+ Reply to Thread
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 55

Thread: Je li forumašenje - umjetnost?

persona non gratis
    Jedan književnik, on je u stanju da stvara umjetnost pisane riječi isključivo ( najčešće ) u miru i samoći ( izoliran ) ali nije u stanju da stvara okružen raznoraznim spektrom ljudskih osobina koji kada se ispolje i prospu po forumu, od te silne buke čovjek više ni sam sebe ne čuje.
    Ma odakle ti to?

Ovo ti nije prvi put na ovom topicu da lupiš generalizaciju za koju mi nije jasno iz koje si je logike izvukao.

persona non gratis
    Evo vam primjer ovog sociologa, čovjek obrazovan
    e moj klonu be ...

klon B
    Guest
    Quote Originally Posted by sanja View Post
    Ma odakle ti to?

Ovo ti nije prvi put
    na ovom topicu da lupiš generalizaciju za koju mi nije jasno iz koje si je logike izvukao.
    Ovo mi zvuči kao, 'još jednom neka te vidim'

Iz iskustva. Opet, ako je književnik u stanju da stvara među nama na forumu, to znači da je i forumaš, osim što je književnik a to nije svaki u stanju.

klon B
    Guest
    e moj klonu be ...
    Ne mislim o njemu raspravljati je obrazovan nije obrazovana bla, bla, meni je dao par korisnih savjeta a njega sam uzeo jer je najsvježiji primejr kako ljudi lete sa foruma jer se ne mogu snaći.

persona non gratis
    Quote Originally Posted by klon B View Post
    Ovo mi zvuči kao, 'još jednom neka te vidim'

Iz iskustva. Opet, ako je književnik u stanju da stvara među nama na forumu, to znači da je i forumaš, osim što je književnik a to nije svaki u stanju.
    al to se kosi s onim tvojim "jedino može da stvara u tišini".
    Praviš generalizacije.

A pogrešno me čitaš.
    "Ovo ti nije prvi put" ne znači "samo još jednom da te vidim", nego znači :
    "prvi put sam mislila da ti se omaklo, drugi put da si se spotak'o, al za ovo dalje već počinjem sumnjat' da je slučajnost"

klon B
    Guest
    al to se kosi s onim tvojim "jedino može da stvara u tišini".
    Praviš generalizacije.

A pogrešno me čitaš.
    "Ovo ti nije prvi put" ne znači "samo još jednom da te vidim", nego znači :
    "prvi put sam mislila da ti se omaklo, drugi put da si se spotak'o, al za ovo dalje već počinjem sumnjat' da je slučajnost"

Ne kosi se. Jer ako jedino može da stvara u tišini znači da je jadnik samo književnik a ako može i na forumu to znači da je i forumaš, odnosno da je forumaš a to je što je usput književnik, manje je bitno

persona non gratis
    zašto bi "forumaštvo" bilo primarno nad "književništvom"?

U stvari mislim da je primarno to da je insan umjetnick, a ako je de facto umjetnick (kao ibro dirka, na primjer) onda mu nije problem da se s jednog područja ispoljavanja umjetnitchkog i nametanja svog ega, prebaci na drugo.

persona non gratis
    A da bi bio de facto umjetnick, ne smiješ htjeti para i ne smiješ bit' fukara.

klon B
    Guest
    zašto bi "forumaštvo" bilo primarno nad "književništvom"?

U stvari mislim da je primarno to da je insan umjetnick, a ako je de facto umjetnick (kao ibro dirka, na primjer) onda mu nije problem da se s jednog područja ispoljavanja umjetnitchkog i nametanja svog ega, prebaci na drugo.
    Valjda zato što smo na forumu, kad budemo na književnoj večeri reklamirat ćemo književnost uz opore i teške razgovore u odijelima iz naftaline i kritizirat ćemo sve i svašta i pravit se važni što smo pozvani...

Ibro rulz

persona non gratis
    pa u odijelima ti se skupljaju kvaziumjetnitzi i tobožpjesnici.

tražim jedan prigodan video klip za ono vrednovanje umjetnosti, a ne mogu trenutno da ga nađem na youtube.
    Al sam zamolila ljude, pa će valjda neko staviti

+ Reply to Thread

Tags for this Thread