+ Reply to Thread
Page 2 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 11 to 20 of 122

Thread: Fama o muko-enskom prijateljstvu

colibri's Avatar
    Quote Originally Posted by scorpio57 View Post
    mukarac i ena mogu biti prijatelji jedino u krevetu
    Mislis ? E neiskusnog stvorenja ! I tu je rat za predominaciju ! Ja hocu gore a on nece .

Provedemo noc u navlacenju poslije se iznerviram i okrenm mu dupe !

. Vess's Avatar
    Quote Originally Posted by Adam View Post
    Obicno ljudi imaju strah od kaveza, veza je njima moguci kavez iz koga traze moguce izlaze. Veza je njima nadmetanje u nekoj zamisljenoj borbi spolova...To je losa veza.
    Zar nije i veza s prijateljem(prijateljiciom) takodje kavez, ako se posmatra uopceno?
    Koliko si izgubila prijatelstava u zivotu? Koliko veza? zasto?
    Po meni tvoj partner mora znati tocno sve tvoje prijatelje, gdje s njima izlazis i o cemu razgovarate (opcenito), kao i da bude upoznat sa svim tvojim novim prijateljima, tako da on moze odluciti hoce li i on biti s njima takodjer prijatelj.
    Ima momenata kada je(njega) nazove partner(ica) i bezazleno pita: gdje si?
    Evo me tu.
    OK, pricekaj me, dolazim za pet minuta, idemo negdje zajedno...
    Pa ako je sve "regularno", reci ce: dodji, cekam te. A ako mozda nije, onda; nemoj, eto mene k tebi, i slicno, tuc-muc.... Veza pcinje da puca. Ako ti je istinski stalo do veze, neces imati tajnih prijatelja(prijateljica).
    Tajna prijateljstva stvaraju jako lose odnose medju ljudima. Ona lice na urote.
    Pa ne mora sve znati, jer ga normalno morti sve i ne zanima. Morti mu se neki moj frend ne sviđa. Morti nekog nisam vidjela tri godine pa se hoćemo ispričati sami. U čemu je problem?

colibri's Avatar
    Quote Originally Posted by Vess View Post
    Pa ne mora sve znati, jer ga normalno morti sve i ne zanima. Morti mu se neki moj frend ne sviđa. Morti nekog nisam vidjela tri godine pa se hoćemo ispričati sami. U čemu je problem?
    Dodji vamo da te teta poljubi . Kako si ovo lijepo kratko i jasno napisala ! Nema problema to je tvoje pravi i tocka !
    Last edited by colibri; 16-10-10 at 00:49. Reason: uredjivanje

. Vess's Avatar
    Jest dabome. Pa ako smo u nekoj ljubavnoj npr. vezi nismo u kavezu nit smo sijamski blizanci.

colibri's Avatar
    Quote Originally Posted by Vess View Post
    Jest dabome. Pa ako smo u nekoj ljubavnoj npr. vezi nismo u kavezu nit smo sijamski blizanci.
    Reci to Adamu ? On je taj koji smatra to, biti izigranim, i prevarenim ! Nikako da skuzi da ako je kavez otvoren i mozes iz njega kada zelis kao sta se vracas u njega bez da te netko tijera je bolje nego drzati pticu zakljucanu i prvi puta kada zaboravis da zatvoris vrata ona ti odleti daleko ,daleko !

Love Bird Rose's Avatar
    Sto je laz?
    Ako ne postoji tajni prijatelj, onda je u redu. A ne laz! Ako postoji tajni prijatelj (i da se ne lazemo, psotoje ljubavnicki odbnosi, ako nista cuila si o tom, mozda si bila i svjedok ili cak sudionik, sta ja znam, ne zelim da te "seciram" niti istrazujem), o kakavoj lazi ti govoris?
    Bolje preispitaj svoj odnos s partnerom, i sebe u tom odnosu!
    zar ti je itko blizi od partnera? Vidi, ti imas tajni koje neces reci partneru? Dakle: nisi iskrena, nisi pouzdana kao partnerica.

E, ovo je nesto zaista krajnje smijesno! Da ga zastitis od nepotrebnih briga? Ili da mu nametnes nepotrebne brige kada sazna da imas tajnog priatelja kome mozes povjeriti sve? Da li si svejsna koliko bi ga mogla povrijediti? Narocito laganjem i ubjedjivanjem da nemas tajnog prijatelja i kada vec sazna(a to bude najcesce od drugih ili skucajno), ne?
    Oho! Meni bi bilo u redu da provodis vise vremena u njihovoj blizini na poslu, a ne snjima!
    Izici s nijima na kavu u pauzi, po meni je OK ( kave nakon posla ne bih akceptirao, izuzev izuzetno). Tada mozes prevesti vrijeme s njima. Ali o cemu bi mogla s njima razgovarati sto ne bi mogla i sa svojim muzem?

Zasto je ne bi poznavao? Valjda bi mu pricala o tom? I kakve su to tvoje stvari koje nisu i njegove?

mene naravno ne zanima vrsta tvoje osobne veze s tvojim osobnim partnerom, ali ja osobno ne bih prihvatio da volim osobu koja ima tajne prijatelje, koja je u drustvu otvorenija nego sa mnom, koja ima svoje intimne stvari koje ja ne mogu znati itd.... Zaiste ne bih. Ukoliko bih se ipak nasao u takvoj vezi smatrao bih da sam prevaren i izigran.
    Kolega Adam, sloila bih se s vama... u suprotnom se gradi nepovjerenje, koje je sigurno jedan od prvih preduvjeta raspadu veze, braka... Kako kau, najbolje je iskreno.
    "Mislite lijepo, govorite i radite lijepo, jer sve to vas u ivotu bude zadesilo su misli, riječi i djela, samo to su se obukli u odijela koja ste im vi sami saili..." DPS 2
    kapi
    NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

