Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 61 to 64 of 64

Thread: Ljudi se boje debate isključivo jer se boje istine i jer se boje postojati na brisanom prostoru / tema za komentiranje

persona non gratis
    te više razmišljate o tome što ćete sljedeće reći, nego o rečenom od strane vašeg sugovornika.
    ukratko - brzopletost i površnost na dijelu.
    enki, ovo je projekcija.

Ako ti kažeš:
    kažeš, debatom ćeš se lakše "riješiti" kritizera?
    to znači da ti u glavi imaš zacrtan tok priče i da se tvoje "aktivno slušanje sagovornika" u stvari svodi na čekanje šlagvorta za sledeću rečenicu koju si isplanirala.
    Jer, recimo, alim ni jednom nije kazao to što si ti rekla da je kazao.

To ti se često dešava i sa mnom u razgovoru (al već sam ti to rekla nekoliko puta, pa ne primećuješ. Hajd, jebiga, tako je kako je.)

To tvoje "zar ti ne uviđaš razliku zmeđu debate i razgovora" je isto što i "zar ti ne uviđaš razliku između potrebe i motiva".
    Ti si u svojoj glavi zacrtala da ta razlika mora postojati, ti si zacrtala kako se ona mora definisati - i svaka dalja priča oko toga je uzaludna, bilo kakva argumentacij, bilo šta - jer ti od toga nemaš apsolutno nikakve namere odstupiti.

iliti: ti sve vreme vodiš debatu tipa enky, prostom taktikom ostavljanja dovoljno vremena za nailazak nekih kola koja bi pregazila problem do neprepoznatljivosti.
    (tipa - ovde se, konkretno "ljudi se boje debate jer se boje istine" neobjašnjivo preobrazilo u "je li razgovor u dva bolji za forum" )

...
    Quote Originally Posted by alim View Post
    .. ali tu je debata bolje .. jer se jednog kritizera bolje kontrolira nego deset ..
    toliko o projekciji, a sad ću da te ignoriram.

persona non gratis
    majkumu, promaklo mi
    a tražila sam tri puta da vidim dal mi negde promaklo, i promaklo mi

al ono za debatu tipa enki svejedno stoji

Quote Originally Posted by alim View Post
    .. da pojednostavnimo ..

.. pokušao sam na forumu hr .. i niko nije prihvaćao ..
    i onda si došao tu. i ja isto, risto.

i još uvijek mi nije jasno po čemu je razgovor jedan na jedan dobar za forum?
    ni po čemu. forum je kupusište mišljenja, bez reda i organizacije. osim na forumu.hr gdje militantno paze na svaki zarez. (toliko sam bijesna na njih da će vam svaki moj post uključivati neku pljucačinu po njima, da im jebo pas boga. ako sam dosadna... banajte me to su i oni, stoke, napravili. )

ne razumijem
    a ko njega može razumjeti? čitam njegove padavičarske postove i ne mogu se oteti dojmu: o čemu ovaj?