+ Reply to Thread
Page 3 of 22 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 21 to 30 of 215

Thread: Najljepše ljubavne melodije

...

colibri's Avatar
    Je ste vas dvoje dobro ? Pjesme su prekrasne , i jedna i druga ,bez rijeci sam !

pa i trebas biti bez rijeci, jer su i te obje stvari bez rijeci
    samo, ja bih enkinu potpuno drukcije ilustrirala .. meni ta glazba uopce nije rezanje vena ili slicno, vec nesto lijepo, sto ak je lijepo onda je sretno: moze biti i rastanak, i sjeta - ali obecavajuca, ona koja sluzi necemu visemu, za rast, za dokazivanje, za potvrdjivanje . cemu tuga ? ja sam tuzna samo ako nemam i ne znam rjesenja i ako napravim nesto krivo
    treba imati povjerenja u sile svemira, da zasluzujemo ono najbolje, i po tome ce nam i biti

koliko nesto zelimo, toliko ga i imamo

nije sva otmjenost u tugovanju, vec upravo u snazi prenebregavanja istoga na nacine dostojene nas samih, sto uvijek neizostavno radja radost
    to je zakon univerzuma

colibri's Avatar
    Quote Originally Posted by todaytonight View Post
    pa i trebas biti bez rijeci, jer su i te obje stvari bez rijeci
    samo, ja bih enkinu potpuno drukcije ilustrirala .. meni ta glazba uopce nije rezanje vena ili slicno, vec nesto lijepo, sto ak je lijepo onda je sretno: moze biti i rastanak, i sjeta - ali obecavajuca, ona koja sluzi necemu visemu, za rast, za dokazivanje, za potvrdjivanje . cemu tuga ? ja sam tuzna samo ako nemam i ne znam rjesenja i ako napravim nesto krivo
    treba imati povjerenja u sile svemira, da zasluzujemo ono najbolje, i po tome ce nam i biti

koliko nesto zelimo, toliko ga i imamo

nije sva otmjenost u tugovanju, vec upravo u snazi prenebregavanja istoga na nacine dostojene nas samih, sto uvijek neizostavno radja radost
    to je zakon univerzuma

Instrumentalana muzika moze vise da isprica nego rijeci . Joj ,opet svemir i ovdje ? Vidis ja sam ti zemaljsko bice i ja bih da jos dugooooooooo budem na zemlji a svemir ce pricekati .
    Nisam ni ja uzela Enkyinu pjesmu kao rezanje vena ,vec ono kao sevdah , podsijetite na lijepe stvari ,neke uspomene vezane uz proslost i probudi u tebi nostalgiju , nikako tugu .
    Tvoj clip i muzika bude u meni druge osjecaje ,koji nisu za forum i za sve usi .

Idem ,sada i ostavljam vas da uzivate naravno uz jos malo muzike !
    Laku noc .

svemirski vokabular, ili abrahamovski .. ja drukcije ne mogu izraziti sebe
    oprpstit ces, ali ja volim veci prostor od kokosinjca, a to podrazumijeva malo siri prostor . volim imati prostora za razgaciti se LOL . volim se rasiriti, barem pogledom i plucima !

vidis da se i ti na onu moju pjesmu siris u sve strane, a to moze sezati u beskonacnost . ne volis valjda da duhovno zivis u kutiji i da udaras krilima (hajde ok nogama i ruikama) o strop i zidove

..

...

colibri's Avatar
    Enky ,poslije Grace Kelly ,jedina zena koja je isto toliko lijepa je ona violonista iz familije The Corrs ! Pogledaj ju ,vidjet ces da ima istu finocu i istu grace kao i Kelly ?

+ Reply to Thread

Tags for this Thread