Moze .. Rece policajac ma ti si Cobanin i uze jednu ovcu , Nakon par min. upita Cobanin Policajca u civilu, A jel mogu ja da pogadjam sta si ti pa da mi vratis tu ovcu ako pogodim , Kaze poicajac u civilu moze, Na to ce cobanim Ma ti si policajac . i vrati sebi onu ovcu . Policajac sav zacudjen upita cobanina ma jel brate kako si pogobio da sam policajac , Cobanin njemu nasmejano kaze pa samo bi Policajac izmedju 300 ovaca izabrao šar planinca ......
    Bože čuvaj me prijatelja,neprijatelja se ne bojim
    NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

Zaustavi policajac narkomana u autu:
    - Vozačku i prometnu molim - kaže policajac
    - Brate, ja ne znam gdje sam! - odgovara narkoman onako nafiksan
    - Jel znaš ti ko sam ja? - kaže mu policajac
    - Šta je ovooo brate??? Ja ne znam gdje sam, ti ne znaš ko si!!! - viče narkoman
    Svi tvrde da postoji jedan svijet, ja tvrdim da postoje dva. Jedan je moj, a ovaj drugi djelite kako želite. J.M.

Zašto su na stadionu zabranili publici da radi valove?

Dva policajca su se žalila da su se skoro utopili!
    Svi tvrde da postoji jedan svijet, ja tvrdim da postoje dva. Jedan je moj, a ovaj drugi djelite kako želite. J.M.

Administrator

+ Reply to Thread

Tags for this Thread