+ Reply to Thread
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6
Results 51 to 55 of 55

Thread: Je li forumašenje - umjetnost?

Arwen's Avatar
    Meni je ovakav virtualni oblik 'druženja' često draži od stvarnog. Ovdje s nekim mogu i ne moram diskutirati. Mogu i ne moram pratiti neku temu ili nečiji tok misli... Mogu se i ne moram družiti mimo foruma, mogu reći što mislim bez inhibicija (mada to meni ni inače nije problem , ali ima iznimaka (recimo kad prešutiš da ne uvrijediš ili kad taktiziraš iz praktičnih razloga- jerbo će ako kažeš sve morati da mijenjaš susjede )... A mogu i da dođem i odem kad me volja... Osim toga, nerijetko saznam i nešto novo; sagledam temu iz drugog ugla, pa skužim da baš i nisam sve opcije razmotrila... A katkad me netko i dobro nasmije, što mi dođe kao besplatna terapija za živce.
    Jer sam uvjeren, da ni smrt, ni život, ni anđeli, ni poglavarstva, ni sadašnjost, ni budućnost, ni sila,
    Ni visina, ni dubina, ni drugo kakvo stvorenje ne može nas rastaviti od ljubavi Božje, koja je u Kristu Isusu, Gospodinu našemu.
    Rimljanima 8:38, 39
    NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

colibri's Avatar
    Quote Originally Posted by N'dugu View Post
    Baš je i mene forum asocirao na Ravelov bolero, ili možda na Saint-Sansov "Karneval životinja". Evo, za svakog po nešto:

uvod i lav
    ribe

ptice
    kukavica

divlji magarac
    slon

Lijep dekor, podsjeća me na pauna.
    Nisi li koga zaboravio ?

Mislim da u neku ruku i jeste umjetnost:treba se umeti postaviti i to sa dozom samo-sarkazma.

Tatum's Avatar
    Zašto forumašenje ne bi moglo biti umjetnost ako je zadovoljen najvažniji čimbenik a to je da je forumaš već umjetnik , pa i u forumašenju?
    Što se za umjetnost izražavanja forumaškim žargonom uopće traži a da bi se zadovoljila ta najosnovnija forma umjetnosti forumašenja?
    Ko od nas ima ambicije a ko je rođen za forumska prepucavanja čak i kad uopće ne sudjeluje u njima izravno , nego samo kao promatrač koji navodi svojim indiferentnim i naoko nezainteresiranim postovima u smjeru koji on traži? Da, treba i znati čitati umjetnost u forumskim upisima.
    No, najvažnije je da treba to htjeti vidjeti.

U trenutku nadahnuća, bol postaje radost a smrt se izjednačava sa životom. Sad, to može biti i forumašenje kao iznošenje pismenim putem nekih vlastitih osjećaja, emocija...No bitan je način na koji se to iznosi (kao u književnosti).
    Svi tvrde da postoji jedan svijet, ja tvrdim da postoje dva. Jedan je moj, a ovaj drugi djelite kako želite. J.M.
    NAJZANIMLJIVIJI video ikad! (krenite od treće minute)

+ Reply to Thread

Tags for this Thread