+ Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 27 of 27

Thread: Piramida simbol inteligencije

persona non gratis
    Quote Originally Posted by nana View Post
    mala ilustracija. preporučljivo: pročitati od navedenih autora, pogotovo capra.

http://www.ishodiste.com/index.php?o...=115&Itemid=32
    ilustracija čega?
    tvoj post ide posle mog, pa sam pomislila da mi daješ ilustraciju koju sam tražila.

džaba pogledah (jer vidim da ilustracije koju sam tražila tu nema)

...
    ilistracija teme. post smo očito pisale istovremeno, a ti ga kliknula netom prije.

persona non gratis
    pa jebiga, 9 minuta razmaka nije baš "istovremeno", i nije baš "netom prije".
    al dobro, nije, dakle, odgovor na to moje. samo me to i zanimalo.
    Last edited by sanja; 16-01-11 at 18:23.

član
    Quote Originally Posted by sanja View Post
    Ima li negde na netu slika toga?
    Pokušavala sam da napravim tu kombinaciju i nešto mi ne ide.
    Taj uzorak imam pred sobom. Žao mi je što Vam ne mogu pokazati slikom. 4 tetradra se slažu tako da se 4 vrha dodiruju i na taj način dobijete dvije četverostrane priramide time da je vrh druge donje usmjeren suprotno od gornjeg vrha.

član
    No ja bi vam predložio da obratite pažnju na fenomen tetraedra kako sam prije napisao. Taj fenomen se očituje u tome da se unutar tetraedra nalaze sve moguće kombinacije, njih na milijarde onih pojava ili senzacija koje se asociraju s vrhovima tetreadera. To je fenomen na koji treba obratiti pažnji, jer na taj način se dolazi do jednog logosa, do jednog intelektualnog mehanizma koji nadilazi sve do sada poznate metodologije. Počnite promišljati s OKUSOM, zatim s bojama, stranama svijeta.......a zatim može se nastaviti s čim god želite, recimo s rasama ljudi, DNA molekulom, tpografijom Zemlje i t.d.

član
    Tajna tetraedralne ( piramidalne ) inteligencije je u slijedećem: Ako se na vrhove tetraedra stave četiri kardinalna identiteta, kao na primjer strane svijeta, okusi, boje i td. onda se unutar tetredra nalalaze sve moguće kombinacije ma koliko ih bilo koje nastaju odnosom kardinalnih identiterta s vrhova tetraedra. Na primjer, okus jutarnje kave, piva ili rizilinga, ili janjetine, ili kruške i tako u beskraj nalaze se untar tetraedra okusa. U tome se sastoji inteligencija tetraedra, što je i inteligencija života, jer je život u svom elemntranom ustoju tetraedralan ATCG.

+ Reply to Thread

Tags for this Thread