[QUOTE]colibri:Nisi ni prevaren ni izigran ako ti netko sve to najavi od prvoga dana a ti to ne prihvacas ili mislis da ces osobu promjeniti ili joj nametnuti tvoj pogled. [/QUOTE]
    Sasvim si u pravu! upravo na tim osnvima lezi fer-play odnos. Postaviti odgovarajuce stvarti na svoje mjesto. Ukoliko mi kaze da je prostituta, ja to morram prihvatiti ukoliko zelim biti s njom i ne praviti joj problema radi njenog posla. Ili ne prihvatiti. Odmaknuti se - nisi za mene . ciao! ali akot i laze, ionda postaje probem, povrijedjuje te bespotrebno. kao sto kaze: on ne m,ora sve znati, ali prijatelj moze!

Za mene partneri ostaju individue sa svojim licnostima i svojim zeljama . Na zalost u vecini veza ,brakova ,imas uvjek jednog kojemu je potreban prostor da dise a ovaj drugi je selotejp koji ne zna sta sa sobom bez drugoga.
    naravno! Do stepena iskrenosti! ako je neko selotejp, odlijepi se, to je posteno. Ali ako misli zivjeti neki paralelni zivot, zasto se uopce vezes? Ostani slobodna zenska, nema problema. Ne, nego ti je potrebna zastitna maska: imam nekoga, nisam sama, da bi mogla imati manevraski prostor. Bijedno.
    Provedemo noc u navlacenju poslije se iznerviram i okrenm mu dupe !
    Prijatelju mozes okrenuti dupe, muzu ne mozes.

A, cuj. naravno da ga sve ne zanima! Ne mora mu se tvoj frend svidjati, ali sto bi ti cinila sama s tim fremdom? Ispijala kavice? Ili sto? I taj koga nisi vidjela tri godine, je neki dakle tajni, nepoznati? Zar ne bi pozvala i partnera da budete zadjeno s njim? Da upoznas svoga starog fremda sa svojim novim partnerom? A ne, treba malo tajne, pa ako se malo probude stare emocije, ko zna...? Bijedno.

colibri:Nema problema to je tvoje pravi i tocka !
    vratimo se na pocetak: da li partner pristaje na to? Odnosno da li si mu rekla za fremdove i prava? Ako nisi, onda si preverantica, ne? Bijedno.

vess:Jest dabome. Pa ako smo u nekoj ljubavnoj npr. vezi nismo u kavezu nit smo sijamski blizanci.
    ukoliko otvoreno kazes partneru: znas nismo u kavezu, imam ja jos seksulanih razliitih zelja, a mozes i ti ako hoces... pa on pristane, pristanete oboje, onda je OK. Ima takvih parova, imaju i neke sekte koje zive kolektivno... i to uvjetno nije problem. Vas zivot - vasa prava. Ali ako partner ne zna da ti letis van kaveza, onda je to bijednicki.
    colibri:
    Nikako da skuzi da ako je kavez otvoren i mozes iz njega kada zelis kao sta se vracas u njega bez da te netko tijera je bolje nego drzati pticu zakljucanu i prvi puta kada zaboravis da zatvoris vrata ona ti odleti daleko ,daleko !
    Mislis da ne shvatam? Ukoliko te nadjem kako letuckas okolo, izbacim te glavacke iz zivota, kamo li iz kaveza! Bez pardona! Tog je tebe strah?

Rose:Kolega Adam, složila bih se s vama... u suprotnom se gradi nepovjerenje, koje je sigurno jedan od prvih preduvjeta raspadu veze, braka... Kako kažu, najbolje je iskreno.
    Hvala na razumijevanju kolegice Rose! Na iskrenosti pocivaju svi dobri odnosi.
    Najzalosnije je sto se gore navedne g-dje baziraju samo na svojoj slobodi, koju ocito donekle dopustaju i partnerima, tajna sloboda za tajnu slobodu.... to ne vodi dobru. Na kraju ostaje prljavstina koja se ne moze nicim oprati osim priznanjem i pokajanjem po bilo koju cijenu. Razlaz svakako moze biti neizbjezan.

Love Bird Rose's Avatar
    Prijatelju mozes okrenuti dupe, muzu ne mozes.
    "Mislite lijepo, govorite i radite lijepo, jer sve to vas u ivotu bude zadesilo su misli, riječi i djela, samo to su se obukli u odijela koja ste im vi sami saili..." DPS 2
    kapi
    NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

Izmedju muskarca i zene ne postoji prijateljstvo,vec ljubav,mrznja i ravnodusnost.

Blinky's Avatar
    Muško - žensko prijateljstvo postoji.

Prijatelj i služi tome da mu možeš sve ali SVE reči znajuči da će to ostati između vas dvoje, i kad prijatelj vidi da nešto radiš krivo iskreno će ti to reči (ljuti se ti ili ne). Jednostavnije je istospolno prijateljstvo jer neke stvari bolje kuže žene, a neke bolje muškarci. Vjerujem da ako je prijateljstvo od djetinjstva i ako se u pubertetu nije razvila -ljubav-, tad to prijateljstvo opstaje.

Prijatelj je osoba koja je uz tebe u dobru i zlu (isto kao i partner), koja osjeća tvoju bol, radost, razočaranje, bijes i hrpu drugih emocija bez da progovoriš riječ. Prijatelj je netko koga godinama ne vidiš a kad vam se životni putevi opet sretnu između vas je ugodna tišina, ili prekrasan razgovor kao da ste jučer bili na kavi. Prijatelj je iskrena i neproračunata veza dvoje ljudi koja se ne bazira na seksualnoj privlačnosti.

+ Reply to Thread

Tags for this Thread